برنامه درجه در آموزش معلمان ابتدایی ، لیسانس (راما) و کارشناسی ارشد (ترکو)

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

utu.fi/degrees

برنامه درجه در آموزش معلمان ابتدایی ، لیسانس (راما) و کارشناسی ارشد (ترکو)

این برنامه به دانش آموزان این فرصت را می دهد که از یک معلم سطح کارآموزی معلمان در یک زمینه بین المللی کسب کنند. ترکیبی از صلاحیت معلم فنلاند ، اصلی در آموزش و پرورش و زمینه بین المللی ، این برنامه را بی نظیر می کند. این مدرک به سمت آموزش معلم ابتدایی (پیش دبستانی و نمرات 1-6 در آموزش پایه) محور است. این برنامه شامل مطالعات در علوم تربیتی ، آموزش عملی و مطالعاتی است که مهارت های آموزشی را که برای موقعیت های آموزش ابتدایی لازم است فراهم می کند.

هدف از برنامه درجه ، آموزش متخصصان دانشگاهی واجد شرایط ، آینده سازان فعال ، کارشناسان مهم و اخلاقی و محققان حوزه آموزشی است. در هسته اصلی کار معلم ، درک و حمایت از رشد کودک و گروه قرار دارد. گفتگوی بین تئوری و عمل به ویژه در دوره های آموزش تدریس صورت می گیرد ، که یک دیدگاه جامع از کار معلم را ارائه می دهد.

ساختار برنامه

موضوع اصلی دوره کارشناسی (180 ECTS) علوم آموزشی است و این دوره شامل مطالعات زیر است:

 • مطالعات عمومی.
 • مطالعات زبان و ارتباطات (از جمله زبان فنلاندی).
 • مطالعات پایه و متوسط در علوم آموزشی (از جمله پایان نامه کارشناسی).
 • مطالعات یکپارچه موضوعات و مضامین در یک مدرسه جامع.
 • مطالعات جزئی و / یا مطالعات اختیاری در موضوعات دیگر.

موضوع اصلی دوره کارشناسی ارشد (120 ECTS) علوم آموزشی است و این دوره شامل مطالعات زیر است:

 • مطالعات پیشرفته در آموزش و پرورش (از جمله پایان نامه کارشناسی ارشد)
 • مطالعات انتخابی

به دانشجویان پذیرفته شده حق تحصیل برای هر دو ، برنامه کارشناسی ارشد و برنامه کارشناسی ارشد در آموزش معلمان ابتدایی داده می شود. پس از اتمام دوره لیسانس ، دانشجویان بطور خودکار مجاز به ادامه تحصیل در برنامه کارشناسی ارشد هستند. هیچ برنامه جداگانه ای برای برنامه دوره کارشناسی ارشد در آموزش معلمان ابتدایی وجود ندارد.

تعالی دانشگاهی و تجربه

این مدرک به سمت آموزش معلم ابتدایی (پیش دبستانی و نمرات 1-6 در آموزش پایه) محور است. در مطالعات ، دانش آموز با مباحث پژوهشی فعلی آموزش و پرورش و اصول شکل گیری تئوری در آموزش و تدریس آشنا می شود. این برنامه شامل مطالعات در علوم تربیتی ، آموزش عملی و مطالعاتی است که مهارت های آموزشی را که برای موقعیت های آموزش ابتدایی لازم است فراهم می کند. دانش آموزان رشد کودک و کودک را مورد بررسی قرار داده و زمینه های اجتماعی و فرهنگی آموزش را درک می کنند. این آموزش مبتنی بر تخصص گسترده آموزشی است. دوره های تحت نظارت تدریس ، بخش اصلی مطالعات آموزش معلمان است. این دوره ها به دانش آموزان یک محیط واقعی یادگیری زندگی کاری در دانش آموزان ارائه می دهند. دانش آموزان ممکن است مطالعات اختیاری و جزئی را انتخاب کنند که دانش آنها را در موضوعات مختلف عمیق تر می کند.

پایان نامه کارشناسی و پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه برنامه کارشناسی ارشد دوره مقدماتی معلم دوره ابتدایی یک پایان نامه لیسانس است. دانش آموزان:

 • جستجوی ادبیات علمی ، تعیین یک سوال تحقیق معنی دار و تهیه یک طرح تحقیقاتی
 • جمع آوری داده های تحقیق ، تجزیه و تحلیل و تفسیر آن.

دانشجویان پس از اتمام پایان نامه لیسانس ، مهارتهای اساسی تفکر علمی ، نگارش ، ارزیابی تحقیق و گفتمان علمی را به دست می آورند. این پایان نامه به عنوان معلم مبانی کار تحقیقاتی را قرار می دهد.

