برنامه دوره کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات: رمزنگاری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

برنامه دوره کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات ، آموزش ICT متنوع و با کیفیت را در زمینه های منتخب ICT ارائه می دهد ، و دارای شهرت مستقیمی در آموزش های بین رشته ای و بین المللی نوآورانه است.

موضوع اصلی رمزنگاری بر تحقیقات رمزنگاری تمرکز دارد. هدف از این تخصص ، آموزش متخصصان آینده با دانش قوی و گسترده از جنبه های ریاضی رمزنگاری و امنیت داده ها به حوزه تحقیق و بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است. در رمزنگاری ، الگوریتم ها و پروتکل های رمزنگاری اصلی متقارن و نامتقارن مدرن مورد مطالعه و بررسی از دیدگاه ریاضی هستند.

ساختار برنامه

 1. مطالعات سطح پیشرفته در ماژول اصلی موضوع 40 ECTS
 2. مطالعات موضوعی (موضوع جزئی) ماژول 20 ECTS
 3. ماژول مطالعات انتخابی 20 ECTS
 4. کارشناسی ارشد علوم در ماژول پایان نامه فناوری 40 ECTS

برتری علمی

موضوع اصلی رمزنگاری زمینه کاملی در جنبه های کلاسیک و مدرن رمزنگاری ریاضی ارائه می دهد. درک عمیقی در مورد رمزنگاریهای متقارن و نامتقارن مدرن ایجاد شده است. برای ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی و همچنین کار به عنوان یک کارشناس امنیت سایبری در بخش IT ، دانش آموزان دارای آموزش علمی قوی هستند.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

پایان نامه کارشناسی ارشد در موضوع اصلی رمزنگاری به جنبه های ریاضی رمزنگاری و امنیت سایبر به طور کلی می پردازد.

در ادامه ، چند موضوع ممکن برای پایان نامه کارشناسی ارشد ذکر شده است:

 • رمزنگاری کلید عمومی
 • رمزگذاری Homomorphic
 • blockchains در رمزنگاری و
 • رمزنگاری کوانتومی

65603_Students_all_prgms.jpg

شرح صلاحیت

در رمزنگاری ، الگوریتم ها و پروتکل های رمزنگاری اصلی متقارن و نامتقارن مدرن مورد مطالعه و بررسی از دیدگاه ریاضی هستند. دانش آموزان یاد می گیرند نقاط قوت و ضعف راه حل های رمزنگاری را بر اساس درک عمیق از نظریه اساسی ارزیابی کنند. دانش آموزان همچنین توانایی پیگیری استفاده از الگوریتم ها و پروتکل های رمزنگاری شده برای محیط های واقعی را به دست می آورند. موضوع با روشی چند رشته ای با مطالعات واجب نیز در مورد امنیت سیستم های شبکه ای و جنبه های مدیریت امنیت اطلاعات مورد بحث قرار می گیرد.

گزینه های شغلی

درصد اشتغال کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد (فنی) هستند در فنلاند زیاد است. درجات مربوط به موضوع اصلی رمزنگاری پیش زمینه ای کاملی در مورد رمزنگاری ریاضی و همچنین مناطق مختلف مختلف امنیت اطلاعات را در بر می گیرد. دانشجویان همچنین فرصتی برای همکاری با شرکتهای محلی دارند. به خصوص ، از طریق یک پروژه Capstone اختیاری. بر اساس مشخصات تخصصی برنامه ریزی شده شخصی ، مشاغل موفق در بخش فناوری اطلاعات به عنوان کارشناسان امنیت اطلاعات در منطقه تورکو و سایر مناطق فنلاند و خارج از کشور قابل دستیابی هستند. صنعت فشرده سازی اطلاعات به مهمترین بخش تجارت در فنلاند تبدیل شده است ، و در جامعه اطلاعات ، اطلاعات به یکی از مهمترین محصولات تبدیل شده است. تأمین امنیت این بخش تجاری و محصولات در دوره مدرن بسیار حیاتی است. در اروپا ، فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش مهمی در بهبود سودآوری صنعت و پاسخگویی به نیازهای جامعه دارد. علاوه بر پیگیری مشاغل در صنعت فناوری اطلاعات به عنوان متخصصان و متخصصان امنیت اطلاعات ، فارغ التحصیلان این برنامه ها نیز واجد شرایط درخواست پذیرش در مقطع دکترا در این رشته هستند.

یک برنامه مطالعه شخصی که برای هر دانش آموز ساخته شده است ، دارای مشخصات ویژه امنیت اطلاعات فردی است. فارغ التحصیلان این موضوع اصلی از درک و مهارت های فنی ، نظری و عملی قدرتمندی که در این برنامه بدست آورده اند با ایجاد حرفه ای موفق در تأمین صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات بهره مند می شوند.

شغلی در تحقیق

مدرک کارشناسی ارشد (فناوری) صلاحیت مطالعات علمی مقطع کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. مدارک تحصیلات تکمیلی دارای مدرک دکترا و مجوز هستند. مدارک تحصیلی را می توان در داخل تکمیل کرد

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

 • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
 • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
 • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

الزامات پذیرش ویژه آهنگ

مدرک قبلی متقاضی که مبنای آن به دنبال پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات است باید در یک رشته تحصیلی مرتبط باشد. برای آهنگ تخصصی رمزنگاری ، مدرک قبلی لازم است که در ریاضیات یا سایر رشته های مرتبط با مطالعات با پیشینه محکم در ریاضیات باشد.

علاوه بر گواهینامه های تحصیلات و زبان ، باید گواهی های مربوط به هر تجربه کاری مرتبط را نیز در برنامه خود قرار دهید.

شما ممکن است حداکثر دو تا از چهار زمینه تخصصی ارائه شده در برنامه کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات را داشته باشید. انتخاب ها باید در اولویت قرار گیرند. همچنین هنگام استفاده از رشته تخصصی فناوری بهداشت یا سیستم های هوشمند ، می توانید برای برنامه دوره دوگانه که به طور مشترک با دانشگاه فودان (شانگهای) ترتیب داده شده است ، اقدام کنید.

ارزیابی برنامه

سالانه 65 دانشجو در برنامه دوره کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پذیرفته می شوند. تصمیم پذیرش مبتنی بر:

 • ارتباط درجه (های) اعطا شده متقاضی ،
 • میزان ، ارتباط و نمرات دوره ها در دوره (های) ،
 • نتیجه آزمون زبان ،
 • نامه انگیزه ،
 • پاسخ های احتمالی به سؤالات اختیاری موجود در برنامه ،
 • تجربه کاری مرتبط
 • مصاحبه احتمالی

داشتن فقط یک تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و مهندسی امکان پذیر است. بنابراین ، هنگام پذیرش یک محل تحصیل ارائه شده ، دانشجو هر BSc قبلی را از دست می دهد. یا کارشناسی ارشد تحصیل درست در دانشکده علوم و مهندسی.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا خواهید کرد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر