استرالیا

تحصیل در استرالیا

آموزش عالی

دوره های دانشگاه مطالعه شامل درجه کارشناسی در مقطع کارشناسی. در سطح کارشناسی ارشد، گواهی فارغ التحصیل و دیپلم در علاوه بر این به کارشناسی ارشد و درجه دکترا ارائه می گردد. برنامه کارشناسی ارشد در رشته های بسیاری از جمله علوم اجتماعی، مهندسی، علوم سلامت، کسب و کار، و اقتصاد در دسترس هستند. کارشناسی ارشد معمولا شامل تحقیق و یا ترم، و یا ترکیبی از هر دو.

چرا تحصیل در استرالیا؟

علاوه بر این به استرالیا به عنوان یک مکان بسیار خوبی برای زندگی، دوره های کارشناسی ارشد در استرالیا در میان بالاترین کیفیت در جهان می باشد. محیط دانشگاهی استرالیا پرورش نوآوری، خلاقیت، و فکر مستقل است.

استرالیا به تضمین دانشجویان بین المللی یک تجربه خوب در استرالیا متعهد است.موسسات که دانشجویان بین المللی اعتراف باید به مجموعه محدودی از الزامات مورد فعالیت های بازاریابی، تحویل البته، امکانات و خدمات دانشجویی از قبیل خدمات حقوقی و سلامت پایبند.

دانشگاه

چهار نفر از 39 دانشگاه استرالیا در 100 صفحه توسط 2012-2013 رتبه رتبه بندی دانشگاه آموزش و پرورش جهانی برابر بیشتر . این مدارس شامل دانشگاه ملبورن (28)، دانشگاه ملی استرالیا (37)، دانشگاه سیدنی (62)، و دانشگاه کوئینزلند (65). درباره 230000 دانشجویان بین المللی شرکت در برنامه های آموزش عالی در استرالیا، با حدود 90000 فارغ التحصیلان در هر سال.

کمک درسی و برنامه مدت زمان

دانشجویان بین المللی باید شهریه و هزینه های قبل از شروع مطالعات برنامه کارشناسی ارشد پرداخت.شهریه نمونه برای کارشناسی ارشد است A $ 15،000 تا $ 36،000 در سال بسته به دانشگاه.

برنامه های کارشناسی ارشد را 1-2 سال برای تکمیل. البته از مطالعه است که معمولا دو سال پس از مدرک کارشناسی. با این حال، مدرک کارشناسی ارشد را می توان در یک سال به دست آمده اگر مدرک لیسانس دانش آموز با افتخارات به دست آمد.

سال تحصیلی

سال تحصیلی در استرالیا در اوایل ماه مارس آغاز می شود و اجرا می شود از طریق اواخر ماه نوامبر. بیشتر مدارس ارائه هر سال دو ترم، اما برخی از مدارس استفاده از یک سیستم سه ماهه و مدارس دیگر دوره تابستان از دسامبر تا فوریه.

تحصیلات تکمیلی فرصت

مدرک کارشناسی ارشد در هر رشته ای از یک موسسه استرالیا فارغ التحصیل با ارزش تر به کارفرمایان در سراسر جهان را می سازد.علاوه بر این، قانون اخیر به تصویب رسید که فارغ التحصیلان بین المللی از موسسات استرالیا اجازه برای به دست آوردن پس از مطالعه ویزای کار که اجازه می دهد تا آنها را به کار در استرالیا تا چهار سال پس از فارغ التحصیلی.

با این حال، اگر چه دانشجویان بین المللی ممکن است واجد شرایط برای کار در استرالیا پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید مطالعات انجام شده در استرالیا برای تنها هدف از مهاجرت انجام نیست. استرالیا فراهم می کند درمان مهاجرت ترجیحی برای افراد در فهرست ماهر مشاغل، اما روند مهاجرت ماهر جدا از روند ویزای دانشجویی است. هیچ تضمینی وجود ندارد که یک دانش آموز برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در استرالیا قادر خواهد بود به مهاجرت به استرالیا وجود دارد.

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان ممکن است همچنین مطالعات خود را اگر آنها به یک برنامه دکتری پذیرفته ادامه و به دست آوردن ویزای دانشجویی اضافی.

شرایط اخذ ویزای

برای به دست آوردن ویزای دانشجویی، دانش آموزان باید در یک دوره تمام وقت است که با وزارت استرالیا مهاجرت و شهروندی (DIAC) ثبت نام ثبت نام. دانش آموزان در یک دوره کوتاه کمتر از 3 ماه ثبت نام می توانید با ویزای توریستی مطالعه. با این حال، تنها دانش آموزان با ویزای دانشجویی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و پاره وقت کار استرالیا داشته باشد. دانش آموزان ممکن است برای ویزای دانشجویی اقدام یک بار آنها نامه را یا تأیید الکترونیکی ثبت نام دریافت می کنند.

بیمه سلامت

استرالیا دارای یک برنامه بیمه بهداشتی ویژه برای دانشجویان بین المللی به نام خارج از کشور پوشش بهداشتی دانشجویی (OSHC). دانش آموزان باید OSHC قبل از ورود به استرالیا خرید و پوشش باید برای مدت زمان اقامت دانش آموز در ویزای دانشجویی داشت. OSHC مراقبت های پزشکی و یا بیمارستان را پوشش می دهد و نیمه دارو و آمبولانس را پوشش می دهد.

راهنمایی

بخش عمده ای از استرالیا است بی قراری و بازدید کنندگان باید از خطرات مرتبط با سفر در جای دور افتاده آگاه است. حتی زمانی که در جای دور افتاده، حفاظت از آفتاب باید در همه زمان ها استفاده می شود، و مسافران باید مقدار زیادی آب بنوشید.

آتش سوزی بوش یک خطر مشترک، به ویژه از اواخر بهار تا تابستان. مسافران باید آگاهی از محل آتش سوزی در همه زمان حفظ کند.

سایر خطرات شامل مارها سمی، عنکبوت و نیش دریایی. این خطرات را می توان با آگاهی موقعیتی و لباس مناسب و کفش اجتناب شود.