دانشجویان باید به عنوان بخشی از مطالعات پیشرفته آموزش و پرورش ، پایان نامه کارشناسی ارشد را بنویسند. در طول کار پایان نامه کارشناسی ارشد ، دانشجویان بیشتر مهارت های اساسی تفکر علمی ، نگارش ، ارزیابی تحقیق و گفتمان علمی به دست آمده در دوره کارشناسی را توسعه می دهند. پایان نامه کارشناسی ارشد باید توانایی دانشجو را در تفکر علمی ، تسلط بر روشهای تحقیق مورد نیاز ، آشنایی با ادبیات علمی با موضوع پایان نامه و توانایی برقراری ارتباط در بستر علمی نشان دهد.

توضیحات شایستگی

هدف از این برنامه توسعه زمینه های ذیل از صلاحیت است:

 1. صلاحیت ارتباطی. دانش آموزان قادر به همکاری مشترک هستند و قادر به برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف تعامل هستند.
 2. صلاحیت آموزشی. دانش آموزان اصول اولیه برنامه ریزی درسی را می دانند و قادر به برنامه ریزی ، پیاده سازی ، ارزیابی و توسعه فرایندهای یادگیری و محیطهای یادگیری هستند.
 3. صلاحیت فکری. دانش آموزان از دانش بنیادی در امر آموزش به عنوان یک علم و محتوای مطالب چند رشته ای که در آموزش پایه آموزش داده می شوند ، برخوردار هستند. دانش آموزان اقدامات و پیشرفت حرفه ای خود را بر پایه تفکر علمی قرار می دهند. دانش آموزان اصول مبانی اجتماعی و فرهنگی دوران کودکی را می فهمند.
 4. صلاحیت اخلاقی. دانش آموزان می توانند اقدامات خود را از دیدگاه اخلاقی شناسایی و تحلیل کنند و مطابق با اصول اخلاقی عمل کنند.

گزینه های شغلی

در فنلاند ، معلمان موظف به اخذ مدرک کارشناسی ارشد هستند. لیسانس هنر (آموزش) مدرک دانشگاهی پایین تری است و صلاحیت معلم فنلاند را ارائه نمی دهد. دانشجویان پس از اتمام دوره لیسانس هنر (آموزش) می توانند تحصیلات خود را در دوره کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در University of Turku .

تکمیل کارشناسی ارشد هنر (آموزش) در مقطع تدریس ابتدایی ، واجد شرایط برای حضور در معلمان آموزش ابتدایی و پیش دبستانی در فنلاند (با احتساب دانش لازم زبانها) و سایر کشورهایی است که صلاحیت معلم فنلاند را می شناسند.

شغلی در تحقیق

دانشجویان پس از اتمام کارشناسی ارشد هنر (تحصیلات) می توانند تحصیلات تکمیلی را برای دکتر فلسفه (آموزش) دنبال کنند.

تحقیقات سطح بالا در دانشکده آموزش و پرورش بین المللی بسیار شناخته شده است و دامنه آن در کل طول عمر است. تحقیقات انجام شده در دانشکده ، پایه و اساس تدریس را تشکیل می دهد. پژوهش از نوع جايگزين آزاد و محقق است. تحقیقات در سطح وزارتخانه انجام می شود. همچنین مراکز تحقیقاتی ملی و بین المللی وجود دارد که در دانشکده فعالیت می کنند. مراکز محقق هستند

 • مرکز تحقیقات یادگیری و آموزش مادام العمر (CELE)
 • مرکز تحقیقات در مورد یادگیری و آموزش (CERLI)

مضامین اصلی تحقیق در دانشکده آموزش ، یادگیری ، سیاست آموزش و سیستمهای آموزشی و تدریس و معلم است.

شرایط ورود

شرایط عمومی پذیرش

معیارهای واجد شرایط بودن

متقاضیان واجد شرایط دارای گواهینامه تحصیلات متوسطه فوق العاده هستند - امتحان دوره تحصیل در فنلاند ، کارشناسی ارشد بین المللی ، لیسانس اروپا ، لیسانس اروپایی ، Reifeprüfung / Die Deutsche Internationale Abiturprüfung یا هر یک از مدارک تحصیلات عالی متوسطه دیگر که قابل مقایسه باشد ، واجد شرایط بودن برای تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی در کشور مورد نظر .

