برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد سیاسی و تجربی

عمومی

شرح برنامه

حقایق کلیدی

 • مدت زمان: 4 ترم
 • دامنه: 120 اعتبار ECTS
 • مدرک: کارشناسی ارشد اقتصاد "کارشناسی ارشد (Econ.) "
 • زبان ها: انگلیسی
 • روش پذیرش: هیچ کدام ، شرایط عمومی پذیرش اعمال نمی شود

طرح کلی برنامه

اقتصاد سیاسی و تجربی یک برنامه دو ساله تمام وقت است که آموزش سطح پیشرفته ای را در تئوری اقتصادی و روش های کمی و همچنین بینش در تحقیقات پیشرفته ارائه می دهد. این برنامه بر کاربرد استدلال اقتصادی برای مشکلات مختلف تمرکز دارد. علاوه بر این ، تأکید شدیدی بر تنوع تحلیلی و روش شناختی وجود دارد. پس از یک ماژول اساسی مشترک ، که مبنای تحلیلی و روش شناختی را برای مطالعات بیشتر ایجاد می کند ، دانش آموزان می توانند از بین دو دوره تخصصی استفاده کنند: اقتصاد سیاسی یا اقتصاد تجربی.

برنامه اقتصاد تجربی بر تقویت دانش دانشجویان از روش های تجربی ، کمی و اقتصاد محور است. علاوه بر این ، دانشجویان به دلیل طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده ، می توانند در چندین شاخه اقتصادی تخصص داشته باشند. با بهره گیری از دانش گسترده از ابزارهای تحلیلی و تجربی ، دانش آموزان به خوبی برای مشاغل در زمینه های شغلی ، تحقیقاتی یا علمی مجهز هستند که در روش های کمی به مهارت های پیشرفته ای نیاز دارند. اقتصاد تجربی نیز با همکاری دانشگاه Udine ایتالیا به عنوان یک درجه دو برابر ارائه می شود.اقتصاد سیاسی بر جنبه های اقتصادی و سیاسی تصمیم گیری سیاسی و سیاست اقتصادی متمرکز است. در اختیار دانشجویان انواع مختلفی برای تحلیل مشکلات اقتصادی و سیاسی قرار می گیرد. دانشجویان این امکان را دارند که تخصصهای خود را از لیست متنوعی از دوره ها انتخاب کنند. فرد می تواند نه تنها در رشته های مختلف نظریه اقتصادی مانند اقتصاد محیط زیست و منابع ، طراحی مکانیسم ، اقتصاد بین المللی و غیره تخصص داشته باشد ، بلکه می تواند دوره هایی را در سایر رشته ها نیز انجام دهد ، به عنوان مثال مطالعات جنسیتی ، تاریخ اقتصادی و جامعه شناسی.

© Uni Graz / cp-تصاویر

صلاحیت حرفه ای

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد در اقتصاد سیاسی و تجربی دارای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در اتریش و خارج از کشور در بسیاری از زمینه های حرفه ای متنوع ، مانند بخش خصوصی (بخش های اقتصادی در بانک ها و شرکت های بیمه ، شرکت های صنعتی ، مشاوره مدیریت و غیره) ، در علوم و تحقیقات (دانشگاه ها و موسسات غیر دانشگاهی) ، در بخش آموزشی (دانشگاه ها ، دانشگاه های علوم کاربردی و پلی تکنیک) ، روزنامه نگاری ، در ادارات دولتی (وزارتخانه ها ، دولت های منطقه ای و خدمات دیپلماتیک) ، در نهادهای مشاوره سیاسی ( به عنوان مثال ، سیاست های بهداشتی ، مالی و زیست محیطی) ، در نمایندگی های گروه های ذینفع (فدراسیون صنایع اتریش ، اتاق کار و غیره) ، در سازمان های بین المللی (OECD ، ECB ، بانک جهانی ، سازمان ملل و غیره) و غیر دولتی و سازمان های غیر انتفاعی (Greenpeace ، صندوق حیات وحش جهانی ، عفو بین الملل ، دیده بان حقوق بشر و غیره). علاوه بر این ، فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد مجاز به پذیرش در برنامه دکتری ما بلکه در مقطع دکترا در دانشگاه های دیگر هستند.

© Uni Graz / cp-تصاویر

چرا تحصیل اقتصاد در گرز؟

 • حمایت فردی و تماس شخصی با استادان و همچنین با دانشجویان دیگر به دلیل کلاسهای کوچک.
 • انتخاب رشته های گسترده.
 • تخصص شدید در اقتصاد محیط زیست و همچنین تاریخ اندیشه اقتصادی به دلیل وجود دو مرکز مرتبط با این بخش (مرکز وگنر و مرکز شومپیتر). علاوه بر این ، ما در زمینه انتخاب اجتماعی ، تئوری بازی ، تجارت بین المللی و اقتصاد کلان باز تخصص قوی داریم.
 • اساتید مشهور بین المللی در زمینه های مختلف تخصصی.
 • تحصیل در ساختمان ReSoWi - یک ساختمان جالب مدرن که در آن همه چیز با فاصله کم قابل دسترسی است.

© Uni Graz / cp-تصاویر

شهر گراس

 • نزدیک به 60.000 دانشجو ، با سهم قابل توجهی از دانشجویان بین المللی. گراتس شهری پر جنب و جوش است که با فضای دانش آموز و دوستانه خود را نشان می دهد.
 • گراس طیف گسترده ای از فرهنگی متنوع را ارائه می دهد: 35 موزه (خانه هنر (کونستهاوس) ، گالری قدیمی (آلت گالری) ، گالری جدید (Neue Galerie) و غیره) ، بسیاری از سالن های کنسرت (Kasematten منحصر به فرد ضروری است)) ، تئاترها ، اپرا ، جشنواره ها (Springfestival ، Elevate ، Diagonale ...) و یک صحنه هنری مستقل روشن (موسیقی ، تئاتر ، ادبیات و غیره).
 • گراس همچنین به دلیل معماری چشمگیر و طبیعت زیبای اطرافش شهرت دارد.
 • هزینه های زندگی در گراس نسبت به سایر شهرهای اتریش و با استانداردهای بین المللی نسبتاً کم است. اجاره بستگی به نوع محل اقامت (آپارتمان یک نفره ، آپارتمان مشترک ، خوابگاه و ...) دارد و بین 250-450 € متفاوت است. غذا خوردن به خصوص در اطراف دانشگاه نسبتاً ارزان است. زندگی زنده شبانه در گراس نیز مقرون به صرفه است. همچنین تخفیف های دانشجویی زیادی در سینماها ، تئاترها ، موزه ها و غیره وجود دارد.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Social and Economic Sciences of the Karl-Franzens-University Graz was founded in 1975. In particular, the business economist Karl Lechner has made a substantial contribution to its deve ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Social and Economic Sciences of the Karl-Franzens-University Graz was founded in 1975. In particular, the business economist Karl Lechner has made a substantial contribution to its development. Today, the faculty with its approximately 7,000 students and more than 700 graduates per year is one of the largest social and economic science teaching and research institutions in Europe. اطلاعات محدود