اطلاعات کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

اهداف

استاد اطلاعات کسب و کار (MIE) خود را به عنوان یک آموزش نوآورانه در زمینه علوم اطلاعات در پرتغال معرفی می کند و فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا کارکردهای مدیران اطلاعات را در زمینه کسب و کار انجام دهند.

در زمینه کنونی، MIE به چالش پیشبرد توانمندی های کارآفرینی و نوآوری پاسخ می دهد و فارغ التحصیلان را با مشخصات سینکریتی چندین منطقه انضباطی تشکیل می دهد که می توانند اطلاعات را به عنوان یک ارزش استراتژیک مهم برای مدیریت سازمان های تجاری شناخته باشند. این فارغ التحصیلان قادر خواهند بود تا بهینه سازی فرآیندهای مرتبط با ایجاد و استفاده از اطلاعات را ارتقاء دهند و از عملکرد شرکت حمایت کنند.

این دوره ادامه تحصیلات تکمیلی در کسب و کار اطلاعات (PGIE) که در سال 2010-2011 و در سال 2011-2012 کار می کرد.

گیرندگان

با توجه به اطلاعات به عنوان یک عنصر متقابل در هر سازمان، کارشناسی ارشد در کسب و کار ارائه علاقه به دانش آموزان و حرفه ای ها از زمینه های بسیار متنوع است.

بنابراین، آن را برای حرفه ای های فعلی یا آینده در زمینه علوم اطلاعات، ارتباطات سازمانی، مدیریت، اطلاع رسانی مدیریت، بازاریابی و منابع انسانی، در میان دیگران طراحی شده است.

داوطلبان دارای مدرک لیسانس یا لیسانس از هر منطقه علمی می پذیرند.

آنها همچنین تشویق می شوند که برای متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی نیستند اما درخواست برنامه های درسی مربوطه و / یا تجربه حرفه ای در زمینه کسب و کار را ارائه می دهند، درخواست شود.

ابتکارات داخلی

MIE سمینارهای منظم با مهمانان ملی و بین المللی و تماس با متخصصان منطقه را سازماندهی می کند.

MIE از طریق هماهنگی آن با سازمان کارگاه های تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم اطلاعات همراه بوده است که در بخش کار گروه علوم اطلاعات علمی SOPCOM قرار دارد.

خروجی های حرفه ای

فارغ التحصیلان MIE قادر به انجام وظایف مربوط به مدیریت اطلاعات در محیط کسب و کار، از جمله شرکت های کوچک و متوسط ​​یا گروه های اقتصادی بزرگ خواهند بود.

آنها ممکن است توابع مرتبط با تعریف و استفاده از استراتژی های تحقیق، درمان و توزیع اطلاعات، تجزیه و تحلیل عملکرد آلی، عقلانی سازه های سازمانی و یا طراحی یک سیستم اطلاعاتی قادر به پاسخگویی به نیازهای جهانی سازمان را انجام دهد.

کارآفرینی در زمینه توسعه محصول و خدمات اطلاعاتی یکی دیگر از فرصت های حرفه ای است که در MIE ترویج شده است.

MIE مهارت های حرفه ای را برای انجام وظایف سطح 4 مطابق با مشخصات کارشناس اطلاعات و اسناد فراهم می کند، همانطور که در شناسه یورو ارجاعی (2005) تعریف شده است.

رژیم

این دوره پس از ساعت کار در امکانات ISCAP ، حدود 15 ساعت کلاس در هفته انجام می شود. مواد آموزشی و مشاوره ای که در کلاس ها توزیع می شود، در هر زمان که ممکن است، در صفحات وب واحد های برنامه درسی در دسترس قرار گیرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências e ... اطلاعات بیشتر

O ISCAP é uma escola de ensino superior politécnico que tem por missão específica a formação, a investigação, a criação e difusão da cultura e do saber e a prestação de serviços na área das ciências empresariais. اطلاعات محدود