برنامه دوره کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات: امنیت سایبری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

برنامه دوره کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات ، آموزش ICT متنوع و با کیفیت را در زمینه های منتخب ICT ارائه می دهد ، و دارای شهرت مستقیمی در آموزش های بین رشته ای و بین المللی نوآورانه است.

این

موضوع اصلی امنیت سایبر ، دانش آموزان خود را به آموزش و تخصص عمیق و اساسی در زمینه امنیت و فناوری برای سیستم های شبکه داده می کند. تمرکز بیشتر بر روی فن آوری های امنیت سایبری برای سیستم های شبکه و برنامه های آینده ارتباطات فشرده است. مباحث فن آوری پوشیده شده شامل امنیت محیط های هوشمند ، امنیت سیستم و شبکه ، امنیت سیستم ها و برنامه های ارتباطی و طراحی سیستم های ایمن است. دانشجویان هر دو پیشرفت علمی و نظری در زمینه علمی را کشف کرده و از آنها برای تمرین استفاده می کنند. فارغ التحصیلان درک فنی ، نظری و عملی قوی در زمینه امنیت سایبر خواهند داشت. فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های جدید خود می توانند برای ایجاد حرفه ای موفق در تأمین صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام کنند.

ساختار برنامه

 1. مطالعات سطح پیشرفته در ماژول اصلی موضوع 40 ECTS
 2. مطالعات موضوعی (موضوع جزئی) ماژول 20 ECTS
 3. ماژول مطالعات انتخابی 20 ECTS
 4. کارشناسی ارشد علوم در ماژول پایان نامه فناوری 40 ECTS

برتری علمی

امنیت سایبری مهم بر فناوری های امنیتی برای سیستم های شبکه و برنامه های آینده ارتباطات فشرده مبتنی بر تحقیقات متمرکز است. مباحث فن آوری پوشیده شده شامل امنیت سیستم و شبکه ، امنیت سیستم ها و برنامه های ارتباطی و امنیت در طراحی سیستم است. این آموزش مبتنی بر تحقیقات فعلی در زمینه امنیت سایبری است و همچنین شامل ماژولهای دستی در مورد سیستم های پیشرفته فروشنده از طرف شرکای صنعتی ما است. دانش آموزان در زمینه سیستمهای امن شبکه ای امن ، آموزش و تخصص عمیق و اساسی کسب می کنند. موضوع با روشی چند رشته ای با مطالعات اجباری همچنین در مورد جنبه های رمزنگاری و مدیریتی امنیت سایبر مورد بحث قرار می گیرد.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

در پایان نامه کارشناسی ارشد فناوری ، دانش آموز باید توانایی خود را در انجام کارهای علمی ، مدیریت روش های تحقیق ، دانش در زمینه تحقیق و مهارت نوشتن علمی اثبات کند. برای تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد ، دانشجویان باید مهارت های فنی ، توانایی ها و مهارت های خود را در شناسایی یک مشکل مهندسی ، بررسی ارتباط آن با رشته ، مطالعه و ارائه راه حل برای حل مسئله ، آزمایش و تحلیل راه حل و ارزیابی شایستگی آن به کار گیرند. این پایان نامه اغلب توسط یک شرکت راه اندازی می شود ، به این معنی که یک دانشجوی کارآمد و توانمند شانس این را دارد که به طور مستقیم توسط شرکت راه اندازی پایان نامه استخدام شود ، به طور بالقوه منجر به یک حرفه موفق در صنعت می شود. از طرف دیگر ، دانشجویی با محور ممکن است در یک گروه تحقیقاتی در دانشگاه به دنبال موضوع پایان نامه باشد و پس از اتمام پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاهی ، موضع کاندیدای دکترا را هدف قرار دهد.

مضامین پایان نامه های کارشناسی ارشد اخیراً شامل:

 • کاهش تهدیدات سازمان گسترده شبکه گسترده و نشت داده ها
 • ارزیابی طبقه بندی های یادگیری ماشین برای سیستم های تشخیص نفوذ شبکه تلفن همراه
 • تجزیه و تحلیل نرم افزارهای مبتنی بر نرم افزارهای مخرب و رفع آنها در ماشین های مجازی
 • روش تصمیم گیری درخت دیکشنری متداول برای تشخیص نفوذ مبتنی بر امضاهای پیشرفته
 • الزامات امنیتی در اکوسیستم های قابل معامله IoT
 • چارچوب اطلاعات منبع باز (OSINT) برای تحقیقات آنلاین
 • بکارگیری الگوی مهارت های اطلاعاتی - انگیزشی و رفتاری برای بهبود مطابقت سیاست امنیت اطلاعات در بین کارمندان
 • آزمایش و یادگیری آزمایش تجربی آزمایش برای دانش آموزان دبیرستانی که از رایانش ابری استفاده می کنند
 • فرآیند کنترل دسترسی برای ارائه دهنده SaaS
 • شبیه ساز SystemC برای انتقال ایمن داده ها در اینترنت اشیاء بهداشتی

65603_Students_all_prgms.jpg

شرح صلاحیت

درصد اشتغال کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد (فنی) هستند در فنلاند زیاد است. مدارک مربوط به موضوع اصلی امنیت سایبر حوزه های مختلف مختلف امنیت اطلاعات را به طور کامل پوشش می دهد و آموزش از مزایای همکاری با شرکت های منطقه به ویژه از نظر پروژه های اختیاری Capstone و کارآموزی می باشد. بر اساس انتخاب های انجام شده در برنامه تحصیلی شخصی و مشخصات تخصصی حاصل از آن برای هر دانش آموز ، مسیرهای شغلی موفقیت آمیز در بخش فناوری اطلاعات به عنوان کارشناسان و رهبران امنیت اطلاعات در منطقه تورکو و همچنین سایر مناطق فنلاند و در سطح جهان قابل دستیابی است.

