برنامه پایدار کشاورزی CSU انعطاف پذیر و طراحی شده است تا نیازهای کشاورزی را با فراهم آوردن دانش آموزان با مهارت های لازم برای تعادل منابع طبیعی، عوامل انسانی و اقتصادی که بر پایداری کشاورزی تاثیر می گذارد، طراحی کند.

چرا این دوره را مطالعه کنید؟

کارشناسی ارشد کشاورزی پایدار CSU متشکل از مطالعات در سه حوزه کلیدی پایداری: سیستم های کشاورزی و طبیعی، صنایع کشاورزی و علوم انسانی است. از طریق توسعه دیدگاه های خلاق و انتقادی در زمینه پایداری، این دوره تمرکز بر روش های نوآورانه برای افزایش کشاورزی برای متوسط ​​تا بلند مدت است. فارغ التحصیلان مجهز به ارائه رهبری در سیاست، تحقیق و مدیریت استراتژیک است که مربوط به طیف گسترده ای از زمینه های صنعت است.

استاد کشاورزی پایدار طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای کشاورزی با تجهیز دانش آموزان به مهارت های لازم برای تعادل منابع طبیعی، عوامل انسانی و اقتصادی که بر پایداری کشاورزی تأثیر می گذارد. فارغ التحصیلان مجهز به ارائه رهبری در سیاست، تحقیق و مدیریت استراتژیک است که مربوط به طیف گسترده ای از زمینه های صنعت است. استاد کشاورزی پایدار با هدف ارتقاء بازتاب های پیشرفته و انتقادی با ترویج دستیابی به مهارت های پیشرفته تحلیلی و حل مسئله و بینش مفهومی است که ظرفیت نامزدی را برای تعهد مسئولیت های مهم در زمینه انتخابی خود افزایش می دهد؛ و تشویق برتری در بورس تحصیلی و / یا تحقیق متمرکز در حوزه رشته کاندیدان.

استاد کشاورزی پایدار با هدف ارتقای پیشرفت و بازتاب بحرانی توسط:

  • ترویج کسب مهارت های پیشرفته تحلیلی و حل مسئله و بینش مفهومی که ظرفیت شما را برای انجام مسئولیت های مهم در زمینه انتخابی خود افزایش می دهد؛
  • تشویق تعالی در بورس تحصیلی و / یا تحقیق متمرکز در حوزه رشته خود را.

فرصت های شغلی

دوره های CSU در کشاورزی پایدار ایده آل است برای بازآموزی متخصصان برای هدایت یا ارتقاء قابلیت های موجود خود برای حرفه ای در بخش های کشاورزی و کشاورزی.

فارغ التحصیلان مشاغل در زمینه مشاوره و سیاست / مشاوره، مدیریت اجرایی، مشاوره کشاورزی و مشاوره کشاورزی، بخش مالی، اداره امور لندرسارد و مدیریت زیستگاه، مدیریت منابع طبیعی، آموزش و پرورش و آموزش کشاورزی و مشاوران روستایی را در بر می گیرد.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که مایل به پیشرفت در یک دکترا در زمینه کشاورزی پایدار هستند ممکن است پذیرفته شوند و شرایط لازم برای ورود فراهم شود. متقاضیان موفق واجد شرایط دریافت اعتبار خواهند بود. دکتر کشاورزی پایدار فراهم می کند فرصت بیشتری برای انجام تحقیقات کاربردی دقیق، عمیق و زمین شناخته شده در یک جنبه از پایداری تحت نظارت یک عضو از کارکنان دانشگاهی. دانش آموزان با مهارت های تفکر تحلیلی و خلاقانه پیشرفته از طریق استفاده از یادگیری خود به مسائل دنیای واقعی فارغ التحصیل می شوند و تبدیل به دانش آموزان خودمختار و خودگردان می شوند که در زمینه های تحقیقاتی مربوط به انتخاب تحصیل آنها صلاحیت دارند.

اطلاعات پذیرش

متقاضیان برنامه جامع باید مدرک کارشناسی (یا معادل آن) یا دیپلم کارشناسی ارشد کشاورزی پایدار را کسب کنند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Charles Sturt University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
Duration
18 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020