انتقال کارشناسی ارشد پایدار شهری کارشناسی ارشد

عمومی

4 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

یک برنامه جدید دو برابر درجه در تحرک شهری که نه تنها به شما آموزش فوری مورد نیاز صنعت و شهرها را می دهد ، بلکه یک شبکه با ارزش و یک تجربه واقع بین المللی را نیز به شما ارائه می دهد.

 • این برنامه دانش پیشرو فن آوری را با آموزش و تمرین در نوآوری و کارآفرینی ادغام می کند.
 • شما سال اول را در یک دانشگاه شریک زندگی می کنید و سال دوم در یک دانشگاه دیگر ، به شما یک مدرک دوگانه و همچنین یک گواهی برچسب EIT اعطا می کنید.
 • در برنامه درسی شامل یک مدرسه تابستانی منحصر به فرد است که ضمن بازدید از دو شهر اروپایی ، به چالش های مهم زندگی واقعی می پردازد.
 • همچنین کارآموزی در شرکتها و شهرهای سراسر اروپا بخشی از برنامه درسی است.

چرا مطالعه تحولات پایدار شهری؟

شهرهای جهان در حال تغییر هستند ، اما کافی نیست. فن آوری های جدید ، مدل های تجاری و اولویت های جهانی روشی را که ما از آن دور می شویم دگرگون می کنند و برنامه ریزان منطقه و مهندسان شهری تحت فشار قرار می گیرند تا از این تحولات برای آمادگی و بهره برداری استفاده کنند تا به ایجاد یک محیط شهری که از منابع کمیابی کمتری استفاده می کند ، کمک کند تا کمتر به اقلیم کمک کند. تغییر کرده و محله ها و محل های کار بیشتری را فراهم می کند. برای تحقق این امر مستلزم صلاحیت فراتر از رشته های برنامه ریزی شهری سنتی و رشته های مهندسی عمران ، همراه با مهارت های کارآفرینی برای تغییر و تحولاتی است که نوآوری ها را به کار می گیرد.

برنامه چگونه شکل گرفته است؟

تمام برنامه های موجود در مدرسه کارشناسی ارشد EIT Urban Mobility از همان طرح پیروی می کنند:

 • دانشجویان هر سال یک بار در دو دانشگاه مختلف تحصیل می کنند - دانشگاه "ورود" و دانشگاه "خروج". همه گزینه ها در یک دانشگاه پیشرو در اروپا در زمینه تحرک شهری قرار دارد.
 • به دانشجویان فارغ التحصیل دو مدرک کارشناسی ارشد اعطا می شود که یکی از آن دانشگاه ها می باشد. علاوه بر این ، این برنامه به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان می توانند صلاحیت گواهی اعطا شده توسط انستیتوی نوآوری و فناوری اروپا را کسب کنند. *
 • در طول دوره تحصیلات اول ، به دانشجویان مقدمه ای برای نوآوری و کارآفرینی داده می شود و در یک پروژه چالش گسترده شرکت می کند. در همان سال ، دانش آموزان مهارت های اساسی فنی را برای کار با چالش های تحرک شهری به دست می آورند.
 • بین سال اول و دوم ، دانش آموزان در یک مدرسه تابستانی با استفاده از مهارت های جدید در دو شهر مختلف واقع در اروپا شرکت خواهند کرد.
 • در سال دوم ، دانشجویان از بین چندین دوره تخصصی دیگر ، هم در زمینه فنی و هم در نوآوری و کارآفرینی ، انتخاب می کنند. دانشجویان همچنین در یک پروژه چالش کوتاه تر که شامل کارآموزی در یک شرکت یا سازمان می باشد که برای رفع چالش های تحرک شهری کار می کنند ، شرکت خواهند کرد.
 • سرانجام ، همچنین در سال دوم ، دانشجویان کار پایان نامه کارشناسی ارشد خود را با ترکیب و نشان دادن مجموعه کامل مهارتهای فنی و کارآفرینی خود انجام می دهند.

