برنامه ریزی پایداری و انطباق کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

برنامه ریزی پایداری و انطباق کارشناسی ارشد

این مدرک کارشناسی ارشد بر روی چالش های کلیدی استراتژیک و رهبری ناشی از تغییرات اقلیمی و مسائل زیست محیطی گسترده تمرکز دارد. از برنامه ریزی استراتژیک فضایی تا سیاست و اقتصاد، این کارشناسی ارشد به قلب چگونه به محیط زیست باید به تصمیم گیری به ارمغان آورد. این یکی از اولین برنامه های موجود در انگلستان است که تحول سازگاری را در قلب تدریس قرار داده است.

تغییرات زیست محیطی و اثربخشی راه حل ها هر دو نامطلوب هستند. ما به دانش آموزان آموزش می دهیم تا یکپارچگی ارزیابی ریسک را به تصمیم گیری تبدیل کنیم. مفاهیم نظری با پروژه های کاربردی در برنامه ریزی، طراحی و مطالعات موردی تقویت می شوند. دوره MSc موضوعات مختلفی از قبیل استفاده از زمین، شهرها و جوامع، سیاست و اقتصاد، عملکرد اکوسیستم، مدیریت آب و زباله را پوشش می دهد. ماژول های اختیاری در محیط های ساخته شده، انرژی، مواد پایدار و فن آوری های تجدید پذیر نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

چگونه دوره تدریس می شود؟

برنامه کارشناسی ارشد ما توسط آموزش از راه دور و یا از طریق بلوک های مسکونی در یکی از ساختمان های محیط زیست تخیلی در انگلستان و یا در ترکیب از دو آموزش داده می شود.

چه مدارکی دریافت خواهید کرد؟

پایان موفقیت آمیز برنامه MSc Sustainability and Adaptation Planning در Centre for Alternative Technology منجر به اعطای کارشناسی ارشد توسط UEL می شود.

ماژول ها شامل

  • سازگاری و پایداری: مفاهیم و برنامه ریزی
  • خدمات اکوسیستم، استفاده از زمین و مدیریت آب و زباله
  • سازگاری زیست محیطی، پایداری، سیاست و اقتصاد
  • شهرهای و جوامع
  • جریان های انرژی و طراحی کارآمد انرژی در ساختمان ها
  • مواد پایدار در محیط زیست

چرا در CAT تحصیل میکنید؟

مطالعه در Centre for Alternative Technology (CAT) یک تجربه واقعا منحصر به فرد است. برای 40 سال گذشته، CAT در پیشروی جنبش محیط زیست قرار گرفته است، پیشگام فناوری نانو و کربن فعال و کم مصرف. در دانشکدۀ فارغ التحصیل محیط زیست (GSE) دانش آموزان از دانش گسترده و علمی ما بهره مند می شوند، فارغ التحصیل شدن با مهارت هایی که برای تبدیل شدن به بازیکنان پیشرو در بخش پایداری می باشد. در مورد امکانات ما بیشتر بدانید: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

دستکاری در یادگیری

در CAT، آموزش دستیابی به سمت تحصیلات دانشگاهی همراه است. دوره های یادگیری بلوک های محل اقامت در Centre for Alternative Technology (CAT)، یک محیط آموزشی الهام بخش آموزش داده می شود. CAT یک آزمایشگاه زنده برای راه حل های عملی و پایدار است که در یک معدن سنگ آهک غرق شده در لبه پارک ملی Snowdonia قرار گرفته است. این شامل برخی از ساختمان های شناخته شده و شناخته شده محیط زیست در سطح کشور و همچنین یکی از انواع مختلفی از فن آوری های قابل استفاده مجدد، در محل آب و فاضلاب، جنگل های مداوم و حیاط باغ های ارگانیک است.

انعطاف پذیری

این یک درجه انعطاف پذیری است که در بلوک هایی که به طور مداوم از 5 یا 6 شب در مرکز و یا از طریق آموزش از راه دور گرفته شده است. دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند بین این روش های آموزشی برای هر ماژول انتخاب کنند. یک ماژول انتخابی وجود دارد که بیش از یک سال یا دو سال طول می کشد - به این معنی که مدرک می تواند زمان بخشی باشد. این مدرک کارشناسی ارشد است که به شما بهترین تجربه ممکن را داده است و همچنین با توجه به فشارهای زندگی حرفه ای و خانوادگی مدرن، به خوبی رفتار می کند.

