استاد EIT-KIC در زمینه انرژی (لوون و همکاران)

عمومی

شرح برنامه

برنامه Master in Energy for شهرهای هوشمند فرصتهای مهیج تکنولوژیکی را در زمینه انرژی با جنبه های زیست محیطی و اجتماعی-اقتصادی شهرهای هوشمند مانند بهره وری انرژی در ساختمان ها ، حمل و نقل برقی ، اقتصاد انرژی ، روشنایی هوشمند و سایر خدمات شهری تعادل می بخشد. این برنامه با هدف حفظ یک رویکرد چند رشته ای به فناوری انرژی ، در عین حال به شما امکان آزادی کافی برای شکل دادن مشخصات شخصی خود را می دهد.

این برنامه همکاری بین KU Leuven و انستیتوی فناوری گرنوبل (INP) ، موسسه رویال فناوری (KTH) و Universitat Politècnica de Catalunya · BarcelonaTech (UPC) است. شما سال اول خود را در یک دانشگاه می گذرانید ، سال دوم خود را در یک دانشگاه دیگر ، و شما می توانید یک دوره کارآموزی را در یک سوم بگذرانید.

در طول برنامه ، شما این فرصت را دارید که بطور مستقیم با بازیگران اصلی صنعت و مؤسسات تحقیقاتی ، شرکتهای تخصصی کوچک و مبتدیان نوآورانه در زمینه شهرها و ساختمانهای هوشمند درگیر شوید. این برنامه با هدف حفظ یک رویکرد چند رشته ای به فناوری انرژی ، در عین حال به شما امکان آزادی کافی برای شکل دادن مشخصات شخصی خود را می دهد.

بعد از اتمام موفقیت آمیز برنامه ، شما از هر دانشگاهی که در طی دو سال در آن شرکت کرده اید ، یک مدرک دانشگاهی دریافت خواهید کرد ، همچنین به عنوان یک گواهی انرژی KIT-EIT به دلیل فعالیت های اضافی که انجام می دهید.

طرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد شامل 120 اعتبار است که در دو مرحله 60 اعتبار برگزار می شود. مرحله اول شامل دوره های اجباری است که پایه گسترده ای از موضوعات برقی ، حرارتی و مکانیکی و فنی و اقتصادی را در بر می گیرد. در سال دوم ، شما به سمت نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد ادامه می دهید و در دوره های انتخابی شرکت می کنید: عمومی ، گسترش و گزینه های خاص.

  • استاد 1: شما می توانید انتخاب کنید که یا KU Leuven یا KTH در استکهلم شرکت کنید. در سال اول خود ، دوره های مهندسی برق و مکانیک را با موضوعات اقتصادی-اجتماعی مرتبط با انرژی تلفیق می کنید.
  • استاد 2: شما انتخاب می کنید برای شرکت در KU Leuven ، KTH ، INP یا UPC شرکت کنید. شما می توانید دوره های انتخابی عمومی و خاص را انتخاب کنید که شما را قادر می سازد در مناطقی که بیشتر به شما علاقه دارند تخصص دهید.

پایان نامه کارشناسی ارشد یک پروژه تحقیقاتی سال دوم در مورد انرژی الکتریکی یا حرارتی مکانیکی یا یکی از جنبه های فنی و اقتصادی انرژی است. در اینجا یاد می گیرید دانش و مهارتهای به دست آمده در سال اول خود را ادغام و به کار بگیرید.

نقاط قوت

  • تحرک و قرار گرفتن در معرض بین المللی ، از جمله حضور در رویدادهای برتر بین المللی مرتبط با موضوع.
  • نوآوری و روابط نزدیک با صنعت در فعالیتهای مشترک و یادگیری مبتنی بر پروژه.
  • برنامه دوگانه بی نظیر در بلژیک و جعل نقش پیشگام در اروپا.
  • گروه متنوعی از اساتید مهمان نیمه وقت از صنعت با دانش خاص ، تقاضا در مورد موضوعات انرژی

لطفا برای اطلاعات اخیر در مورد این برنامه با وب سایت ما مشورت کنید.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه