برنامه مقطع کارشناسی ارشد در نابرابری ها ، مداخلات و دولت رفاه جدید

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

برنامه مقطع کارشناسی ارشد در نابرابری ها ، مداخلات و دولت رفاه جدید

برنامه مقطع کارشناسی ارشد در نابرابری ها ، مداخلات و دولت رفاه جدید یک برنامه مطالعات بین المللی و بین المللی است. این مرکز در مرکز پرچمداران تحقیقاتی INVEST در گروه تحقیقات اجتماعی دانشکده علوم اجتماعی واقع شده است و از دانشمندان اجتماعی و رفتاری در سطح جهانی برای آموزش دانشجویان استفاده می کند. این باعث می شود این برنامه هم در فنلاند و هم در اروپا به طور گسترده منحصر به فرد باشد.

65603_Students_all_prgms.jpg

در طی مطالعات ، از دانش آموزان انتظار می رود درک عمیقی از تغییرات اساسی اجتماعی و اقتصادی و جمعیتی در جوامع مرتبط با نابرابریهای اجتماعی نشان دهند و در تعامل بین مزو و خرد نشان داده شود ، نقش مؤسسات و خدمات دولتی را در جبران و / یا اجرای آنها نشان می دهد. در زمینه های مختلف کشور ، و مهارت های روش شناختی کمی روش سطح بالا برای تجزیه و تحلیل داده ها در مورد این موضوعات.

وسعت M.Soc.Sci. برنامه مدرک 120 واحد اعتباری ECTS است و زمان اتمام این برنامه دو سال است. این مدرک شامل هر دو مطالعه عمده در برنامه مدرک و مطالعات جزئی در سایر برنامه ها و پایان نامه کارشناسی ارشد خواهد بود. دانشجویان با گروه های تحقیقاتی مرکز تحقیقات پرچمداران در ارتباط خواهند بود. زبان شهریه انگلیسی است.

اطلاعات بیشتر در مورد INVEST - نابرابری ها ، مداخلات و پروژه پرچمدار جدید دولت رفاه آکادمی فنلاند

ساختار برنامه

سال اول مطالعات عمدتاً متشکل از روش ها و دوره های اساسی همراه با توسعه اولیه ایده و طرح پایان نامه است. مطالعات سال دوم در سمینارهای موضوعی و پایان نامه متمرکز خواهد بود و همچنین شامل شایستگی های کار-زندگی و همچنین کارآموزی و مبادله در ترم دوم خواهد بود. مضامین پایان نامه ها توسط گروه های تحقیقاتی تهیه و پایان نامه ها توسط اعضای گروه تحقیق نظارت می شود.

گزینه های شغلی

برنامه MPINVEST متخصصان تحقیق و مدیریت دولتی را برای تجزیه و تحلیل نابرابری های اجتماعی و مؤسسات دولتی رفاه و همچنین تدوین سیاست های جدید و روش های مداخله در جهت کاهش معایب و بهبود رفاه و پیشرفت مهارت های کودکان و نوجوانان آموزش می دهد.

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

  • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
  • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
  • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر