نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


برنامه ما ، کارشناسی ارشد انسان شناسی اجتماعی توسعه ، درک درستی از روشهایی که رویکردها و مباحث مردم شناسی از مطالعه معانی و مفاهیم در توسعه ، اولویت های آن ، سیاست ها و عملکردها اطلاع می دهد ، به شما ارائه می دهد.

این دانشجویان دانش آموزانی با سوابق تحصیلی ، اشتغال و فرهنگی متنوعی را به خود جذب می کند و برای کسانی که مایل هستند در تجربه خود در توسعه و برای کسانی که قصد کار در توسعه بین المللی را دارند ، ایده آل است.

چرا مطالعه کارشناسی ارشد انسان شناسی اجتماعی توسعه در SOAS

شما دانش مردم شناسی ، مسائل مربوط به توسعه و روشهای تحقیق را به دست می آورید و می توانید از طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری را انتخاب کنید تا درک خود را در مورد یک منطقه ، زبان ، و / یا یک منطقه موضوعی مانند جنسیت ، سلامت ، غذا ، مهاجرت و رسانه. شما ممکن است تمرکز خود را بر روی ماژول های انسان شناسی قرار دهید یا از طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری ارائه شده در SOAS .

گرچه تمرکز این مدرک بر روی موضوعات توسعه و تمرین است ، گرایش انضباطی آن کاملاً انسانی است. دانشجویان با استفاده از یک دیدگاه انسان شناسی ، چگونگی ایجاد سیاست ها و برنامه های توسعه ، تغییرات اقتصادی و اجتماعی را که حاکی از شیوه ها ، معانی و هویت محلی جوامع و افراد است ، بررسی می کنند.

دانش آموزان سهم مردم شناسی را در مباحث مربوط به توسعه معاصر بررسی می كنند ، به عنوان مثال در مورد اهدا كنندگان / سازمان های امداد و سازمان های مردم نهاد ، فقر ، مهاجرت و توسعه ، حقوق بشر ، خشونت و شرایط اضطراری پیچیده ، پناهندگان ، جنسیت ، توسعه مشاركتی ، سرمایه اجتماعی و اقدامات جامعه ، بهداشت ، تغییر اوضاع ، نقش تجارت در توسعه (مسئولیت اجتماعی شرکت ها و بازار برای فقرا) و اقتصاد اخلاقی توسعه.

این درجه بر انتقادهای انسانشناختی توسعه تأکید دارد ، و به ویژه اینکه چگونه پارادایم هایی مانند توانمندسازی ، مشارکت و توسعه پایدار گزینه های ذینفعان را شکل می دهد.

این برنامه دارای سابقه اشتغال فارغ التحصیل درجه یک است که فارغ التحصیلان برای یافتن شغل در دولت ، مؤسسات کمک های بین المللی ، سازمان های غیر دولتی یا شرکت های اجتماعی در حرکت هستند.

استخدام

کارشناسی ارشد انسان شناسی اجتماعی توسعه به شما کمک می کند تا جهان ، روش های زندگی سایر افراد و چگونگی سازماندهی جامعه را بفهمید.

این برنامه با درک تخصصی از تولید کنندگان ، مخاطبان و سایر جنبه های فرهنگی و اجتماعی رسانه های جمعی به شما اهدا می شود. با گذشت سالها ، بخش SOAS بسیاری از انسان شناسان برجسته را آموزش داده است که در سراسر جهان به سمت اشغال سخنرانی و اساتید رفته اند. به طور یکسان ، دانش آموزان در طی مدرک خود مهارت هایی کسب می کنند که به مناطقی مانند اطلاعات و فناوری ، خدمات دولتی ، رسانه ها و جهانگردی منتقل می شوند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی SOAS با مجموعه ای از مهارت های قابل حمل و نقل که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، ترک می کنند ، از جمله مهارت های تحلیلی و انتقادی. توانایی جمع آوری ، ارزیابی و تفسیر داده ها. سطح بالای آگاهی فرهنگی؛ و حل مسئله

مدرک تحصیلات تکمیلی یک تجربه ارزشمند است که بدنه کار و طیف متنوعی از مهارت ها را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که می توانند در هنگام فارغ التحصیلی از خود برای بازاریابی استفاده کنند.

ساختار

این برنامه شامل 180 اعتبار در مجموع: 120 اعتبار از ماژول ها و پایان نامه 10،000 کلمه در 60 اعتبار.

انتظار میرود همه دانشآموزان مدرک اصلی و اجباری ذکر شده در زیر ذکر شده، به جز دانشجویانی که دارای مدرک انطباقی پیشین هستند، مورد نیاز نیست که رویکرد نظری را به ماژول انسان شناسی اجتماعی بپذیرند، اما ممکن است بخواهند این را به عنوان بخشی از 120 اعتبار از آن فهرست گزینه ها

همه دانش آموزان باید ماژول اجباری، روش های تحقیقاتی اخلاقی را در طول دوره 1 حساب کنند. این به 180 اعتبار نمی رسد. انتظار میرود که دانش آموزان فقط سخنرانی کنند و در سمینارها شرکت نکنند یا ارزیابی ها را ارائه ندهند. دانش آموزان ممکن است بخشی از 120 اعتبار از لیست گزینه های خود را انتخاب کنند (به ارزش 15 اعتبار).

دانشجویانی که دارای مدرک قبولی مردم شناسی قبلی هستند ، باید 30 گزینه از گزینه های مردم شناسی و جامعه شناسی را دریافت کنند.

کلیه دانشجویان می توانند اعتبارات باقیمانده را از گروه مردم شناسی و جامعه شناسی یا گزینه های مربوطه از سایر بخش ها یا ماژول زبان انتخاب کنند.