متقاضیانی که در ترم آخر تحصیلات متوسطه خود قرار دارند نیز واجد شرایط درخواست هستند. تحصیلات مورد نیاز آموزش متوسطه باید تکمیل شود و ضمیمه های مربوطه ارسال شده تا 10 ژوئیه 2020 ساعت 15:00 (به وقت فنلاند) به دانشکده آموزش و پرورش ارسال شود. اگر مطالعات مورد نیاز تا مهلت مدت زمان درخواست تکمیل نشده باشد ، متقاضیان باید بیانیه ای از موسسه خانه خود را درج کنند که تاریخ مورد انتظار فارغ التحصیلی را درج می کند.

الزامات زبان

در مورد شرایط زبان در اینجا بخوانید .

دوره کاربرد

دوره درخواست بعدی در ژانویه 2021 است و مطالعات اوت آگوست بعدی آغاز می شود.

دستورالعمل University of Turku در مورد چگونگی و زمان اعمال.

نتایج پذیرش و درخواست تجدید نظر

نتایج پذیرش از دوره درخواست در ژانویه 2020 در تاریخ 27 مارس 2020 منتشر می شود. متقاضیان نیز کتبی دریافت می کنند. از کلیه متقاضیان درباره نتایج پذیرش مطلع می شود. این برنامه در صورت وجود 15 متقاضی واجد شرایط شروع می شود.

اگر متقاضی از نتیجه انتخاب دانشجو ناراضی باشد ، می تواند ظرف 14 روز از انتشار رسمی نتایج ، شکایت کتبی به دانشکده آموزش و پرورش ارسال کند.

دانشجویان پذیرفته شده باید در صورت پذیرش 1) محل تحصیل ، یا 2) محل تحصیل را قبول نکنند ، تا تاریخ 10 ژوئیه 2020 تا ساعت 15 فنلاند به الگوی برنامه Studyinfo.fi/en اطلاع دهند. اگر دانشکده آموزش تا تاریخ 10 ژوئیه 2020 ساعت 15:00 به وقت فنلاند اعلان دانشجو را دریافت نکرده باشد ، وی حق ثبت نام در برنامه مدرک را از دست می دهد.

ارزیابی برنامه

مصرف

حداکثر 20 دانشجو در برنامه پذیرش می شوند.

روش پذیرش

مراحل پذیرش شامل دو مرحله است:

 1. ارزیابی اسناد درخواست (نامه انگیزه و گواهینامه آموزش متوسطه) و انتخاب متقاضیان دعوت شده به آزمون ورودی.
 2. الف) امتحان ورودی مصاحبه آنلاین به زبان انگلیسی است ، براساس مطالب ارسال شده به متقاضیان. دعوت نامه مصاحبه از طریق پست الکترونیکی ارسال می شود. اگر متقاضی برای مصاحبه پیدا نشود ، درخواست بیشتر پردازش نمی شود. ب) امتیاز دادن به گواهینامه آموزش متوسطه. امتیاز دهی بر اساس نمرات انگلیسی ، ریاضیات و زبان آموزش در مقطع آموزش متوسطه است.

نامه تشویق

طول نامه انگیزه در الگوی برنامه href = "studyinfo.fi پورتال گنجانده شده است . طول نامه انگیزه حداکثر 4000 کاراکتر از جمله فضاها است. متقاضی انتظار می رود هر سه موضوع ذکر شده در زیر را بررسی کند.

 1. دلایل خود برای درخواست برنامه را شرح دهید.
 2. شایستگی خود را برای معلم (حرفه) آموزش و پرورش در دوران کودکی توصیف و ارزیابی کنید.
 3. انتظارات خود را از این برنامه بین المللی ، که مبتنی بر سیستم آموزش اولیه فنلاند است ، توصیف کنید.

نامه انگیزه از 0 تا 15 امتیاز ، حداکثر به دست می آید. 5 امتیاز برای هر یک از مضامین. برای واجد شرایط بودن برای انتخاب به برنامه ، متقاضی باید حداقل 6 امتیاز از نامه انگیزه کسب کند.

دعوت به مصاحبه آزمون ورودی

حداکثر چهل (40) متقاضی بر اساس نمره گذاری نامه انگیزه و معیارهای صلاحیت به مصاحبه آزمون ورودی دعوت می شوند.

متقاضیان حداکثر از طریق ایمیل 24.2.2020 به مصاحبه دعوت می شوند. متقاضیان باید دستورالعمل و مهلت مندرج در دعوت را رعایت کنند.

مصاحبه مبتنی بر معیارهای زیر است: انگیزه نشان داده شده در زمینه آموزش اوایل کودکی ، مهارت تعامل و وضوح و عمق استدلال دانشگاهی.

این مصاحبه تا حدی مبتنی بر مقاله علمی است که همراه با دعوت به متقاضیان ارائه می شود.

