استاد هنر در مدیریت فرهنگی

عمومی

شرح برنامه

64329_estonia2.jpg

مدیریت بین المللی مدیریت فرهنگی بین المللی برنامه در حال اجرا از پاییز سال 2002 با هدف آموزش مدیران حرفه ای از سازمان های هنری با دید، کارآفرینان ترویج صنعت فرهنگی، مدیران و تغییر دهنده ها در زمینه سیاست های فرهنگی. این برنامه در همکاری نزدیک با آکادمی سیبلیوس، فنلاند و دانشگاه Tartu، استونی تاسیس شد.

تجربه طولانی مدت، تخصص ما در زمینه های مختلف فرهنگی، شبکه گسترده ای از شرکا ما می توانیم یک اکوسیستم منحصر به فرد و مجموعه ای از تخصص ایجاد کنیم که دانش آموزان، مربیان، متخصصان فرهنگی، سیاست گذاران، هنرمند و فعال می توانند الهام، تغییر در زمینه های مربوطه خود.

از سال 2012 این برنامه همچنان به عنوان برنامه مشترک MA همراه با شریک تجاری مدرسه بازرگانی استوئین و شاگرد شاغل استاد آکادمی هنر است. برنامه یونان بین المللی، بین رشته ای و انعطاف پذیر با تاکید بر مدیریت فرهنگ و صنایع خلاق است. برنامه کارشناسی ارشد برای کسانی که علاقه مند به مدیریت نهادهای فرهنگی و سازماندهی پروژه ها هستند - ایده آل برای هر کسی که با تجربه در زمینه و یا علاقه بیشتر به فرهنگ است. روند در صنایع خلاق و درک وسیع تر از اهمیت مدیریت فرهنگی در جامعه به طور گسترده ای، این موقعیت را در میان برنامه های دیگر قرار می دهد. با استفاده از روش های یادگیری فعال و بحث های پر جنب و جوش، این دوره به دانش آموزان امکان می دهد تا در گفتمان فرهنگی شرکت کنند، در مورد صنایع خلاق و کارآفرینی فرهنگی یاد بگیرند و دسترسی به شبکه های خلاق را فراهم می کنند. 15 سال تجربه، رهبران برنامه را به یک دیدگاه بسیار دقیق برای عمل به عنوان یک بازیکن جامد و مشروع در سطح بین المللی آموزش حرفه ای مدیریت فرهنگی با ترکیب تجربه دانش بین المللی با روش های مبتنی بر نوآوری استوایی آموزش و پرورش است.

برنامه بین رشته ای در تمام زمینه های فرهنگی کاربرد دارد و تا کنون نزدیک به 70 دانش آموز فارغ التحصیل شده است.

از آنجایی که هدف از این برنامه از همان ابتدا برای جذب مهارت از خارج از کشور بوده است، بیش از نیمی از سخنرانان برنامه از خارج از استونی، از جمله فنلاند، آلمان، انگلستان، دانمارک، اتریش، لهستان، رومانی، اسلوونی ، فرانسه، ایالات متحده و غیره پیوستن صلاحیت های بین المللی به مطالعات استراتژیک برای ارائه مدیران حرفه ای هنری آینده ای که قادر به همکاری و ایجاد همکاری در سطح اروپا و جهانی هستند، حیاتی است.

فارغ التحصیلان این برنامه نقش مهمی را در زمینه مدیریت فعلی استونی کالیفرنیا ایفا می کنند و به طور چشمگیری بر سازماندهی فرهنگ تاثیر می گذارند. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، این برنامه به راحتی برای دانشجویان خارجی قابل دسترسی است و برای دانشجویان در حوزه بین المللی به طور کلی قوی است. بین المللی نیز فرصت هایی برای ایجاد شبکه گسترده ای برای آینده فراهم می کند. در حال حاضر، برنامه 7 دانشجوی دکتری در حال حاضر فعالانه در زمینه توسعه فرهنگی مدیریت فرهنگی فرهنگی در سطح بین المللی منتشر شده است.

به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد، از سال 2013، این برنامه در حال توسعه یک درک جدید در مورد تعامل بین هنر و جامعه و افزایش مهارت ها و توانایی های مدیران فرهنگی آینده برای تقویت رابط ارزشمند، و همچنین در بهبود تاثیر اجتماعی است موسسات آموزش عالی در پروژه های سرمایه گذاری شده در اتحادیه اروپا پروژه های مدیریت مدیریت هنری با تأثیرات اجتماعی (MAPSI) و موسسات آموزش عالی برای مشارکت اجتماعی (HEISE). در نتیجه همکاری بین المللی در این پروژه ها، این برنامه مدارس تابستانی و دوره های خلاقانه در محیط آنلاین ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد MAPSI www.mapsi.eu.

برای پاسخ دادن به نیاز به دائما در حال تغییر زمینه فرهنگی و گسترش تاثیرات خارج از دانشگاه، از سپتامبر 2010 برنامه مدیریت فرهنگی ارائه آموزش برای تمرینکنندگان از زمینه های مختلف فرهنگی است. هدف آموزش های درسی به منظور ارتقاء صلاحیت های متخصصان کار در سازمان های فرهنگی است، و در عین حال ایجاد انجمن برای بحث و گفتگو است.

