برنامه استاد در فن آوری مهندسی برای استراتژی و امنیت

عمومی

شرح برنامه

خلاصه

STRATEGOS، برنامه استادانه بین المللی مهندسی فن آوری برای استراتژی و امنیت (MSC in Engineering / Laurea Magistrale)، مهندسان جوان را قادر می سازد که بتوانند مدل ها، الگوریتم ها را توسعه دهند.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

STRATEGOS یک رویکرد نوآورانه را پیشنهاد می کند

دیدگاههای شغلی

مهارت های مهندسی استراتژی برای مدیریت برتر ، برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت در شرکت های بزرگ بسیار مهم است. مهندسان استراتژیک همچنین در زمینه توسعه راه حل های هوشمند برای ایجاد خدمات و محصولات جدید در سیستم های پیچیده برای تجارت ، صنعت ، مشاوره ، آژانس های بین المللی و دفاع فعالیت می کنند. چندین شرکت بزرگ که قبلاً برای ارزیابی دانش آموزان STRATEGOS در کارآموزی امضا کرده اند ، و همچنین شرکت Hi-Tech کوچک با ما در ارتباط هستند تا فرصت های شغلی زیادی را ارائه دهند.

آنچه شما یاد خواهید گرفت

تجزیه و تحلیل سیستم پیچیده مدلهای پیشرفته : قابلیت توسعه مدلهای مربوط به صنعت ، بخش تجاری ، دفاع و امنیت میهن.

مدل سازی

داده کاوی و داده های بزرگ : روش های علوم داده برای مقابله با داده های بزرگ از منابع مختلف.

سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری: روش ها

نظریه بازی: مدل های ریاضی تعامل استراتژیک اختصاص داده شده به شناسایی استراتژی های برنده.

هوش مصنوعی

مدل سازی رفتار انسانی: مدل سازی رایانه ای مربوط به رفتار انسان و عوامل انسانی.

اقتصاد برای برنامه ریزی استراتژیک شرکت: برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک در شرکت و اقتصادی مرتبط.

امور بین المللی

بازی های جدی: بازی های رایانه ای اختصاص داده شده به آموزش ، آموزش بر اساس محیط های مجازی و همهجانبه.

کشاورزی داده ، DOE ، آمار

فعال کردن شبکه ها و فناوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات: معماری ها ، شبکه ها و فناوری ها امکان های جدیدی را در تصمیم گیری ها فراهم می کنند.

آیا می دانید که

STRATEGOS رویکرد انضباطی ترکیبی از مهندسی، اقتصاد و امور بین الملل بر اساس تکنولوژی Bleeding Edge ارائه یک مشخصات بسیار حرفه ای است.

STRATEGOS یک استاد مهندسی کمی است که توانایی توسعه مهارت های نرم افزاری مانند مدیریت پروژه و تیم را نیز با استفاده از سمینارها و مهارت های خاص فراهم می کند.

شش ماه گذشته برنامه استاد برای تکمیل کارآموزی به یک شرکت بزرگ یا آزمایشگاه بین المللی که در زمینه توسعه راه حل های جدید برای مشکلات واقعی کار می کند اختصاص داده شده است.

شرکت های عمده مانند Accenture، Ansaldo، Leonardo و Paul Wurth قبلا همکاری خود را با ابتکار STRATEGOS تایید کرده اند.

کمپانی های کوچک و متوسط با تکنولوژی بالا نیاز به توسعه برنامه های آینده برای مهندسان استراتژیک دارند.

وزارت دفاع و امنیت داخلی به عنوان شهرهای هوشمند و بخش های دولتی بسیار علاقه مند به مهندسین استراتژیک هستند.

فهرست

STRATEGOS، برنامه استادانه بین المللی مهندسی فناوری برای استراتژی و امنیت (MSC in Engineering / Laurea Magistrale)، ابتکار جدید در مهندسی استراتژیک دانشگاه جنوا است که در سال 1471 میلادی تاسیس شد و در رتبه اول در ایتالیا در بخش مهندسی رتبه بندی شده است. STRATEGOS مدل سازی کمی را برای حمایت از تصمیم گیری با توسعه نسل جدیدی از مهندسان قادر به مقابله با تفکر استراتژیک و حمایت از تصمیم گیرندگان با تسلط بر مدل سازی پیشرفته، شبیه سازی و همچنین دیگر زمینه های تکنولوژیکی و علمی قادر می سازد.

چرخه عمر عملیاتی سیستم های نوآورانه معمولا طولانی و غنی از عدم اطمینان است و به شدت تحت تاثیر بسیاری از متغیرها و همچنین سناریو های آینده است، بنابراین یک روش مناسب در مدل سازی و تجزیه و تحلیل کمی این عناصر برای موفقیت نهایی اساسی است.

درک این مسائل واقعا بنیادی است و لازم است مهندسان و دانشمندان قادر به ایجاد مدل هایی برای حمایت از تصمیم گیرندگان باشند. با وجود این اهمیت، تا به امروز، این جنبه های استراتژیک اغلب به واسطه رویکردهای سنتی و شیوه های آموزشی اغلب مورد توجه قرار می گیرند: اغلب رویکردهای کیفی یا روش های تحلیل ساده استاتیک پیشنهاد می شوند.

STRATEGOS به پایه های ICT و M بستگی دارد

حقایق سریع

بیشتر بدانید در اینجا و اینجا

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... اطلاعات بیشتر

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. اطلاعات محدود
جنوا , وراززه , لا اسپزیا + 2 بیشتر کمتر