آیا می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایداری در زنجیره ارزش نساجی و اینکه چگونه بخش های مختلف این زنجیره بر یکدیگر تاثیر می گذارند؟ سپس این ممکن است برای شما آموزش ببیند. در اینجا، شما دانش پایه ای در زنجیره ارزش نساجی کسب می کنید و در مدیریت بخش های مختلف زنجیره تامین تخصص می یابید.

این آموزش به شما ابزارهایی برای مدیریت بازاریابی و رفتار مصرف کننده در فرآیندهای نساجی و مد می دهد. شما دانش بنیادی در مورد چگونگی مدیریت زنجیره ارزش نساجی را با تمرکز ویژه بر پایداری به دست می آورید.

مدرسه صنایع نساجی سوئد فقط جای مناسب برای مطالعه مد است. در اینجا شما می توانید آزمایشگاه های مجهز، نوآوری و تحقیق در فن آوری و همچنین طراحی، که اغلب در همکاری با صنعت انجام می شود، پیدا کنید. از آنجایی که منطقه بورس منطقه ی نساجی است، فرصت های خوبی برای همکاری، کارآموزی و پروژه های درجه ای در شرکت های نزدیک وجود دارد. مدرسه صنایع نساجی سوئد بخشی از University of Borås و تمامی برنامه های متنوع در اینجا قرار دارد. HB .se / en / The-Swedish-School of-Textiles /

ساختار برنامه

دوره ها در سال اول نشان دهنده زنجیره ارزش نساجی از ایده تا طراحی، از طریق تولید و توزیع، به بازار و دست زدن به backflows است.

در طول سال دوم، شما با مدیریت نساجی ادامه می دهید، اما این بار در مدیریت زنجیره تامین متخصص است. موضوعات اصلی در این سال مدیریت تولید و تدارکات، پیش آگهی و مدیریت ریسک است.

دوره ها پایه قوی در تحقیقات کنونی در مدیریت نساجی با تمرکز بر پایداری در زنجیره ارزش نساجی، و همچنین تحقیق در موضوعات مرتبط مانند اداره امور تجاری و اقتصاد صنعتی در University of Borås .

چندین دوره در مورد کنترل یکی از بخش های خاص زنجیره ارزش یا چگونگی ارتباط قطعات مختلف در زنجیره و تاثیر یکدیگر است.

چشم انداز شغلی

این آموزش و پرورش آماده سازی موقعیت های پیشرفته در صنعت و همچنین دانشگاه است. پس از فارغ التحصیلی، شما با ابزارهایی برای کار در زمینه های بازاریابی، کیفیت، تولید و یا تدارکات مجهز شده اید، یا می توانید کارآفرین شوید و کسب و کار خود را تنظیم کنید یا تحصیلات خود را ادامه دهید.

شرایط ورود

مدرک لیسانس (180 واحد) در اداره امور بازرگانی، اقتصاد صنعتی، تکنولوژی نساجی، نساجی یا مد طراحی، و یا معادل آن. علاوه بر این، دانش آموزان باید معادل انگلیسی انگلیسی را داشته باشند 6.

انتخاب بر اساس نامه از انگیزه و مصاحبه آنلاین است.

مدرک کارشناسی ارشد

  • کارشناسی ارشد (120 واحد) با تخصص در مدیریت تخصص مدیریت زنجیره ارزش نساجی
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Borås »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
100,000 SEK
در سال. بدون هزینه تحصیل - شهروندان اتحادیه اروپا / مجارستان