برنامه مدیریت فرهنگی EAMT عضو شبکه اروپایی مراکز آموزشی اداری فرهنگی (ENCATC) است. برنامه همکاری آکادمی هنری آتیه آارت را برای آموزش خلاقانه کارآفرینی (آکادمی موسیقی سلطنتی آروش، دانشگاه استکهلم هنر، آکادمی سیبلیوس، آکادمی موسیقی و تئاتر لیتوانی، Kaospilot و دانشکده هنرهای نمایشی دانمارک) هماهنگ می کند.

64337_Estonia3.JPG

سازمان مطالعات

مطالعات برای گروه بعدی در سپتامبر 2018 آغاز خواهد شد. کلاس ها در مرکز تالین برگزار می شود و برنامه در ماه اوت به دانشجویان جدید ارسال خواهد شد. مطالعات به عنوان ترکیبی از دوره های اجباری و اجباری سازماندهی می شوند که به صورت سخنرانی های هفتگی در طول ترم یا بلوک های فشرده بیش از 3 تا 5 روز اجرا می شوند. این به این معنی است که دانش آموزان می توانند از یک برنامه انعطاف پذیر برای تعادل مطالعات با کار و تعهدات دیگر بهره مند شوند. سه ترم اول برنامه کاملا کامل هستند، در حالی که جدا از چند سمینار، ترم چهارم برای شما در پایان نامه کارشناسی ارشد شما آزاد است. به عنوان بخشی از رویکرد فردی ما به تمام دانش آموزان، شما ممکن است واجد شرایط پیشرفته در شناخت مطالعات و کارهای قبلی (برنامه VĘTA) باشید. دانش آموزان بین المللی می توانند برای کمک هزینه تحصیلی DORA درخواست دهند. اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها پس از پذیرش به دانش آموزان خارجی داده می شود.

نتایج آموزشی برنامه

پس از تکمیل برنامه درسی، دانش آموز قادر خواهد بود:

 1. نشان دادن دانش گسترده و منظم مدیریت فرهنگی، مفاهیم اصلی، مسائل و روش های تحقیق؛
 2. درک درستی از روند فعلی و مسائل مدیریت فرهنگی، سیاست فرهنگی و اقتصاد خلاق؛
 3. درک روابط میان رشته ای؛
 4. با روش خلاقانه، مسائل و مسائل مدیریت فرهنگی را به رسمیت شناختن و واژگان، و همچنین با استفاده از زمینه های گسترده تر علوم اجتماعی و علوم انسانی با روش های مناسب حل و فصل کنید.
 5. در مورد رهبری خلاق و سازمان های هنری بحث کنید، دانش تئوری جدیدی را در کار عملی اعمال کنید و خود تحلیل خود را در یک چارچوب وسیع تر ببینید.
 6. مسئولیت های رهبر فرهنگی محلی / ملی، مدیر یا رسمی، کارآفرین فرهنگی و یا کارشناس تحقیقاتی، با استفاده از مهارت های رهبری مناسب و کار تیمی، را برعهده بگیرید.
 7. انتقال دانش، حرفه ای و شایستگی به عنوان معلم یا مدرس، نشان دادن فرمان خوب مهارت های عملکرد؛ بحث و گفت و گو در مورد موضوعات مختلف و نظریه های اساسی مدیریت فرهنگی، به صورت کتبی؛
 8. به طور موثر در کار گروهی، هم در محل کار و هم در زندگی روزمره، مشارکت اجتماعی را نشان می دهد و برای نگرش ها و ارزش های مختلف نمایش داده می شود؛
 9. اتخاذ تصمیمات مناسب در موقعیت های پیچیده اخلاقی، آگاهی از جنبه های اخلاقی و اخلاقی، و همچنین امکانات، محدودیت ها و عواقب گسترده تر فعالیت های حرفه ای خود، بحث و بحث در مورد موضوعات و مسائل مربوط به زندگی فرهنگی، صنایع خلاق و مدیریت فرهنگی؛
 10. به طور انتقادی، دانش و مهارت های به دست آمده، با تحصیلات حرفه ای یا مشارکت در تحقیق، هم در استونی و هم در خارج از کشور، به طور انتقادی ارزیابی کنید

محتوای برنامه تحصیلی

زمینه اصلی مطالعه 64 ECTS:

 • محیط زیست فرهنگ 21 ECTS
 • رهبری و رفتار سازمانی 12 ECTS
 • امور مالی و بازاریابی در زمینه هنر 12 ECTS
 • تفکر کارآفرینی (12 ECTS) و دوره های تخصصی (7 ECTS) 19 ECTS

· پروژه کار (5ECTS)

 • B دوره های مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد 18 ECTS
 • پایان نامه کارشناسی ارشد 30 ECTS
 • دوره های انتخابی 5 ECTS (دوره های انتخابی، مجموع 5 اعتبار ECTS، باید از ماژول MK06-MK09 انتخاب شود).
 • مینی انتخابی رایگان 3 ECTS یا MAPSI 5-15 ECTS

الزامات فارغ التحصیلی؛ مدارک تحصیلی - پایان نامه فارغ التحصیلی، امتحانات:
تکمیل برنامه تحصیلی 90 اعتبار ECTS: زمینه اصلی مطالعه 64 اعتبار، دوره های مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد 18 اعتبار، دوره های انتخابی 5 اعتبار و دوره های انتخاب آزاد حداقل 3 اعتبار؛ دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار ECTS.

