اقتصاد کارشناسی ارشد

عمومی

شرح برنامه

درک عمیق از اقتصاد کلید تابع مداوم ما به عنوان یک اقتصاد جهانی است، کمک به ایجاد تجارت موفق، سیاست های پولی و رفاه در سراسر کشور ما. دوره های تخصصی در نظریه اقتصادی و اقتصاد سنجی به شما یک درک پیچیده از مسائل مربوط به سیاست به عنوان شما را برای زندگی حرفه ای خود را در صنعت آماده است. مطالعه بر روی یکی از برنامه های کارشناسی ارشد وزارت شما را با یک مجموعه عالی از متخصص و مهارت های قابل انتقال فراهم می کند.

شما داده خواهد شد آموزش های پیشرفته در زمینه های هسته اقتصاد است که به طور گسترده ای در حرفه اقتصاد مبتنی بر استفاده می شود و، بسته به این که برنامه شما در حال مطالعه درجه، شما نیز آموزش های تخصصی در زمینه های مربوط به برنامه های خود را دریافت و گزینه های در زمینه های دیگر که مورد علاقه شما.

بازتاب نقاط قوت ما در هر دو منطقه سیاست نظری و کاربردی، این کارشناس ارشد به شما یک درک روشنی از اقتصاد در کشورهای در حال توسعه در حال ظهور و به من بدهید. شما می توانید توسط کارشناسان دانشگاهی در زمینه هایی مانند اقتصاد، نظریه توسعه و سیاست و اقتصاد تجربی پشتیبانی می شود.

چرا مطالعه این دوره

مطالعه بر روی یکی از برنامه های کارشناسی ارشد وزارت شما را با یک مجموعه عالی از متخصص و مهارت های قابل انتقال فراهم می کند. شما داده خواهد شد آموزش های پیشرفته در زمینه های هسته اقتصاد است که به طور گسترده ای در حرفه اقتصاد مبتنی بر استفاده می شود و، بسته به این که برنامه شما در حال مطالعه بر درجه، شما نیز آموزش های تخصصی در زمینه های مربوط به برنامه های خود را دریافت و گزینه های موجود در دیگر مناطق که مورد علاقه شما.

هدف دیگر در وزارت اقتصاد است که به دانش آموزان با مهارت های لازم برای موفقیت در زمانی که آنها بیرمنگام را ترک کنند. برای این منظور، ما معتقدیم که دانش آموزان و کارکنان با هم کار کنند برای اطمینان از دانش آموزان بهترین آموزش فکری دریافت ممکن است و که آنها توسعه مهارت های شخصی که قابل انتقال به بازار کار هستند. این به این معنی است که شما، به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، به مسئولیت برای آموزش و پرورش و مدرک خود را، همانطور که ما، به عنوان کارکنان، وظیفه دارند به انجام بهترین خود را به شما را با بهترین آموزش و پرورش ما را فراهم آورد. این کار گروهی که تضمین می کند که شما وقت خود را در اینجا لذت ببرید و به دست آوردن بیشتر از آن است. خواندن و استفاده از این کتاب اولین قدم به سوی حصول اطمینان از مشارکت موفق بین شما و کارکنان وزارت است.

در پایان سال خود را با تحصیل در رشته ما، به شما خواهد شد با مهارت های مجهز شما نیاز به کشتی سوار در یک حرفه ای در اقتصاد و یا امور مالی، و یا برای ورود یکی دیگر از حرفه، نیاز به مهارت های قابل انتقال ارزش ها و بینش های به دست آمده از کارشناسی ارشد مرتبط با اقتصاد درجه. ما همچنین امیدواریم که برخی از شما می خواهد به ماندن در سازمان به بررسی برای یک درجه پژوهش.

شرایط ورود

درجه مناسبی افتخارات (2: 1 یا بالاتر) یا معادل آن در اقتصاد و یا یک رشته مرتبط. شما انتظار می رود به یک آموزش خوب در اقتصاد را دریافت کرده اند، به حداقل سطح متوسط، و به یک دانش پایه از حساب دیفرانسیل و انتگرال و آمار.

آخرین به روز رسانی فوریه 2017

درباره این دانشگاه

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... اطلاعات بیشتر

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. اطلاعات محدود