استاد هنر در مشاوره روانشناسی، تمرکز در هنرهای تجسمی درمان

عمومی

شرح برنامه

استاد هنر در مشاوره روانشناسی، تمرکز در هنرهای تجسمی درمان

برنامه آموزش هنرهای تجسمی از قدرت هنر به عنوان ابزاری برای توسعه و بهبودی انسان، رشد روحی و معنوی، تغییر اجتماعی و توانمند سازی خودآگاه استفاده می کند. این کار از طریق یک مدل نوآورانه Scholar-Artist-Practitioner انجام می شود و شکاف بین دانش علمی، عمل بالینی و مشارکت جامعه با هنر در مرکز را برطرف می کند. این برنامه ادغام آموزش جامع در نظریه ها و روش های روان درمانی با آموزش فشرده در درمان های بیان هنری و مشاوره روانشناسی.

درمانگران هنرهای تجسمی به دنبال ایجاد رابطه حساس، حمایتی، و فرهنگی با مشتری هستند. هنرهای تجسمی تبدیل به وسیله ای می شوند که مشتریان می توانند مسائل عاطفی، اجتماعی، معنوی و رابطه ای را کشف و به طور بالقوه تغییر دهند. شناسایی نقاط قوت؛ و تجربه بینش های خلاق جدید را تجربه کنید.

درباره برنامه

این برنامه سه ساله تمام وقت، فرد، گروه، زوج ها و خانواده درمانی را پوشش می دهد و شامل یک تمرین سالانه تحت نظارت متخصصان بهداشت روانی مجاز می شود که همچنین درمانگران هنرهای تجسمی هستند. هر ترم، دانش آموزان و هیات علمی در دوره های طولانی مدت در منطقه خلیج ملاقات می کنند. بقیه سال، دانش آموزان به طور مستقل و با همکاری در محیط های یادگیری آنلاین کار می کنند.

این آموزش با الزامات آموزشی برای مجوز ازدواج و خانواده در کالیفرنیا (MFT) و گواهینامه بالینی لیسانس کالیفرنیا (LPCC) مطابقت دارد. همچنین طراحی شده است که به نیازهای آموزشی برای تبدیل شدن به یک درمانگر ارشد ثبت شده تجربی (REAT) با انجمن بین المللی هنرهای تجسمی هنر (IEATA) برسد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. اطلاعات محدود