اقتصاد کارشناسی ارشد برای انتقال

عمومی

شرح برنامه

هرگز شده است مدت زمان مهم تر برای یک رویکرد جدید به اقتصاد وجود دارد.

نیاز فوری برای تجدید نظر رادیکال سیستم اقتصادی ما وجود دارد. ما فکر جدید و مدل های جدید است که به تشخیص چالش در حال حاضر با آن روبرو هستیم، به جای پیروی کورکورانه از مسیر است که ما را به بحران همگرا ما در حال حاضر با آن مواجه رهبری نیاز دارند.

این مدل ها ما را قادر می سازد تا هر دو را کاهش داده و سازگار با این بحران های بین قفل - از جمله تغییرات آب و هوایی، از دست دادن تنوع زیستی، بالا رفتن در تامین انرژی سوخت فسیلی، بی ثباتی مالی، امنیت غذایی، فقر و غیره. درک مکمل بودن حفاظت زیست محیطی و شکوفایی انسان.

برای 20 سال، متفکران پیشرو و پزشکان در حال توسعه جایگزین اندیشه های اقتصادی، مدل ها و آزمایش های که یک بار در نظر گرفته شد رادیکال و حاشیه شده است. همانطور که ما به نوبه خود به صورت یک سپیده دم جدید اقتصادی، این نظریه ها و شیوه در حال حاضر در حال حرکت در مرکز صحنه.

"من صادقانه می گویم با دست به قلب می گوید که زمان من به عنوان معاون خارجی برای اقتصاد دانان اقتصاد بدون سایه شک و تردید تجربه لذت بخش ترین و پاداش تجربه تجربی خارجی من در حرفه دانشگاهی من بوده است ... .. این استادان تولید شده با بالاترین کیفیت کار نوشته شده است که من در این سطح به عنوان یک معلم در دانشگاه خود و در تجربه من در خارج از بررسی در دانشگاه های دیگر در سراسر انگلستان و ایرلند. بخشی از لذت و یادگیری برای من در حال مشاهده است که چگونه من فکر می کنم دانش آموزان به شدت از تجربه "شوماخر"، محیط های یادگیری شدید، حفاظت شده و حمایت شده از کالج شوماخر، که البته به توسعه شخصی و رشد و توسعه و یا رسیدن چیزی که ما به ندرت به طور صریح در امروز در آموزش عالی متمرکز می کنیم، آن است که متشکل کردن از شخصیت، همکاری دانش و علاقه در یک جامعه و تجربه فراگیر یادگیری. لذت بردن از این برنامه جدید مای اسپیس، برای دیدن آن رشد و شکوفا شده است، لذت بردن، و تبدیل شدن به یک مکان که در آن رهبران آینده در گذار از unsustainability شده اند کشت، پشتیبانی، mentored و راه اندازی شده در جهان است.
جان بری، بازرس خارجی، اقتصاد برای انتقال 2014-2015

چرا کالج شوماخر؟

از سال 1991، کالج شوماخر شده است پیشگام تفکر جدید رادیکال در اقتصاد، جذب معلمان برجسته، پزشکان و فعالان از سراسر جهان است.

ما هزاران نفر از سازمان ها و افراد از کشورهای مختلف در تلاش خود را الهام گرفته و پشتیبانی برای رسیدن به یک جهان پایدار و عادلانه تر.

در سال 2011، در پاسخ به بحران های اقتصادی و درونی مرتبط با آن، ما اولین برنامه کارشناسی ارشد خود را در اقتصاد گذار همراه با بنیاد اقتصاد جدید، شبکه انتقال و مدرسه کسب و کار در دانشگاه پلیموت راه اندازی کردیم.

در حال حاضر در سال چهارم، این مشارکت به شما فرصتی بی نظیر ارائه می دهد تا در مورد کرم تفکر اقتصادی، فعالیت و کارآفرینی در سطح جهان یاد بگیرند.

توسط اقتصاددانان رادیکال بسیار مورد احترام، تکمیل شده توسط قوه دیدن بی نظیر از معلمان و پزشکان از سراسر جهان به میزبانی، شما یک فرصت منحصر به فرد برای پیوستن به کسانی که در صف مقدم تفکر جدید اقتصادی داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد نوآورانه ما به آموزش و یادگیری در کالج را می توان در اینجا یافت >>

معلمان ما و معلمان مهمان شامل:

 • جاناتان داوسون - کالج شوماخر
 • تیم کرابرتی - کالج شوماخر
 • استیفن هاردینگ - کالج شوماخر
 • جولی ریچاردسون - کالج شوماخر
 • راب هاپکینز، جی تامپت و سوفی بانک (لینک خارجی) - شبکه انتقال است
 • دیوید بولیر (لینک خارجی) - یکی از بنیانگذاران گروه استراتژیک مشترک است
 • Pat Conaty (لینک خارجی است) - همکار NEF
 • مک Macartney (لینک خارجی است) - بنیانگذار Embercombe
 • کیت راورث (لینک خارجی) - استاد ارشد پژوهش های دانشجویی در موسسه تغییر محیط زیست دانشگاه آکسفورد است
 • دکتر. مارتین شاو (لینک خارجی) - نویسنده، اسطوره شناسی، داستان نویسی و برنده جایزه بیابان راهنمای ریاضی پاساژ
 • جیمز گودمن، رئیس آینده در انجمن برای آینده (لینک خارجی)
 • مریام ترنر، مدیر نوآوری درخور در دوستان زمین (لینک خارجی)
 • سارا کوربت، بنیانگذار گروه کارگری (لینک خارجی)
 • تونیا سرمن، خالق مرکز نوآوری های اجتماعی (لینک خارجی) در تورنتو است
 • لوری مکفرلین، سردبیر اقتصادی در OpenDemocracyUK (لینک خارجی)

برای این دوره چه کسی است؟

ما خوشحال به دریافت نرم افزار خود را که آیا شما می آیند به طور مستقیم از مدرک کارشناسی، در نظر گرفتن زمان، به مطالعه نیمه حرفه ای را و یا مایل فرصتی برای آموزش مجدد به یک موضوع است که از اهمیت زیادی به ما آینده ما اقتصاد جهانی و رفاه هستند.