پایان نامه

دانشجویان باید پایان نامه (10،000 کلمه) را تکمیل کنند.

 • پایان نامه مردم شناسی و جامعه شناسی

برای دانشجویان بدون مدرک قبلی انسانشناسی

ماژول هسته

 • مردم شناسی توسعه

ماژول اجباری

 • رویکردهای نظری به مردم شناسی اجتماعی

و

همه دانش آموزان باید در طول مدت 1 از ماژول اجباری ، روش های تحقیق قوم نگاری را ممیزی كنند. این به 180 اعتبار نخواهد رسید.

و

گزینه هدایت

ماژول ها را از فهرست مردم شناسی انتخاب کنید

و

ماژول ها را از لیست گزینه های Open Post Postgraduate به ارزش 30 اعتبار انتخاب کنید.

برای دانشجویانی که دارای مدرک قبولی انسان شناسی قبلی هستند

ماژول هسته

ماژول اجباری

همه دانش آموزان باید در طول مدت 1 از ماژول اجباری ، روش های تحقیق قوم نگاری را ممیزی كنند. این به 180 اعتبار نخواهد رسید.

و

گزینه هدایت

ماژول ها را از فهرست مردم شناسی انتخاب کنید

و

ماژول ها را از لیست گزینه های Open Post Postgraduate به ارزش 30 اعتبار انتخاب کنید.

لیست ماژول ها (منوط به در دسترس بودن)

 • انسان شناسی و جامعه شناسی
  • فرهنگهای آفریقایی و آسیایی در انگلیس
  • دیاسپورای آفریقایی و آسیایی در دنیای مدرن
  • مردم شناسی جهانی سازی (PG)
  • مردم شناسی حقوق بشر (PG)
  • مردم شناسی حقوق
  • موضوعات در مردم شناسی رسانه
  • فرهنگ و جامعه چین
  • فرهنگ و جامعه آفریقای شرقی
  • فرهنگ و جامعه ژاپن
  • فرهنگ و جامعه جنوب آسیا
  • فرهنگ و جامعه جنوب شرقی آسیا
  • فرهنگ و جامعه خاورمیانه و نزدیک
  • فرهنگ و جامعه غرب آفریقا
  • روش تحقیق Ethnographic
  • موضوعات در انسان شناسی و فیلم
  • موضوعات در ذهن ، فرهنگ و روانپزشکی
  • موضوعاتی در مردم شناسی جنسیت
  • مهارت های تولید رسانه (گروه B)
  • چشم انداز توسعه
  • ادیان در حال حرکت: جریان های جدید و روندهای نوظهور در دین جهانی
  • درمان و فرهنگ
  • جهانگردی و مسافرت: چشم انداز جهانی

به عنوان بخشی از این برنامه یک زبان بیاموزید

برنامه های درجه در SOAS - از جمله این دوره - می تواند شامل دوره های زبان در بیش از چهل زبان آفریقایی و آسیایی باشد. این دستور دانشجویان SOAS از یک زبان آفریقایی یا آسیایی است که SOAS را از سایر دانشگاه ها جدا می کند.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش و برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق فرم درخواست آنلاین برای این دوره اقدام کنید.

هدف ما ارزیابی یک برنامه کامل و تصمیم گیری در یک بازه زمانی 5 هفته است. دانشجویان خارج از کشور که به ویزای ردیف 4 احتیاج دارند و می خواهند به SOAS بپیوندند باید در نظر داشته باشند که درخواست ویزا می توانند چندین هفته طول بکشد ، بنابراین باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

در نظر گرفتن برنامه

کل برنامه ، از جمله متن و منابع ، قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. بنابراین به شما توصیه می شود که یک برنامه کامل شامل منابع و متن (در صورت لزوم) ارسال کنید. یک برنامه ناقص باعث تاخیرهای قابل توجهی به فرآیند تصمیم گیری می شود.

دانش آموزان تصدیق درخواست خود را دریافت می کنند. هر برنامه با دقت در نظر گرفته شده است و اگرچه ما سعی می کنیم در اسرع وقت پاسخ دهیم و پاسخ می دهیم ، اما از دانشجویان می خواهیم انتظار داشته باشند که ظرف 5 هفته از زمان دریافت پاسخ ، پاسخی دریافت کنند.

از داوطلبانی که در انگلستان در دسترس هستند ممکن است برای مصاحبه فراخوانده شوند. عدم حضور اعضای دانشگاهی کارمندان (یا نمونه در مرخصی تحصیلی) ممکن است بر زمان تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

شرایط ورود

حداقل مدرک افتخارات درجه دو بالا (یا معادل آن).

شرایط ورود به زبان انگلیسی

حداقل مدرک افتخارات درجه دو بالا (یا معادل آن).

دانش آموزان بین المللی

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیاز به ویزا دارند ، در صورت دستیابی به نمرات ورود بدون قید و شرط ، ما صلاحیت های چندین کشور را می پذیریم ، همچنین طیف وسیعی از مدارک و آزمون های بین المللی را می پذیریم.

اگر ویزای ورود به ردیف 4 لازم باشد ، SELT مانند UKVI IELTS ممکن است لازم باشد. به همین دلیل ، ما به همه دانشجویان ویزای درجه 4 توصیه می کنیم آزمون دانشگاهی UKVI IELTS را به عنوان آزمون اول متوسل انتخاب کنند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی اکتبر 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,685 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 9،685 پوند؛ در خارج از کشور 19.930 پوند. هزینه های 2 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 4843 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 9،965 پوند. هزینه های 3 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 3،228 پو
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021