مصاحبه از 0 تا 20 امتیاز به دست می آید. برای واجد شرایط بودن برای انتخاب به برنامه ، متقاضی باید حداقل 7 امتیاز از مصاحبه کسب کند.

گواهینامه آموزش متوسطه

مجوز آموزش متوسطه براساس نمرات انگلیسی ، ریاضیات و زبان آموزش در مقطع آموزش متوسطه (0 تا 6 امتیاز) نمره می گیرد.

پذیرش نهایی

پذیرش نهایی در برنامه براساس نمرات و معیارهای نامه انگیزه ، گواهینامه آموزش متوسطه و مصاحبه است. اگر دو یا چند متقاضی امتیاز یکسانی را کسب کنند ، ترتیب آنها بر اساس معیارهای زیر تعیین می شود:

 1. مصاحبه
 2. گواهینامه آموزش متوسطه
 3. امتیاز کسب شده از نامه انگیزه

امتیاز دهی

درخواست های متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر نمره داده می شود:

 • نامه انگیزه 0-15 امتیاز
 • گواهی آموزش متوسطه 0-6 امتیاز
 • مصاحبه 0-20 امتیاز

الزامات بهداشتی

محدودیت در پذیرش دانشجو

به منظور ارتقاء امنیت بیمار و مشتری و همچنین ایمنی افراد زیر سن قانونی ، محدودیت های خاصی در مورد پذیرش دانش آموزان اعمال می شود.

این محدودیت ها مربوط به زمینه های زیر است:

 • دانشگاه های علوم کاربردی: علوم انسانی و آموزش ، خدمات اجتماعی ، بهداشت و ورزش و فناوری دریایی.
 • دانشگاه ها: پزشکی ، دندانپزشکی ، آموزش هنر ، لوگوپدیا ، روانشناسی ، داروسازی ، کار اجتماعی ، آموزش معلمان.

پذیرش در زمینه های فوق مستلزم آن است که وضعیت بهداشت و توانایی متقاضیان به آنها امکان دهد تا کارهای عملی و آموزش های مربوط به مطالعات را انجام دهند. محدودیت های مربوط به سلامتی یا توانایی عملکرد ، مانعی برای پذیرش نیست اگر اثرات آنها با اقدامات معقول از جمله تمهیدات ویژه از بین برود.

در هر صورت ، هدف جلوگیری از دسترسی غیر ضروری به آموزش افراد معلول یا افراد مبتلا به محدودیت های جسمی یا روحی نیست. محدودیت در پذیرش دانشجو فقط در مواردی اعمال می شود که بدیهی است متقاضی به دلیل وضعیت سلامتی یا توانایی عملکرد خود نمی تواند در آموزش و پرورش شرکت کند.

محدودیت های خاص در زمینه را ، در صورت وجود ، توسط هر موسسه آموزش عالی تعیین کنید. اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پذیرش موسسات [ دانشگاه های علوم کاربردی ] [ دانشگاه ها ] نیز موجود است

از آنجا که ابطال قبلی حق تحصیل ممکن است مانعی برای پذیرش باشد ، متقاضیان باید از تصمیماتی که قبلاً در مرحله درخواست هستند ، به موسسه آموزش عالی اطلاع دهند.

آزمایشات مواد مخدر در طول مطالعات و سوابق کیفری عصاره

در برخی موارد محدود ، دانشجویان ممکن است موظف به ارائه گواهی آزمایش دارو شوند. این امر در درجه اول مربوط به شرایطی است که برای اثبات توانایی دانش آموز در عملکرد ، آزمایش لازم باشد ، به شرط آنکه شرایط اضافی خاصی که توسط قانون به تفصیل مشخص شده است ، فراهم شود.

دانش آموزانی که در سال 2012 یا بعد از آن در یک موسسه آموزش عالی پذیرفته شده اند ، ممکن است از شما بخواهند برای ارزیابی توانایی تحصیل ، عصاره سوابق کیفری تهیه کنند. چنین عصاره فقط از دانشجویانی که تحصیلات آنها شامل آموزش های عملی یا سایر فعالیت های مربوط به کار با افراد زیر سن قانونی است ، می توان درخواست کرد.

عصاره قبل از شروع تمرین عملی یا فعالیتهای دیگر درخواست می شود. برای اطمینان از ایمنی خردسالان ، لازم است مشخص شود که دانش آموز در مورد شروع به آموزش عملی ، هیچ سابقه کیفری در برخی جرایم جدی (جرم جنسی ، قتل ، ضرب و شتم و باتری ، سارق تشدید شده و جرم سرقت و مواد مخدر) ندارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... اطلاعات بیشتر

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. اطلاعات محدود
تورکو , ویندوک , راوما + 2 بیشتر کمتر