ما به دنبال عوامل مشتاق از تغییر که آماده به همکاری ایجاد یک اقتصاد جدید در عمل است. ما به دنبال کسانی که آماده را در معرض خطر و ایستاده در برش لبه تفکر جدید در این منطقه است.

کالج شوماخر دانش آموزان از سراسر جهان در آن ترکیبی متنوع از تجربیات فرهنگی و گروه سنی که اجازه می دهد تا برای همکار به همکار غنی یادگیری استقبال می کند.

شنیدن از دانش آموزان گذشته
یافتن پست های چگونه این برنامه زندگی و شغل از دانش آموزان که در این دوره صورت گرفته است با خواندن ما تغییر کرده است اقتصاد برای انتقال فارغ التحصیلان پروفایل.

چه چیزی را یاد می گیرید؟

 • مسائل پایداری کلیدی امروز با آن مواجه جهان
 • چگونه زیست محیطی، بحران های اقتصادی و اجتماعی سیستمیک به خطاب از اقتصاد جهانی امروز مرتبط
 • انتقاد از نئوکلاسیک، مدل غالب رشد صنعتی از دیدگاه های مختلف
 • درک نظری و تجربی زیست محیطی جهان بینی
 • چگونه به درخواست محیط زیست و علم پیچیدگی به اقتصاد و اجتماعی سیستم
 • همکاری ایجاد یک رویکرد جدید به اقتصاد کشیده شده از مدارس جایگزین اندیشه
 • همکاری ایجاد حالات و مسیر آینده به سمت کم کربن، رفاه بالا و انعطاف پذیر اقتصاد
 • مشارکت در بحث جاری در علم اقتصاد و گذار
 • اقتصاد جدید ابزار، روش ها و سیاست ها و برنامه های خود را به مطالعات موردی در دنیای واقعی
 • خود ارزیابی به منظور بهبود عملکرد حرفه ای

همچنین شما می خواهد انجام یک پروژه تحقیقاتی مستقل و مرتبط با اقتصاد گذار

کجا میخواهید بروید؟

آیا شما آماده برای پیوستن به یک نسل جدیدی از کسب و کار رهبران، کارآفرینان، سیاست گذاران، محققان، مشاوران و فعالان؟

فارغ التحصیلان از این برنامه به مهارت ها و دانش باید برای تغییر پایدار در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین در جامعه مدنی کار می کنند، و یا به راه اندازی پروژه یا سازمان هایی که برای گذار به یک اقتصاد جدید کمک خواهد کرد خود را دارند.

از بعضی از دانش آموزان گذشته و حال خود بشنوید و بدانید که چگونه این برنامه زندگی و شغل خود را با خواندن پروفیل های دانشجویی اقتصاد برای تغییرات.

آنچه دیگران می گویند:

"من در کالج شوماخر به دلیل پیوند قوی آن با پایداری زیست محیطی و رویکردی که بر پایه همکاری مشترک است، آموزش می دهم. به مردم گفته که چه باید بکنید، با هم آنها همکاری ایجاد ایده های خود را. این یک مدل اساسا متفاوت از آموزش است که ما می توانیم از اقتصاد و همچنین دیگر زمینه های زندگی ما یاد بگیریم. /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing"
- پروفسور ایو میلتون کالی، مدرسه اقتصاد لندن

"در ساخت گذار به یک جهان که در آن همه ما می توانیم در مرزهای سیاره ای رشد می کنیم، این پارادایم تغییر یا انحراف است، و هیچ کس تغییر شیوه ای بهتر از کالج شوماخر نیست. محیط یادگیری آن و محتوای دوره های آن، دیدگاه هایی را درباره یک جهان بهتر قابل ملاحظه می دانند. و، Economics for Transition MA نشان می دهد که در حال حاضر می توانیم اولین گام ها را برای رسیدن به آنجا بگیریم. "
- اندرو سیممز، عضو بنیاد اقتصاد جدید

"اقتصاد دوره گذار نشان می دهد که چگونه می توان تئوری و عملکردهای اقتصاد زیست محیطی و اقتصاد اجتماعی را برای ایمن سازی امپراطوری همکاری به یکدیگر متصل کرد. "
-Pat Conaty، مدیر اجرایی شبکه اجتماعی بازسازی

"کالج شوماخر یکی از مکان هایی است که من می دانم که در آن سوالات اقتصادی به گونه ای آشکار که آنها نیاز دارند، خواسته می شود. وقتی سمینارها را در آنجا اجرا می کنم، تا آنجا یاد می گیرم که یاد می گیرم. "
- کیت راورث، مأمور بازدید از پژوهش در موسسه تغییر محیط زیست دانشگاه آکسفورد

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and ... اطلاعات بیشتر

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and register here: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day People from all over the world, of all ages and backgrounds, have been informed, inspired and encouraged to act, by our transformative courses for sustainable living. Schumacher College has an enviable reputation for cutting-edge learning. Our work is to inspire, challenge and question ourselves as co-inhabitants of the world, to ask the questions we all struggle to find answers to and to find sound knowledge, intuition and wonder in our search for solutions. اطلاعات محدود