برنامه بین المللی تجارت و مدیریت (IBMP، پاریس

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

برنامه بین المللی کسب و کار و مدیریت (IBMP - Master 1) یک برنامه سطح چهارم است که دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش عمیق کسب و کار و مدیریت در یک زمینه بین المللی را از طریق مطالعه مناطق کاربردی مالی، مدیریت پروژه، و بازاریابی. زمینه های موضوعی متمرکز مانند اقتصاد، مدیریت بین فرهنگی و فناوری اطلاعات بیشتر دانش دانش آموز را توسعه می دهد، و درک آنها از درک مفاهیم مدیریت در رشته های مختلف را به ارمغان می آورد.

66246_728x290.gif

روش های تدریس

دوره ها از طریق ترکیبی از سخنرانی ها و گروه های آموزشی کوچک که تعامل دانش آموز و معلم تشویق می شود، تحویل داده می شود. اکثر ماژول ها شامل پروژه های گروهی می شوند که دانش آموزان می توانند تجربه دست اول از کار در یک تیم چند فرهنگی را بدست آورند. ارائه ها و گزارش ها بخشی از فرآیند ارزیابی مستمر ارزیابی هستند و یک آزمون نهایی در هر مدلی در انتهای ترم تحصیل می شود.

دانش آموزانی که در این برنامه شرکت می کنند دارای طیف متنوعی از اهداف حرفه ای هستند و از بسیاری زمینه های مختلف استفاده می کنند. با جمع آوری دانش و تجربه خود دانش آموزان به یکدیگر کمک می کنند تا اهداف دانشگاهی خود را به دست آورند.

مدت زمان

1 سال

اعتبار نامه ها

سیستم ارزیابی براساس اصول سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) عمل می کند که 60 واحد برای هر سال تحصیلی را به خود اختصاص می دهد. تمام کارهای اجباری معتبر است.

شرایط ورود

پیش نیازها:

  • 3 ساله دانشگاه OR 180 اعتبار انتقال و انباشت اعتبار اروپا (ECTS)
  • انگلیسی - حداقل TOEFL نمره 550 در آزمون مبتنی بر مقاله یا 80 در آزمون مبتنی بر اینترنت، و یا 6.0 در آزمون IELTS
  • فرانسوی: درجه B2 یا معادل آن
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies.

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies. اطلاعات محدود
پاریس , خوب , لندن , ادینبورگ , نیویورک , سیدنی , کاردیف + 6 بیشتر کمتر