* منوط به روند تأیید آینده EIT.

128243_Programme-structure-extended-3-1.png

از کجا می توانم تحولات پایدار شهری را مطالعه کنم؟

برای متقاضیان پاییز 2020 می توانید برنامه را در یکی از چهار دانشگاه شروع و پایان دهید. تحرک از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر بین سال اول و سال 2 اجباری است.

 • دانشگاه آلتو ، هلسینکی
 • موسسه فناوری سلطنتی KTH ، استکهلم
 • دانشگاه تکنولوژیک آیندهوون
 • UPC فناوری بارسلونا

فرصت های شغلی چیست؟

یک سیستم حمل و نقل شهری فراگیر ، مقاوم و پایدار برای ایجاد یک شهر زنده و مرفه بسیار مهم است. مهارت های آموخته شده در این برنامه توسط مسئولان شهر و حمل و نقل و صنایع در سراسر اروپا و در سراسر جهان ، با روند افزایشی از حوزه های اشتغال جدید و بین بخش مورد نیاز است. مشاغل آینده احتمالی برای فارغ التحصیلان شامل برنامه ریز / ذینفعان شهر ، مدیر آزمایش ، استراتژیست فناوری ، هماهنگ کننده مشارکت عمومی ، مدافع سیاست گذاری و مشاور است.

چه کسی می تواند درخواست کند؟

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش باید لیسانس علوم داشته باشید یا در آخرین سال تحصیلات خود باشید:

 • مهندسی ، علوم اطلاعات ، علوم کامپیوتر ، آمار یا فناوری Geoinformation.
 • علاوه بر این ، برنامه انتقال پایدار تحرک شهری از متقاضیان دارای مدرک BSc در برنامه ریزی شهری ، جغرافیا یا اقتصاد استقبال می کند ، مشروط بر اینکه مشروط بر این که دارای سابقه ای اثبات شده در برنامه نویسی ، حساب ، جبر خطی و آمار ریاضی باشند.

اگر دارای مدرک لیسانس هستید که با درجه های پیشنهادی ما فرق می کند ، باز هم خوشحال می شوید با توضیح اینکه سوابق تحصیلی و حرفه ای شما متناسب با برنامه خاصی که به آن علاقه دارید مناسب باشد.

چگونه می توانم اقدام کنم؟

ما دو دوره درخواست داریم:

دوره 1

 • 12 دسامبر 2019 - 3 فوریه 2020

دوره 2

 • 17 فوریه 2020 - 17 آوریل 2020

لطفا توجه داشته باشید که دوره درخواست دو برای متقاضیانی که به دلیل محدودیت زمانی نیاز به ویزای تحصیلی اتحادیه اروپا ندارند توصیه می شود.

هزینه های تحصیلی و بورس تحصیلی

شهریه برنامه های کارشناسی ارشد EIT Urban Mobility 4000 یورو در سال برای شهروندان EU / EEA و 16000 یورو در سال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا است.

EIT Urban Mobility برای جذب استعدادهای برتر در سراسر جهان بورسیه های سخاوتمندانه ای ارائه می دهد. بورسیه های تحصیلی ما مبتنی بر شایستگی است و مدت تحصیل شما را دو سال پوشش می دهد. آنها شامل پرداخت شهریه جزئی و کمک هزینه ماهیانه هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

?????? ??? ???? ?? ?? ????? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ????? ?????? ? ????????? ? ?????? ???????? ?? ?????? ? ????? ???? ? ?????? ????? ????? ????? ?? ???.

?????? ??? ???? ?? ?? ????? ??? ???? ?? ?? ????? ?? ????? ?????? ? ????????? ? ?????? ???????? ?? ?????? ? ????? ???? ? ?????? ????? ????? ????? ?? ???. اطلاعات محدود
استکهلم , هلسینکی , بوداپست , آیندهوون , بارسلونا + 4 بیشتر کمتر