برزیل

تحصیل در برزیل

آموزش عالی در برزیل

سه نوع مختلف از موسسات آموزش عالی در برزیل وجود دارد: دانشگاه، که انجام تحقیقات و استخدام هیئت علمی که دارای مدرک دکترا. مراکز دانشگاه که ارائه انواع دوره های اما پژوهش محور نیست؛ و دانشکده که کوچکتر، موسسات آموزش عالی نیاز به تایید از برزیل 'وزارت آموزش و پرورش قبل از ارائه مدارک تحصیلی جدید، گواهی نامه و دوره هستند یکپارچه شده است. در حالی که اکثر دانشگاه های دولتی و فدرال عمل انجام شهریه به اتهام نیست، مدارس کوچکتر اجرا شده توسط governements شهری ممکن است هزینه های شارژ برای حضور در مدرسه خود را.

از آنجا که درجه برزیل انجام سلسله مراتب درجه آموزشی سنتی که در بسیاری از کشورهای دیگر پیروی نمی کنند، دانش آموزان باید توجه داشته باشید را که درجه کارشناسی (کاردانی 'و کارشناسی ' بازدید کنندگان) به عنوان "کارشناسی ارشد " اشاره (graduação) درجه در برزیل .سود (bacharelado) مدرک کارشناسی 'ها طول می کشد بین چهار تا شش سال و اجازه می دهد تا دانش آموز به عنوان یک دکتر یا وکیل در برزیل کار

لیسانسیه (licenciatura) درجه حدود چهار سال طول می کشد تا کامل و اجازه دارنده مدرک به کار در چنین شغل و حرفه ای به عنوان مدرسان مدرسه متوسطه یا ابتدایی. کسب مدرک فن آوری طول می کشد کوتاه ترین مقدار از زمان - در مورد دو years-- فراهم می کند و افراد با مهارت به کار در زمینه های حرفه ای بسیار تخصصی، مانند یک مدیر گردشگری یا مدیر کسب و کار کشاورزی.

درجه کارشناسی ارشد به نام "Lato sensu " نیز در دسترس هستند که نشان می دهد یک دانش آموز است تخصصی در یک موضوع علمی خاص است. با این حال، این درجه اجازه نخواهد داد یک دانش آموز به دنبال دکترا. در عوض، دانش آموز علاقه مند در مدرک دکترا نیاز به کسب یک استاد 'درجه sensu strictu به جای "Lato sensu ".کارشناسی ارشد برنامه درجه مدیریت بازرگانی در برزیل در نظر گرفته شود برنامه sensu lato.

برزیل 'وزارت آموزش و پرورش می کند استفاده از اعتبارات در نظام آموزش عالی خود را به رسمیت نمی شناسد اما متکی بر چند ساعت یک دانش آموز در طول زندگی حرفه ای علمی خود را انباشته. به عنوان مثال، دانش آموزان درآمد بین 850 و 1200 ساعت آموزش دانشگاه در برزیل (یک سال تمام وقت در یک دانشگاه) را در مورد 30 ایالات متحده اعتبارات و یا 60 ECTS انباشته در صورتی که کالج در ایالات متحده یا یک کشور اتحادیه اروپا حضور داشتند.

وستیبولر

وستیبولر آزمون ورودی دانشگاه برزیل 'است که تنها می تواند یک بار در سال در نظر گرفته است. مشابه به عمل و یا امتحانات SAT داده شده در ایالات متحده، وستیبولر ممکن است بین یک تا پنج روز برای تکمیل و دانش آموزان آزمون در دانش خود را از ریاضی، ادبیات، زیست شناسی، فیزیک، تاریخ و زبان پرتغالی را.از آنجا که شهریه دانشگاه های دولتی در برزیل رایگان است و اسلات باز محدود است، رقابت شدید در میان دانش آموزان در نظر گرفتن وستیبولر وجود دارد. همچنین، دانشجویان حضور در یک دانشگاه خصوصی که در آن کمک درسی مورد نیاز است به رقابت فراهم به دانشگاه های دولتی قرار ندارد و معمولا با کمتر از نمرات کامل وستیبولر دست آوردن ورودی.

الزامات مورد نیاز برای گرفتن ویزای دانشجویی

دانشجویان مایل به شرکت در یک دانشگاه برزیل نیاز به گرفتن وستیبولر اگر آنها در حال حاضر دارای نمرات از آزمون ورودی مشابه (مانند ایالات متحده SAT یا ACT) که ممکن است در محل نمرات وستیبولر استفاده نمی شود. فرم درخواست ویزا تکمیل و سپس باید آنلاین به برزیل کنسولگری همراه با یک کپی محضری از دانشجویان مجوز 'بازدید کنندگان راننده ' یا کارت شناسایی ارائه شود.دو عکس گذرنامه، یک کپی از دانش آموز 'بازدید کنندگان برنامه سفر پرواز و یا هواپیمایی بلیط (اثبات خروج)، یک کپی از دانش آموز ' شناسنامه ها، اثبات این که دانش آموز منابع مالی کافی برای هزینه های زندگی پرداخت در حالی که تحصیل در برزیل و نامه دعوت توسط دانشگاه دانش آموز در حال تحصیل در نیز مورد نیاز قبل از برزیل 'وزارت آموزش و پرورش خواهد ویزای دانشجویی صادر می کند.

چرا تحصیل در برزیل؟

دانشگاه برزیل ارائه هزاران نفر از برنامه های درجه های مختلف اعم از زمینه های مانند عدالت اجتماعی و hydroengineering به مدیریت منابع تنوع زیستی و مهندسی برق. پژوهش های فن آوری است سخاوتمندانه توسط سازمان های دولتی که تاکید زیادی بر هوانوردی، کشاورزی و استفاده از منابع تجدید پذیر تامین می شود.برزیل 'مراکز فن آوری ترین بسیار مورد توجه عبارتند از موسسه اسوالدو کروز، شرکت تحقیقات کشاورزی برزیل و آژانس فضایی برزیل، که دارای داشتن پیشرفته ترین برنامه فضایی و نجوم در میان همه کشورها لاتین دیگر.

مدارس

مدارس و دانشگاه‌ها در برزیل

مدارس و دانشگاه‌های آنلاین برزیل