ما کارشناسی ارشد اقتصاد و استراتژی کسب و کار برنامه شما را قادر خواهد کرد تا از ابزارهای اقتصاد و استراتژی مؤثر بر عملکرد کسب و کار و به منظور توسعه تفکر استراتژیک و تصمیم گیری در یک محیط رقابتی کسب و کار.

این برنامه شما را با مهارت های یک اقتصاددان کسب و کار حرفه ای تجهیز، برای کاری که در کسب و کار، دولت، مقررات، سازمان های بین المللی و جوایز بالاتر پژوهش.

آموزش داده شده توسط محققان با تجربه و پزشکان، دانش آموزان بینش از نظریه اقتصادی به مشکلات دنیای واقعی استفاده کنید. تاکید قوی بر روی استفاده از مهارت های نظری و کمی به شرایط دنیای واقعی - و همچنین تمرکز بر توسعه مهارت های تفکر انتقادی - شما را قادر به کار به طور موثر در صنعت و دولت است.

دانش آموزان قادر به تیز کردن مهارت های عملی خود را با تکمیل یک پروژه تحقیقاتی که اجازه می دهد تا آنها را به استفاده از دانش خود به یک مسئله استراتژی و سیاست های مربوط خواهد بود.

شرایط ورود

درجه افتخارات (2: 1 یا بالاتر) و یا مدرک تحصیلی در خارج از کشور معادل در اقتصاد، کسب و کار (با مولفه کمی قوی)، امور مالی، علم مدیریت، تحقیق در عملیات، ریاضیات، فیزیک، یا مهندسی. متقاضیان از رشته های درجه های دیگر ممکن است در نظر گرفته، اما برای همه متقاضیان، خوب (2: 1 یا بالاتر) نمرات در ریاضیات مربوط / آمار ماژول انتظار می رود.

الزامات زبان انگلیسی

همه متقاضیان برای ورود به دانشگاه Loughborough باید یک مدرک در زبان انگلیسی قبل از آنها می توان به هر دوره و یا برنامه پذیرفته، چه زبان اول آنها انگلیسی است یا نه.

IELTS: به طور کلی 6.5 با حداقل 6.0 در هر جزء. مدرسه IELTS نمرات پایین تر اگر شما زبان انگلیسی پیش sessional دانشگاه انجام می پذیرند. تافل با نمره کلی 92، و هیچ نمره زیر تست زیر 22.

چشم انداز شغلی بیشتر

به خوبی آموزش دیده، کسب و کار و استراتژی شمردن اقتصاددانان در تقاضای بالا در هر بخش می باشد. این دوره شما آماده برای یک کار به عنوان یک اقتصاددان حرفه ای در مدیریت و استراتژی مشاوره، امور مالی، دولت یا صنعت. مقصدهای حرفه بالقوه عبارتند از: تحلیلگر در مشاوره اقتصادی، مدیریت شرکت، تیم استراتژی در شرکت ها، ادارات دولتی مرتبط با کسب و کار، رقابت و مقررات مقامات، انجمن های صنعت.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط Loughborough University School of Business and Economics »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
تمام وقت
Price
13,400 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا