The New School یک دانشگاه مترقی در شهر نیویورک است که در آن دانشمندان ، هنرمندان و طراحان برای به چالش کشیدن کنوانسیون و ایجاد تغییرات مثبت گرد هم می آیند . این دانشگاه در سال 1919 تأسیس شد و شامل دانشکده طراحی پارسونز ، کالج هنرهای لیبرال یوجین لنگ ، کالج هنرهای نمایشی ، The New School تحقیقات اجتماعی و برنامه های فراوان فارغ التحصیلان مشهور است. رویکرد دقیق و چند بعدی The New School به دانش آموزان این آزادی علمی را برای دانش آموزان می دهد تا بتوانند مسیرهای تحصیلی منحصر به فرد و منحصر به فرد خود را برای یک دنیای پیچیده و به سرعت در حال تغییر تغییر دهند.

در باره

وزارت اقتصاد در The New School پژوهش های اجتماعی ارائه می دهد رویکرد گسترده و انتقادی به مطالعه اقتصاد، پوشش طیف گسترده ای از مدارس تفکر، از جمله اقتصاد کینزی و پس از کینزی؛ اقتصاد سیاسی کلاسیک اسمیت، ریکاردو و مارکس؛ رویکردهای ساختاریگرایانه و نهادگرایی به اقتصاد؛ و اقتصاد نئوکلاسیک.

اداره

دانشکده و دانش آموزان به طور منظم در فعالیت های تحقیقاتی بین رشته ای پر جنب و جوش The New School کنند

هدف وزارت اقتصاد، قرار دادن آنچه رابرت هیلرونرون "فلسفه دنیوی" - تحقیق آگاهانه، انتقادی و پرشور از پایه های اقتصادی جامعه معاصر - در قلب موسسه آموزشی و پژوهشی قرار داده است. این مشارکت با معضلات حل نشده مرکزی جامعه مدرن، تحلیل دقیق مشکلات بنیادین سیاست اقتصادی و توضیحات پدیده های اقتصادی را که اساس برنامه های آموزشی گروه است، تحریک می کند.

برجسته برنامه

  • بررسی تغییر شکل اقتصاد جهانی، بازارهای مالی و نهادهای آن و مشکلات مربوط به تنظیم توسعه اقتصادی.
  • روش های هتودوکس را برای تحقق بخشیدن به جنبه های اقتصادی سیستماتیک پدیده های فرهنگی مانند طبقه، جنسیت و تقسیمات قومی بکار ببرید.
  • کاوش در مدارس چندگانه، از جمله اقتصاد کینزی و پست کینزی؛ اسمیت، ریکاردو، و مارکس؛ و اقتصاد نئوکلاسیک.
  • همکاری در زمینه فعالیت های پیشگامانه موسسات تحقیقاتی و مراکز، مانند مرکز تحلیل تحلیل اقتصادی اقتصادی شوارتز و مرکز مطالعات سرمایهداری هیلبرنر
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
The New School

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط The New School »

آخرین به روز رسانی اکتبر 13, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
2 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school

Jang Ho - Discover A New Path at The New School