برنامه تحصیلات تکمیلی در برنامه ریزی و طراحی چشم انداز پایدار

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

برنامه Conway ترکیبی پر جنب و جوش از کلاس درس، کار استودیو کاربردی، ارائه دانشجویان و بازدید کنندگان، کارهای زمینه، بازدید از سایت، و بحث های غیر رسمی در آشپزخانه جمعی است.

طرح در زمینه

دانش آموزان از اعضای هیات علمی، از یکدیگر، از مهمانان، و از کاوش های خود از سایت های پروژه خود و جوامع که در آن این پروژه ها تعبیه شده، یاد می گیرند. محيط شخصی، مشارکتی و يادگيری سختگیرانه است که توسط دانشجويان انگيزشمند برای جوامع واقعی برای حل مشکلات واقعی و موثر هدايت می شود.

برنامه Conway بر اساس آن پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی ساخته شده است. این پروژه ها مسائل، سوالات و چالش ها را از سوالات فنی مربوط به مهندسی سایت، مسائل اخلاقی در مورد دخالت جامعه و استفاده عاقلانه از منابع، به سوالات عملی در مورد چگونگی ایجاد قابلیت انعطاف در سیستم ها در برابر آینده نامشخص می دهد. کلاس ها، بحث ها، و زمینه های کار و استودیو که بقیه برنامه کاملا یکپارچه و چند رشته ای را تشکیل می دهند. تخصیص کلاس - کار پروژه پروژه گرافیکی، فنی، و کتبی.

یک هفته معمولی در کنوی

ما کوچک هستیم این بدان معنی است که ما می توانیم یک لحظه را در یک لحظه تغییر دهیم و بار را به محوطه برسانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد وقتی یک سد خراب می شود؛ در یک جشنواره خیابانی محلی یک سایت پروژه بازدید کنید اضافه کردن یک کلاس برای معرفی نرم افزار جدید که ناگهان در دسترس قرار گرفت.

ما، هر چند، یک برنامه هفتگی منظم داشته باشیم.

پروژه ها

هر دانش آموز کانوی در سه پروژه کار می کند، یکی در هر دوره. در پاییز، دانش آموزان پروژه طراحی سایت خود را دارند، معمولا دوازده هکتار یا کمتر، یکی از دانشجویانی است که یک خانه جدید را در یک محل توسعه نیافته قرار می دهند، یک سایت ساخته شده را به صاحبان جدید یا استفاده می کند، یک مرکز آموزشی یا باغ بازار برای یک مزرعه کوچک، و یا کار بر روی یک پارک جیب یا مالکیت اعتباری کوچک زمین.

از طریق این پروژه اول، دانش آموزان اصول اولیه فرآیند طراحی را یاد می گیرند: شناسایی و ارزیابی سایت، تعریف / اصلاح اهداف پروژه و نیازهای مشتری، و بررسی راه حل هایی که با سیستم های طبیعی در محل کار می کنند.

تیم های کوچک از دانش آموزان کار می کنند و مسئول پروژه های مدیریت زمستانی و بهار هستند. پروژه های زمستانی پروژه های بزرگتر برنامه ریزی استفاده از زمین است مانند طرح امنیت غذایی برای یک شهر یا منطقه، طرح مدیریتی برای مالکیت اعتبار زمین یا پارک منطقه ای، طرح جامع پردیس یا استراتژی حفاظت از زمین های کشاورزی.

پروژه های بهار نیز در مقیاس جامعه هستند، اما جزئیات بیشتری از قبیل طراحی خیابان، پارک یا تسهیلات تفریحی یا طرح بازسازی برای یک محل صنعتی سابق.

دانش آموزان همچنین از قرار گرفتن در معرض منظم آنها به سایر پروژه های دانشجویی - 30 تا 35 پروژه مختلف در سه مقیاس مجزا یاد می گیرند. همه پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی هستند. دانش آموزان نیز به این طریق به کارفرمایان بالقوه در مناطق اعتماد زمین، شهر، و ادارات برنامه ریزی منطقه ای، سازمان های جامعه و سازمان های غیر انتفاعی در معرض قرار می گیرند.

کلاس ها

کلاس های تئوری طراحی، گرافیک، مهارت های رایانه ای (مانند InDesign و GIS)، مهندسی سایت، پشتیبانی از علوم انسانی و تجربیات دانشجویی در پروژه ها.

سخنرانی دانشجویی

دانش آموزان جلسات هفتگی را در اختیار اساتید و همکلاسی ها قرار می دهند، داستان های پروژه های خود را به گونه ای تنظیم می کنند و استدلال قانع کننده ای را برای تصمیم گیری های طراحی و برنامه ریزی خاص ایجاد می کنند.

در پایان هر دوره، دانش آموزان قبل از هیئت منصفه از سه طراحان، برنامه ریزان و اکولوژیست های حرفه ای با تجربه حرفه ای ارائه می دهند که مشاوره هایی را در اختیار دانش آموزان می گذارند که در دو هفته گذشته می توانند در آن شرکت کنند.

استودیو

هیات علمی برای مشاوره فردی و تیم از ایستگاه به میز در روز استودیو می رود. پس از اینکه دانشکده به خانه می رود، دانش آموزان در استودیو از یکدیگر درس می گیرند.

بازدید کنندگان

حداقل یک بار در هفته یک متخصص بیرونی در یک موضوع مرتبط - به عنوان مثال، قانون محیط زیست، طراحی ساختمان سبز، زیستگاه حیات وحش یا عدالت محیطی - در مدرسه سخنرانی می کند. آنها اغلب برای غذا خوردن گروهی که در پی می آیند، می گذارند و گاهی اوقات در استودیو وقت می گذارند تا با دانشجویان درباره پروژه ها صحبت کنند.

کار میدانی

تعطیلات آخر هفته با سفر در ون به تالاب های ساخته شده، دفتر برنامه ریزی منطقه ای، خلیج فارس، پارکینگ نوآورانه و یا با کارهای زمینه برای یادگیری در مورد سنگ، ساخت سقف سبز و یا ساخت استخر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We explore, develop, practice, and teach design of the land that is ecologically and socially sustainable.

We explore, develop, practice, and teach design of the land that is ecologically and socially sustainable. اطلاعات محدود
کانوی , کانوی + 1 بیشتر کمتر