برنامه دوره کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات: سلامت دیجیتال

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

موضوع اصلی بهداشت دیجیتال آموزش های گسترده ای را ارائه می دهد ، از تعامل در سطح مولکولی تا افراد و جامعه.

این

عمده بهداشت دیجیتال مهارت ها و اصول مربوط به علوم کامپیوتر ، سیستم های جاسازی شده و علوم پزشکی را به منظور ایجاد درک نظریه و به دست آوردن شایستگی های عملی در این زمینه گرد هم می آورد.

دانشجویان فارغ التحصیل بهداشت دیجیتال مهارت های علمی و تحلیلی ، تخصص در تئوری های فعلی و فن آوری های به روز و همچنین مهارت های عملی از جمله کار گروهی ، رهبری و مهارت های بین فردی را در یک محیط بین المللی کسب می کنند. مهارت های روش شناختی و دانش پیشرفته به دانشجویان این امکان را می دهد تا مسیرهای شغلی خود را در دانشگاه یا صنعت ادامه دهند.

ساختار برنامه

 1. مطالعات سطح پیشرفته در ماژول اصلی موضوع 40 ECTS
 2. مطالعات موضوعی (موضوع جزئی) ماژول 20 ECTS
 3. ماژول مطالعات انتخابی 20 ECTS
 4. کارشناسی ارشد علوم در ماژول پایان نامه فناوری 40 ECTS

برتری علمی

اطلاعات به زودی به روز می شوند.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

اطلاعات به زودی به روز می شوند.

65603_Students_all_prgms.jpg

شرح صلاحیت

عمده سلامت دیجیتال دانش بین رشته ای در فن آوری های بهداشتی و مهندسی پزشکی را از دیدگاه نظری و عملی می دهد. از این رو ، ایجاد امکان اشتغال در بخش های مختلف فناوری های بهداشتی ، اعم از سلامتی و ورزش گرفته تا راه حل های پزشکی شخصی و تجزیه و تحلیل داده های محاسباتی داده های زیست پزشکی.

گزینه های شغلی

درصد اشتغال کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد (فنی) هستند در فنلاند زیاد است. امروزه صنعت وابسته به فناوری سلامت امروزه به طور فزاینده ای در سطح جهان و به ویژه در فنلاند اهمیت ویژه ای دارد. زمینه های فن آوری بهداشت به سرعت در حال گسترش است ، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی مختلف را ارائه می دهد. علاوه بر شرکت هایی که روی سلامتی ، راه حل های تحلیلی پزشکی یا پزشکی متمرکز شده اند ، این شامل صنایع دیگری نیز می شود که در محصولات خود از فناوری بهداشت استفاده می کنند ، مانند شرکت های جهانی تولید دستگاه های پوشیدنی که قادر به اندازه گیری سیگنال های مربوط به قلب از مچ دست کاربر هستند ، مثلا.

فناوری بهداشت و درمان حوزه ای است که در آن فرصت اشتغال خوبی وجود دارد یا اگر می خواهید استقلال بیشتری داشته باشید ، استارتاپ خود را راه اندازی کنید. همچنین امکان کار در بخش های تحقیق ، آموزش ، مشاوره یا حتی ادامه تحصیل در مقطع دکترا وجود دارد. تأکید بر سلامت دیجیتالی ، بر فناوریهای معاصر است و به ابزارها و دانش می دهد تا با فناوریهای ICT در آینده نزدیک کار کند و این اطمینان را حاصل کند که در زمان فارغ التحصیلی دانشجویان مهارتهای به روز را در این زمینه کسب کرده اند ، و راه را برای ایجاد تفاوت در واقع باز می کنند. جامعه و بشر به طور کلی

شغلی در تحقیق

مدرک کارشناسی ارشد (فناوری) صلاحیت مطالعات علمی مقطع کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. مدارک تحصیلات تکمیلی دارای مدرک دکترا و مجوز هستند. مدارک تحصیلی را می توان در داخل تکمیل کرد

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

 • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
 • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
 • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

الزامات پذیرش ویژه آهنگ

مدرک قبلی متقاضی که مبنای آن به دنبال پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات است باید در یک رشته تحصیلی مرتبط باشد. زمینه های مرتبط با مطالعات قبلی برای مسیر تخصصی تخصص سلامت دیجیتال عبارتند از:

 • علوم کامپیوتر
 • مهندسی رایانه
 • مهندسی پزشکی
 • فناوری اطلاعات
 • سایر زمینه های مرتبط با مطالعات که در آن دانش کافی از علوم رایانه ، مهندسی زیست پزشکی و / یا علوم زیستی حاصل می شود.

علاوه بر گواهینامه های تحصیلات و زبان ، باید گواهی های مربوط به هر تجربه کاری مرتبط را نیز در برنامه خود قرار دهید.

شما ممکن است حداکثر دو تا از چهار زمینه تخصصی ارائه شده در برنامه کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات را داشته باشید. انتخاب ها باید در اولویت قرار گیرند. همچنین هنگام استفاده از رشته تخصصی فناوری بهداشت یا سیستم های هوشمند ، می توانید برای برنامه دوره دوگانه که به طور مشترک با دانشگاه فودان (شانگهای) ترتیب داده شده است ، اقدام کنید.

ارزیابی برنامه

سالانه 65 دانشجو در برنامه دوره کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پذیرفته می شوند. تصمیم پذیرش مبتنی بر:

 • ارتباط درجه (های) اعطا شده متقاضی ،
 • میزان ، ارتباط و نمرات دوره ها در دوره (های) ،
 • نتیجه آزمون زبان ،
 • نامه انگیزه ،
 • پاسخ های احتمالی به سؤالات اختیاری موجود در برنامه ،
 • تجربه کاری مرتبط
 • مصاحبه احتمالی

داشتن فقط یک تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و مهندسی امکان پذیر است. بنابراین ، هنگام پذیرش یک محل تحصیل ارائه شده ، دانشجو هر BSc قبلی را از دست می دهد. یا کارشناسی ارشد تحصیل درست در دانشکده علوم و مهندسی.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا خواهید کرد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر