استاد هنر در طراحی

عمومی

شرح برنامه

برای غیر طراحانی که می خواهند مهارت های طراحی را پرورش دهند.

MA یک برنامه یک ساله است که شما را با اصول ، رویکردها و ابزارهای اساسی آشنا می کند که برای طراحی تعاملات ضروری است ، از جمله ارتباط تصویری ، نمونه سازی اولیه و شیوه های انسان محور. شما همچنین با فرهنگ و عملکرد طراحی آشنا خواهید شد ، اما مهمتر از همه ، شما خواهید آموخت که طراحی را ببینید و فکر کنید.

این که آیا می خواهید اولین قدم را برای انتقال از یک رشته دیگر به سمت طراحی بردارید یا یک مکمل طراحی را به مشخصات حرفه ای موجود خود اضافه کنید ، مدرک MA را پوشش داده اید.

برنامه کارشناسی ارشد شما را قادر می سازد تا اصول طراحی را با برخی از درخشان ترین متفکران و با استعدادترین پزشکان در این زمینه مطالعه کنید. در هنگام برخورد با رویکردها ، ایده ها و روش ها در خط مقدم طراحی ، اصول بی انتها را خواهید آموخت.

برای برخی ، این برنامه یک ساله مقدمه کافی برای طراحی است که با ادامه کار در یک مسیر شغلی مکمل ، مهارت آنها را آگاه و افزایش می دهد. از نظر دیگران ، این اولین قدم به سوی مطالعات عمیق تر است که در نهایت منجر به یک حرفه ارزشمند در طراحی می شود. شما ممکن است در برنامه MPS ، MDes یا PhD ما تحصیل کنید. ادامه دوره تحصیل در تجارت ، تعامل انسان و کامپیوتر یا فناوری سرگرمی ؛ یا با استفاده از مهارت ها و دیدگاه های طراحی در زمینه قبلی خود به کار خود برگردید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... اطلاعات بیشتر

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. اطلاعات محدود