گزینه های شغلی

مشخصات تخصص ممکن است به عنوان مثال به عنوان شغلی منجر شود:

 • متخصص امنیت شبکه
 • متخصص امنیت اطلاعات
 • مدیر امنیتی
 • افسر ارشد اطلاعات
 • مهندس رمزنگاری

صنعت فشرده سازی اطلاعات به مهمترین بخش تجارت در فنلاند تبدیل شده است ، و در جامعه اطلاعات ، اطلاعات به یکی از مهمترین محصولات تبدیل شده است. در اروپا ، فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش مهمی در بهبود سودآوری صنعت و پاسخگویی به نیازهای جامعه دارد.

تأمین امنیت این بخش تجاری و محصولات در دوره مدرن بسیار حیاتی است. علاوه بر پیگیری مشاغل در صنعت فناوری اطلاعات به عنوان متخصصان و کارشناسان امنیت سایبری ، فارغ التحصیلان این رشته اصلی نیز واجد شرایط درخواست پذیرش در مقطع دکترا در این رشته هستند.

شغلی در تحقیق

مدرک کارشناسی ارشد (فناوری) صلاحیت مطالعات علمی مقطع کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. مدارک تحصیلات تکمیلی دارای مدرک دکترا و مجوز هستند. مدارک تحصیلی را می توان در داخل تکمیل کرد

شرایط ورود

شرایط پذیرش عمومی

نیاز عمومی

اگر متقاضی واجد شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باشید:

 • شما دارای یک دوره چرخه اول شناخته شده ملی - معمولاً لیسانس - از یک موسسه معتبر آموزش عالی ،
 • مدرک تحصیلی شما حداقل با 180 ECTS (اعتبارات اروپایی) یا به سه سال تحصیل تمام وقت مطابقت دارد ،
 • مدرک تحصیلی شما در یک رشته مربوط به برنامه کارشناسی ارشد دانشگاهی که متقاضی آن هستید ، می باشد. لطفاً برای دریافت مدارک تحصیلی دقیق ، صفحه برنامه را بررسی کنید.

الزامات زبان

متقاضیان باید مهارت های عالی زبان انگلیسی و گواهی نامه ای را اثبات کنند. شما می توانید با استفاده از یکی از تست های بین المللی شناخته شده زبان انگلیسی ، مهارت های زبان خود را نشان دهید.

متقاضیان باید حداقل نتایج آزمون لازم را کسب کنند تا واجد شرایط بودن University of Turku . هیچ استثنائی حاصل نمی شود.

الزامات پذیرش ویژه آهنگ

مدرک قبلی متقاضی که مبنای آن به دنبال پذیرش در دوره کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات است باید در یک رشته تحصیلی مرتبط باشد. زمینه های مرتبط با مطالعات قبلی برای مسیر تخصصی امنیت سایبر عبارتند از:

 • سیستم های ارتباطی و شبکه
 • مهندسی نرم افزار
 • علوم کامپیوتر
 • فناوری رایانه
 • فناوری اطلاعات
 • سایر زمینه های مرتبط با مطالعات که در آن دانش کافی از فناوری شبکه کامپیوتری ، برنامه نویسی و ریاضیات حاصل می شود.

علاوه بر گواهینامه های تحصیلات و زبان ، باید گواهی های مربوط به هر تجربه کاری مرتبط را نیز در برنامه خود قرار دهید.

شما ممکن است حداکثر دو تا از چهار زمینه تخصصی ارائه شده در برنامه کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات را داشته باشید. انتخاب ها باید در اولویت قرار گیرند. همچنین هنگام استفاده از رشته تخصصی فناوری بهداشت یا سیستم های هوشمند ، می توانید برای برنامه دوره دوگانه که به طور مشترک با دانشگاه فودان (شانگهای) ترتیب داده شده است ، اقدام کنید.

ارزیابی برنامه

سالانه 65 دانشجو در برنامه دوره کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پذیرفته می شوند. تصمیم پذیرش مبتنی بر:

 • ارتباط درجه (های) اعطا شده متقاضی ،
 • میزان ، ارتباط و نمرات دوره ها در دوره (های) ،
 • نتیجه آزمون زبان ،
 • نامه انگیزه ،
 • پاسخ های احتمالی به سؤالات اختیاری موجود در برنامه ،
 • تجربه کاری مرتبط
 • مصاحبه احتمالی

داشتن فقط یک تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و مهندسی امکان پذیر است. بنابراین ، هنگام پذیرش یک محل تحصیل ارائه شده ، دانشجو هر BSc قبلی را از دست می دهد. یا کارشناسی ارشد تحصیل درست در دانشکده علوم و مهندسی.

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا خواهید کرد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر