استاد پیشرفته گرافیک حرکت

عمومی

3 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

  • روش ها: رو در رو یا آنلاین (زنده)
  • شروع بعدی : 29 ژوئن یا 14 اکتبر 2020 | مدت زمان : 540 ساعت ( 10 ماه )
  • دوره ثبت نام باز است

Master Graphics Master با هدف علاقه مندان به بخش سمعی و بصری انجام می شود ، به طور خاص در گرافیک های VFX و 3D حرکت ، هیچ دانش قبلی برای استفاده مناسب از Master لازم نیست.

minions, animation, figure

محتوای استاد گرافیک حرکت

استاد پیشرفته در حرکت گرافیک به شما امکان می دهد یاد بگیرید که انجام هر نوع کار چندرسانه ای سه بعدی (فیلم یا تصویر) را انجام دهید تا بعداً بتوانید حرکت ("حرکت") یا انیمیشن را برای آنها فراهم کنید.

با تشکر از ماژول طراحی گرافیکی که این دوره کارشناسی ارشد دارد ، دانش آموز دانش لازم را کسب می کند تا بتواند به لطف معتبرترین و مهمترین ابزارهای Adobe برای این نوع پروژه: هر نوع طراحی را انجام دهد: Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator و Adobe Indesign . پس از تسلط بر این ابزارها ، هیچ تصوری از تصورات شما که نمی توانید به صفحه رایانه بیاورید ، نخواهد بود.

از طرف دیگر ، به لطف ماژول ویرایش و تولید پس از فیلم دیجیتال (VFX) و گرافیک حرکت ، دانشجویان یاد خواهند گرفت که از مهمترین نرم افزار برای تولید بصری و تصویری استفاده کنند: Adobe Premiere و Adobe After Effects . Adobe Premiere به دلیل داشتن رابط کاربری بسیار بصری و سهولت در استفاده و قدرت فیلترها و انتقالهای آن که به شما امکان ویرایش فیلم ها را با کیفیت و پویایی عالی می دهد ، پرکاربردترین ابزار ویرایش فیلم است. همچنین این امکان را به شما می دهد تا با صدا کار کنید ، ابزاری کامل برای ویرایش فیلم دیجیتالی. به همین ترتیب ، Adobe After Effects به معنای کاربردی است که به صورت استودیویی در نظر گرفته شده برای ایجاد یا کاربرد در یک ترکیب و همچنین تحقق گرافیک های حرکتی حرفه ای و جلوه های ویژه است ، که از ریشه های آن اساساً از ترکیب ابر لایه ها تشکیل شده است.

به این دو ماژول قبلی ما باید ماژول Cinema 4D را اضافه کنیم ، که مشخصه نیازهای حرفه ای مدل سازی سه بعدی ، بافت ، انیمیشن و رندر را برآورده می کند. Cinema 4D تنظیمات قابل تنظیم و مناسب برای هر صنعت و در تمام سطوح مهارت را ارائه می دهد. علاوه بر این ، به لطف ادغام با Adobe Photoshop یا After Effects ، می توانید با انیمیشن ها ، صحنه ها و عناصر سه بعدی پیچیده کار کنید.

چشم انداز شغلی

  • گیرنده حرکت / طراح 3D
  • تکنسین فیلم دیجیتال
  • متخصص VFX
  • ویرایشگر فیلم دیجیتال
  • تولید کننده فیلم های دیجیتال
  • روشنگر فیلم دیجیتال
  • مستقل آژانس های تبلیغاتی ، شبکه های تلویزیونی ، شرکت های تولید سمعی و بصری

شرایط

بصورت حضوری یا آنلاین : می توانید مستر گرافیک حرکت در مادرید یا سویل را بصورت حضوری دریافت کنید یا استاد گرافیک حرکت را بصورت آنلاین انجام دهید . روش آنلاین همیشه بصورت زنده (بصورت زنده) آموزش داده می شود ، اگرچه مخزن این کلاس های ضبط شده به درخواست دانش آموزان نگهداری می شود. دانش آموزان همچنین یک پردیس مجازی قدرتمند و شهودی دارند که توسط گوگل برای شرکت در کلاس ها و آموزش های خود به صورت روزانه ساخته شده است.

قیمت

4،450 یورو در صورت ثبت نام برای تحصیل در تابستان 2020 ، با وارد کردن کد "yomequedoencasa" ، 40٪ تخفیف در کل قیمت تحصیلات خود بگیرید. یا تخفیف 25٪ در قیمت نشان داده شده با استفاده از کد "طراحی آینده" در طی مراحل ثبت نام برای شروع در ماه اکتبر (پیشنهاد زمان محدود).

تامین مالی

حداکثر 10 ماه مشاوره در دبیرخانه.

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه برای این مطالعات موجود است

شما فقط باید در طی مراحل ثبت نام این گزینه را انتخاب کنید و مبلغ اضافی را نیز برای پرداخت هزینه های دانشگاه دانشگاه از راه دور مادرید (UDIMA) بپردازید.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... اطلاعات بیشتر

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. اطلاعات محدود
مادرید , سویل , مادرید + 2 بیشتر کمتر