محیط یادگیری جاذب

هفته های ماژول های اختیاری شامل سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی و تمرینات است. بعد از اینکه پایه نظری را گذاشتیم، کار کاربردی تمایل دارد بعدا در هفته تسلط پیدا کند. این هفته های ماژول محیطی واقعا همهجانبه برای فرار از زندگی روزمره فراهم می کند و خود را به یادگیری جدید اعمال می کند. بسیاری از کارشناسان برجسته در حین این ماژول سخنرانی مهمانانه یا برگزاری سمینارها را برگزار می کنند، زیرا این دوره ای است که به دنبال تجارب و یادگیری کل بخش زیست محیطی است.

آیا این دوره برای شماست؟

اگر میخواهید یک ملاقات طولانی در یک ماژول بازدید کنید، جایی که میتوانید در سخنرانیها و کارگاهها شرکت کنید و با کارکنان و دانشجویان ملاقات کنید، لطفا به یکی از روزهای باز ما بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://gse.cat.org.uk/index.php/open-day مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید ما در بازاریابی دانشکده فارغ التحصیل در study@cat.org.uk

برنامه ریزی پایداری و انطباق: الزامات ورود

دوره های برنامه ریزی پایداری و انطباق در نظر گرفته شده برای تهیه طیف وسیعی از منافع است. برای پذیرش در برنامه، الزامات زیر اعمال می شود:

مدرک کارشناسی.

دانش آموزانی که دارای مدارک رسمی نیستند، اما می توانند نشان دهند که دانش و مهارت مناسب و معادل استاندارد درجه را به دست آورده اند و می توانند از آن بهره مند شوند و به برنامه کمک کنند. دانش آموزان ممکن است با موقعیت پیشرفته از طریق شناخت اعتبار یا اعتباربخشی یادگیری تجربی یا گواهینامه پذیرفته شده با توجه به اعتبارنامه آموزش (تجربی) یادگیری (A (E) L) پذیرفته شوند.

یک دانش آموز می تواند به یک برنامه با موقعیت پیشرفته دسترسی پیدا کند و تا حدودی نیمی از اعتبارات مربوط به جایزه را از طریق یادگیری تجربی تجربی بدست آورد یا دو سوم از طریق یادگیری گواهینامه معتبر به دست می آید. (جایی که ترکیبی از یادگیری تجربی و گواهینامد تا نیمی از اعتبارات برای جایزه درگیر باشد، ممکن است از طریق یادگیری تجربی اعتباردهنده به دست آید با اعتبارات بیشتری که از طریق یادگیری معتبر تایید شده تا حداکثر دو سوم اعتبارات برای جایزه به دست می آید )

دانش آموزانی که برای ورود به مراحل برنامه می توانند از طرزالعمل اعتباربخشی یادگیری تجربی (AEL) یا اعتباربخشی فرآیندهای یادگیری گواهینامه (ACL) یا از طریق یک توافق نامه تصویب پذیر پذیرفته شوند. بنابراین چنین متقاضیان باید بتوانند اثبات کنند و شواهدی داشته باشند که نتایج یادگیری مورد نیاز خود را همانطور که در ماژول هایی است که برای آنها معاف شده است، ارائه می دهد.

دانشگاه شرق لندن و CAT به شدت متعهد به گسترش مشارکت و فرصت های برابر برای همه هستند.

در مورد متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیست، IELTS 6.5 (و یا معادل آن) مورد نیاز است.

هزینه های تحصیلی 2017

  • دانشجویان بریتانیا / EEA به £ 6،250
  • دانشجویان بین المللی - 7،500 پوند

هزینه اقامت / غذا / هزینه خدمات: £ 200 - £ 250 * در هر مدخل حضور در هفته در سایت

روز کارشناسی پایان نامه (2 روز حضور در سایت) 100 پوند *

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... اطلاعات بیشتر

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: اطلاعات محدود