گواهینامه نهایی، دیپلم، گواهینامه صلاحیت:
دیپلم کارشناسی ارشد، مکمل دیپلم

مدرک تحصیلی:
کارشناسی ارشد علوم اجتماعی / دانشکده علوم اجتماعی


فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه ما در بخش خصوصی و یا دولتی - سفارتخانه ها، سازمان های دولتی، دانشگاه ها، تئاتر ها، موزه ها، سازمان های غیر دولتی، بنیادها (مثلا Kultuurikatel، جشنواره فیلم PÖFF، جشنواره Jazzkaar) و شرکت های خصوصی. نود و هشت درصد (98 درصد) فارغ التحصیلان ما در زمینه فرهنگ و صنایع خلاق استخدام می شوند.

64338_estonia4.JPG

شرایط ورود

نامزدهای موفق نیاز به داشتن مدارک قبلی در فرهنگ و هنر ندارند، اما باید حداقل یک مدرک لیسانس و یک علاقه خاص یا تجربه عملی در حوزه فرهنگی داشته باشند. ما از همه نامزدها با علاقه مبرم و تجربه عملی در کارآفرینی فرهنگی خوش آمدید. حداکثر 23 دانشجو در سال 2018 پذیرفته خواهند شد. هزینه تحصیل برای برنامه مدیریت فرهنگی 2500 € در سال است. رؤسای آکادمی دارای حق کاهش هزینه تحصیل برای تعداد محدودی از موارد است. نامزدهای بین المللی و محلی براساس معیارهای مشابه و نتایج مقدماتی و مصاحبه ارزیابی خواهند شد. موضوع تفصیلی مقاله در ماه ژانویه اعلام خواهد شد.

مهلت درخواست: 4 ژوئن 2018.

مدارک مورد نیاز:

 • فرم درخواست (از طریق dreamapply.com)
 • یک سند که گواهی تکمیل شما از سطح تحصیلات قبلی را شامل یک گواهی نامه با نمرات یا مکمل دیپلم (هر دو اصل و یک کپی)؛
 • 1 عکس گذرنامه (30x40 میلی متر)؛
 • یک کارت شناسا یا پاسپورت با کپی از صفحه جزئیات شخصی از جمله کد شناسایی شخصی شما؛
 • سند گواهی تغییر نام، اگر متقاضی تغییر نام (هر دو اصل و یک کپی)؛
 • CV در زبان انگلیسی
 • یک مقاله به زبان انگلیسی (3-5 A4 صفحه) در مورد موضوع مدیریت فرهنگی (موضوع اعلام شود).

اسناد باید به کمیته پذیرش ارسال شود. اسناد ارائه شده باید بازگردانده نشوند

تمام نامزدها از طریق www.dreamapply.com اعمال می شود. پس از پذیرش، کاندیداها همچنین ممکن است ابتدا کپی اسناد خود را به صورت الکترونیکی به مقابل vastuvot@ema.edu.ee و anna@ema.edu.ee ارسال کنند. اظهارات (و یا نسخه های تایید شده) می تواند بعدا به آکادمی ارائه شود یا ارسال شود.

مصاحبه های ورودی در پایان ماه ژوئن در تالین برگزار می شود. مصاحبه ویدئویی با اسکایپ برای دانشجویان خارجی امکان پذیر است. زمان مصاحبه با هر کاندیدا به صورت جداگانه برنامه ریزی شده است. در مصاحبه به زبان انگلیسی برگزار می شود.

متفرقه

اقامت: دانشجویان ما می توانند در اتاق خواب جدید ما در مرکز شهر اجاره کنند. Muusa Accommodation توسط آکادمی هنر استونی و آکادمی موسیقی و تئاتر استونی تاسیس شده است.

فرد مخاطب:

آنا ماریا Ranczakowska

هماهنگ کننده برنامه

برنامه مدیریت بین المللی مدیریت فرهنگی

مرکز مدیریت فرهنگی و علوم انسانی

64330_estonia.JPG

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The mission of the Estonian Academy of Music and Theatre is to contribute to the development of a human-centred Estonian society, the spread of a creative mindset and the preservation of the Estonian ... اطلاعات بیشتر

The mission of the Estonian Academy of Music and Theatre is to contribute to the development of a human-centred Estonian society, the spread of a creative mindset and the preservation of the Estonian language and culture through education in the fields of music and theatre and the promotion of creative and research work. اطلاعات محدود