برنامه کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

با ترکیبی پیشرفته از نظریه و عمل ، مدرک خود را در زمینه آموزش دریافت کنید!

با ترکیبی پیشرفته از نظریه و عمل ، مدرک خود را در زمینه آموزش دریافت کنید! برنامه کارشناسی ارشد آموزش و یادگیری شما را برای انجام کارهای مختلف ملی و بین المللی در زمینه آموزش ، آموزش می دهد.

در طول مطالعات، تأکید قوی بر مهارت های تحقیق دانشجویی قرار دارد. متقاضیان همچنین می توانند درخواست تحصیل در مقطع دبیرستان با نام برنامه تحصیلی فنلاندی-آلمانی را که بخشی از دوره های تحصیلی در دانشگاه رگنسبورگ آلمان است، درخواست کنند.

ساختار برنامه

مطالعات به ماژول های مختلف مطالعه به شرح زیر تقسیم می شوند:

 • جهت گیری و مطالعات عمومی 24 ECTS
  • دوره های اجباری، از جمله انگلیسی آکادمیک و فنلاندی فشرده
 • مطالعات پیشرفته در علوم آموزشی 75 ECTS
 • دوره های اجباری در علوم آموزشی 25 ECTS
 • کارآموزی 10 ECTS
 • پایان نامه کارشناسی ارشد 40 ECTS
 • مطالعات انتخابی 21 ECTS
 • دوره های اختیاری

برتری علمی

دوره کارشناسی ارشد آموزش و یادگیری یک برنامه دو ساله است که متخصصان و محققان را برای انجام کارهای مختلف ملی و بین المللی در حوزه آموزش تربیت می کند.

برنامه EdLearn با هدف آموزش متخصصان در زمینه های تحقیق در مورد یادگیری و جامعه شناسی آموزش است. این کار با پرداختن به آموزش هم از دیدگاه سطح خرد و هم در کل در کل مطالعات پایه ، افراد برگزیده و موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد آنها ، بلکه با استفاده از مهارت های قرن بیست و یکم (همانطور که در اسناد سیاست بین المللی تعریف شده است) در زمینه های مهارت های یادگیری انجام می شود ( به عنوان مثال حل مسئله فکری انتقادی ، یادگیری فراگیر شناخت فراگیر ، مهارت های زندگی (به عنوان مثال ارتباط ، آگاهی فرهنگی همکاری و شبکه سازی) و مهارت سواد آموزی (اطلاعات ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ریاضیات)

این مهارت ها در طول برنامه درسی از طریق محتوا ، ترتیبات مطالعه و در پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد مورد بررسی قرار می گیرد. در عین حال ، پایان نامه کارشناسی ارشد نیز در حین انجام مطالعات در برنامه ، حوزه مهمی از تخصص محسوب می شود.

زمینه های تحقیقاتی ارایه شده برای پایان نامه کارشناسی ارشد در این برنامه به دو بخش اصلی تحقیقاتی تقسیم می شود که با بخش های دانشکده آموزش هماهنگ هستند:

 1. تحقیقات مرتبط با یادگیری و آموزش ، و
 2. تحقیقات مرتبط با سیاست آموزش و جامعه شناسی آموزش.

در حوزه اول ، می توان پایان نامه ها را در قالب مضامین تحقیقاتی مانند تدریس و تربیت معلم ، تفکر علمی و ریاضی در دنیای دیجیتالیزه شده ، چندفرهنگی ، عدالت و تحولات اجتماعی انجام داد. بهزیستی ، مشارکت و پرهیز از حاشیه نشینی ، تخصص و آموزش عالی و آموزش های خردسالانه.

در حوزه دوم ، این کارها می تواند به عنوان مثال در چهارچوب مباحث پژوهشی مانند تحقیقات تطبیقی در مورد سیستم های آموزش و سیاست های آموزش انجام شود. انتقال و مسیرهای آموزشی جوانان؛ شمول تحصیلی ، عدالت و عدالت و تحقیقات در مورد آموزش عالی ، یادگیری مادام العمر و زندگی کاری.

