امور مالی و مدیریت کارشناسی ارشد

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

چرا این دوره؟

افتراق خود را در بازار کار فارغ التحصیل شلوغ مهم نیست که کشور را انتخاب کنید به کار در بسیار مهم است. مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار است که به طور کامل مهارت های قابل انتقال در سراسر سازمان های مختلف، و همچنین در سراسر مرزهای بین المللی، که تمایز حیاتی است.

اگر شما به دنبال به توسعه دانش خود را از امور مالی و مدیریت به طور همزمان قبل از شروع اولین نقش کسب و کار شما حرفه ای، پس از آن امور مالی و کارشناسی ارشد مدیریت دوره برای شما است. یا، اگر شما یک فارغ التحصیل با تجربه کسب و کار هستید، این صلاحیت این فرصت را برای شما به پیشرفت بیشتر کار خود را در امور مالی و / یا نقش مدیریت مربوط فراهم می کند.

ساختمان در شهرت بسیار خوبی برای هر دو برنامه مدیریت مالی و به طور کلی به دست آورده ام، گروه ما از حسابداری و امور مالی و وزارت استراتژی و سازمان با هم کار کرده اند به توسعه این دوره است. این یک سال، تمام وقت مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده به شما یک مزیت رقابتی که در آن زندگی حرفه ای کسب و کار خود را در آینده شما را را بدون توجه به است.

این فارغ التحصیلان بلند پروازانه ارائه می دهد grounding کامل در هر دو اصول مالی و مدیریت. این درک عمیق از هر دو حوزه موضوعی قابل اجرا به نقش در هر سازمان، که در آن دانش خوبی از امور مالی و مدیریت مورد نیاز است خواهد بود.

تحصیل خارج از کشور

تعدادی از کلاس های انتخابی شما باید به انتخاب وجود دارد. اگر شما علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور، به "عامل در اروپا 'کلاس شما فرصت می دهد برای انجام این کار با کلاس در تولوز مدرسه کسب و کار در فرانسه تدریس می شود.

پروژه های بزرگ

در طول تابستان شما دو پروژه های تحقیقاتی در امور مالی و مدیریت را انجام دهد. ممکن است برخی از فرصت های به کار با شرکت نیز وجود دارد.

جوایز دوره

کارشناسی ارشد امور مالی ما این است که در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های مالی کارشناسی ارشد در جهان توسط فایننشال تایمز قرار گرفت. این دوره بخشی از دارایی کارشناسی ارشد را پوشش می دهد.

امکانات

برنده جایزه مدرسه کسب و کار استراتکلاید یکی از بزرگترین موسسات در نوع خود در اروپا است. ما در حدود 200 هیات علمی و بیش از 3،000 دانش آموزان تمام وقت.

ادارات و واحدهای متخصص با هم کار کنند برای ارائه یک برنامه پویا، به طور کامل گرد و متنوع از متخصص و دوره های کارشناسی ارشد متقابل انضباطی.

سخنرانی مهمان

متخصصان صنعت به صورت منظم دعوت به ارائه سخنرانان مهمان در هر دو امور مالی و مدیریت مناطق.

شرایط ورود

  • دانش آموزان بریتانیا ملزم به داشتن افتخارات درجه خوب (2.1 ارجح) یا معادل آن در اقتصاد، حسابداری، مطالعات بازرگانی، ریاضی، آمار، محاسبات، و یا افراد مرتبط، و یا مدرک معادل حرفه ای
  • مدارک تحصیلی دانشجویان خارج از کشور خواهد شد بر اساس معادل در نظر گرفته.

مورد نیاز زبان انگلیسی

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست، شما نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی از سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS).

مورد نیاز IELTS ما 6.5 است، با این حال برخی از درسها ممکن است برای بیشتر نگاه کنید.

بهبود زبان انگلیسی خود را

اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود برای پاسخگویی به شرایط زبان، پیشنهادات مدرک خود را، شما می توانید یکی از دوره های زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی ما در اینجا بدون نیاز به دوباره را IELTS یا یکی دیگر از آزمون زبان انگلیسی است.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2016

درباره این دانشگاه

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... اطلاعات بیشتر

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. اطلاعات محدود
گلاسکو , آتن , زوریخ , سنگاپور , دارالسلام , منامه , کوالالامپور , پتالینگ جایا , مسقط , مسقط , دبی , ابوظبی , میلان , مونیخ , پکن , تولوز + 15 بیشتر کمتر