در هر منطقه ، روش های کمی ، کیفی و مختلط و / یا چند روش جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل انتقادی استفاده می شود ، اغلب در طرح های مقایسه ای.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

دانشجویان پایان نامه کارشناسی ارشد را به عنوان بخشی از مطالعات پیشرفته در زمینه علوم آموزشی به پایان می رسانند. پایان نامه کارشناسی ارشد باید دانشجویان را نشان دهد:

 • توانایی تفکر علمی.
 • تسلط بر روشهای تحقیق مورد نیاز.
 • آشنایی با موضوع پایان نامه.
 • امکان برقراری ارتباط در یک زمینه علمی.

دو موضوع تحقیق کلیدی برای پایان نامه کارشناسی ارشد در برنامه وجود دارد: 1) تحقیق در مورد یادگیری و آموزش، و 2) تحقیق در مورد سیاست آموزشی و جامعه شناسی آموزش و پرورش.

نمونه هایی از مباحث پایان نامه:

 • سیاست حضور و غیاب تأثیر اهداف دستیابی و انتقال آموزش را تعدیل می کند.
 • تحليل انتقال آموزش و تغييرات سياست پس از PISA در ژاپن و فنلاند.
 • اهداف موفقیت، استراتژی های یادگیری و عملکرد امتحان در یادگیری انگلیسی: مطالعه در میان دانشجویان EFL در مقطع کارشناسی در چین.
 • کودکان با مشکلات شنوایی در محیط های ابتدایی در پاکستان و در فنلاند.
 • مسیرهای توسعه به سمت مفهوم اعداد عقلانی: یک تحلیل گذار نهان از دانش آموزان سوم تا ششم.
 • فعالیت های زبان فوق العاده در آموزش عالی: دیدگاه معلمان و دانش آموزان.

امکان درجه دو

متقاضیان می توانند گزینه ای را انتخاب کنند که منجر به دو مدرک کارشناسی ارشد شود. این گزینه درجه دو به عنوان برنامه استاد فنون فنلاندی در آموزش و پرورش است و منجر به درجه های زیر است: استاد هنر در آموزش و پرورش از University of Turku ، و استاد هنر Erziehungswissenschaft (علوم آموزشی) از دانشگاه رگنزبورگ، آلمان. مطالعات دو ساله برای تکمیل (120 ECTS اعتبار).

دانشجویانی که به دوره دو ساله می پذیرند، در ترم دوم در دانشگاه رگنسبورگ، موسسه آموزش و پرورش شرکت می کنند.

تعداد دانشجویان پذیرفته شده در برنامه آموزشی و آموزشی حداکثر 20 نفر است: حداکثر 20 نفر از دانشجویان به گزینه واحد و در میان 20 نفر از بهترین متقاضیان امتیازدهی، حداکثر 5 نفر از دانشجویان به گزینه دو درجه می پذیرند.

65603_Students_all_prgms.jpg

شرح صلاحیت

برنامه آموزش و یادگیری دانش آموزان را برای تبدیل شدن به متخصص در زمینه های تحقیق در مورد یادگیری و جامعه شناسی آموزش ، آموزش می دهد. دانش آموزان توانایی خود را برای انجام تحقیقات تحلیلی و انتقادی در دو زمینه مهم تحقیقاتی توسعه می دهند: 1) تحقیق در مورد یادگیری و آموزش و 2) تحقیق در مورد سیاست های آموزشی و جامعه شناسی آموزش.

گزینه های شغلی

برنامه کارشناسی ارشد در آموزش و یادگیری ، متخصصان آینده را برای مناصب در بخش های دولتی ، خصوصی و جامعه مدنی آموزش می دهد. دانشجویان فارغ التحصیل این برنامه ممکن است از جمله دیگران کار کنند:

 • محققان
 • کارشناسان آموزشی
 • هماهنگ كنندگان
 • مشاوران آموزشی
 • معلمان
 • مدیران

NB این مدرک صلاحیت تدریس رسمی را تشکیل نمی دهد.

شغلی در تحقیق

پس از اتمام کارشناسی ارشد آموزش و یادگیری (کارشناسی ارشد هنر) ، دانشجویان می توانند تحصیلات تکمیلی را برای دکترای فلسفه در University of Turku .

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد واجد شرایط درخواست موقعیت برای دانشگاه هستند

همراه با برنامه های دکترا ، دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش دکتری منظم و باکیفیت را ارائه می دهد. UTUGS با هدف آموزش متخصصان با مهارت و مهارت های لازم برای هر دو حرفه حرفه ای در تحقیق و سایر مواضع تخصص.

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

 • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
 • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
 • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

الزامات پذیرش ویژه برنامه

متقاضیانی که لیسانس تحصیلات ، آموزش بزرگسالان یا آموزش ویژه را گذرانده باشند واجد شرایط درخواست برنامه هستند. همچنین متقاضیانی که دارای مدرک لیسانس از سایر رشته های تحصیلی هستند ، و یا دارای مدرک رسمی معلم هستند یا می توانند یک رابطه صریح و روشن با علوم آموزشی را اثبات کنند ، واجد شرایط ورود به برنامه هستند. این مدرک باید حداقل سه سال تحصیل داشته باشد.

NB متقاضیانی که مدرک پلی تکنیک دوره اول فنلاند را با نام ammattikorkeakoulututkinto به اتمام رسانده اند ، باید یا تحصیلات ابتدایی و میانی (در مجموع حداقل 60 ECTS) را در آموزش ، آموزش ویژه یا آموزش بزرگسالان گذرانده و یا مطالعات پایه را (حداقل 25 ECTS) در آموزش به اتمام رسانده اند. و همچنین می تواند اثبات تمایل روشن به علوم آموزشی نیز واجد شرایط درخواست برنامه باشد

تصمیم برای پذیرش با توجه به ارتباط زیر خواهد بود:

 • رشته مدرک (های) قبلی متقاضی ،
 • میزان ، ارتباط و نمرات دوره ها در دوره (های) ،
 • نامه تشویق.

ارزیابی برنامه

تعداد دانشجویانی که برای پذیرش در این برنامه حداکثر 20 نفر هستند: حداکثر 20 دانشجو در گزینه تک درجه و از بین 20 متقاضی بهترین نمره دهی حداکثر 5 دانشجو در گزینه مدرک تحصیلی دو نفره پذیرش می شوند. پذیرش مبتنی بر معیارهای امتیاز دهی است که در زیر توضیح داده شده است. هدف این است که درک صلاحیت و انگیزه متقاضی در مورد الزامات برنامه را بدست آوریم.

متقاضیان با استفاده از معیارهای ذکر شده در زیر ارزیابی و رتبه بندی می شوند. 20 متقاضی رتبه برتر در برنامه تک درجه پذیرش می شوند. حداکثر 5 متقاضی درجه دو که از بین 20 متقاضی بالاترین رتبه مناسب برای گزینه دوبرابر انتخاب می کنند ، در برنامه دوره دکتری پذیرش می شوند.

برنامه های واجد شرایط بر اساس مطالعات قبلی خود (0 تا حداکثر 25 امتیاز) و نامه نامه انگیزه (0 تا حداکثر 15 امتیاز) ، با حداکثر 40 امتیاز قابل دستیابی کسب می شوند.

ارزیابی برنامه درجه دو

5 دانشجوی مقطع دو نفره از بین 20 متقاضی برتر رتبه بندی کلی انتخاب می شوند. همانطور که در نامه انگیزه بیان شده است ، متقاضیان درجه دو براساس انگیزه تحصیل در برنامه دوره دو ، و گرایش تحقیق و ارتباط آن با مناطق مهم تحقیقاتی در دانشگاه رگنسبورگ به ثمر می رسند.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا خواهید کرد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر