استاد هنر در طراحی ارتباطات بصری

عمومی

شرح برنامه

در برنامه Aalto VCD ، طراحی ارتباطات به عنوان روشی متداول در حوزه های دانش متعدد و متنوع در نظر گرفته شده است. کار آموزشی و پژوهشی ما یک رویکرد تحقیقاتی دارد که از طریق زمینه های طراحی گرافیک ، روایت های بصری و طراحی اطلاعات کار می کند. برنامه کارشناسی ارشد شما را تشویق می کند تا در زندگی خود تمرینات خود را در چارچوب های اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و محیطی قرار دهید. این برنامه شما را در یافتن رویکرد طراحی فردی خود و در عین حال تقویت احساس اجتماع ، همکاری و یادگیری همسالان پشتیبانی می کند.

اهداف مطالعه

شما به عنوان فارغ التحصیل برنامه VCD ، درک خود را از طراحی گرافیک و ارتباطات تصویری عمیق تر می کنید و آنها را به عنوان تعدد موقعیت ها و شیوه ها ، نظیر:

  • یک روش مادی: شما در مورد شکل و محتوا ، و درک کاملی از ابزارها ، فناوری ها ، مواد و رسانه هایی که با آنها کار می کنید ، حس نویسندگی به دست می آورید.
  • یک عمل ارتباطی: شما می دانید که چگونه می توانید اطلاعات و روایات را در حوزه های مختلف دانش شکل دهید و سازماندهی کنید. شما چگونگی ارتباط طراحی با زبان و نوشتار و گزینه های طراحی خود را در تنظیمات چند رشته ای و / یا چندفرهنگی در نظر خواهید گرفت.
  • یک عمل مهم: شما می توانید در مورد چگونگی ارتباط طراحی با معانی ، ارزش ها ، بازنمودها ، مطالب ، فرهنگ ها ، زبان ها و ساختارهای قدرت فکر کنید. شما با گفتمان انتقادی معاصر آشنا هستید و از این دانش برای کشف شیوه های جدید عمل در طرح استفاده می کنید.
  • یک روش تحقیق: شما به منظور تحقیق درباره سوالات تحقیقاتی مبتنی بر عمل یا نظری مربوط به طراحی ارتباطات ، از روششناسی تحقیق و نوشتن آکادمیک استفاده می کنید.
  • مدیریت پروژه: شما می توانید پروژه های طراحی مشارکتی و تکراری را مدیریت کنید ، و این شجاعت را داشته باشید که راهکارهای کارآفرینی و مستقل را برای شیوه های طراحی نوظهور پیش بینی کنید.

تمرکز آهنگ

پس از ورود به برنامه طراحی ارتباطات ویژوال ، یکی از دو مسیر فوکوس را انتخاب می کنید: طراحی اطلاعات یا روایت ویژوال. این مسیر فرصتی را برای شما فراهم می کند تا در منطقه انتخابی خود متمرکز شوید و یا تخصص بگیرید. با این وجود این آهنگ ها منحصر به فرد نیستند و همین امر باعث می شود که مسیرهای دیگری را انتخاب کنید تا متناسب با مسیر مطالعه فردی شما باشد.

1. طراحی ارتباطات ویژوال با محوریت طراحی اطلاعات

هدف از طراحی اطلاعات، ایجاد بینش و معنی از اطلاعات و اطلاعات پیچیده و ایجاد تجربه های اطلاعاتی و لذت بخش است. مسیر طراحی اطلاعات، دیدگاه های مختلف از جمله ادراک بصری و ادراک چند حسگر، روانشناسی شناختی، تفکر سیستمی و تعاملات انسان و کامپیوتر را ترکیب می کند. طراحی اطلاعات ترکیبی خوب از هنر و علم است که تجارب اطلاعاتی موثر و مرتبط را ایجاد می کند.

2. طراحی ارتباطات تصویری با تمرکز بر روایت ویژوال

مسیر ویژوال روایت به تمام روش های گوناگون روایت می شود که می توان در شیوه های طراحی جاسازی کرد. شما با چارچوب های نظری مختلفی که می توانید در تمرین خودتان تغذیه کنید آشنا خواهید شد. از شما دعوت شده است تا پروژه های طراحی داستانی ، سرمقاله ای و / یا تحقیقاتی را بسازید و منتشر کنید که بتوانید مهارت های طراحی و حس تألیف خود را تقویت کنید ، همچنین حساسیت خود را نسبت به موضوعات مهم ، فرهنگی و متنوع نشان دهید.

فرصت های شغلی

به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه، شما باید مهارت و دانش را به عنوان حرفه ای طراحی در طراحی ارتباطات بصری، یا با توسعه خود عمل و یا با یک سازمان یا سازمان طراحی تاسیس شده است. شما همچنین قادر خواهید بود به عنوان یک مدیر هنری، طراحی سرب و یا در یک نقش مدیریت دیگر کار کنید.

به عنوان یک فارغ التحصیل با تمرکز بر طراحی اطلاعات شما می توانید مهارت های خود را در زمینه طراحی اطلاعات، تجسم داده، روزنامه نگاری داده، تجسم نقشه، طراحی تعامل، طراحی تجربه کاربر و طراحی خدمات اعمال کنید. موقعیت های احتمالی اشتغال عبارتند از: طراح اطلاعات، ناشر اطلاعات، روزنامه نگار اطلاعات، طراح تعامل، طراح خدمات اطلاعات، یا طراح تجربه اطلاعات.

به عنوان یک فارغ التحصیل با تمرکز بر روی روایت بصری، شما یک تولید کننده اصلی، مدیر یا نویسنده با ابزار پیشرفته ترین طراحی بصری هستید. موقعیت های معمول اشتغال ممکن است در نشر، روزنامه نگاری، نام تجاری، بازی یا تولید فیلم، انیمیشن یا تصویر باشد. شما همچنین می توانید برای راه اندازی پروژه های خود شروع، مشترک، و بین رشته ای در هنر، طراحی، و / یا تحقیق.

گزینه های تحصیلات تکمیلی

مدرک دبیرستان با پایان نامه کارشناسی ارشد موفق شما را قادر می سازد تا برای تحصیلات دکترا در هنر و طراحی، با امکان حرفه ای تحصیلی در حوزه های در حال ظهور فعالیت به عنوان تحقیق درخواست کنید.

محتوای مطالعات

هدف از این برنامه، قرار دادن طراحی ارتباطات بصری در چارچوب های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و محیطی است. ارتباطات بصری به عنوان یک فعالیت مادی در زمینه های متعدد و متنوع دانش شناخته شده است. این برنامه از شما در پیدا کردن صدای خود و تقویت رویکرد طراحی فردی شما، در هر حال، باعث ایجاد احساس جامعه، همکاری و یادگیری همیشگی می شود.

شما تشویق خواهید شد که مهارت های خود را در منطقه انتخابی خود، مانند طراحی اطلاعات، روایت بصری، یا طرح تحقیقاتی و حیاتی، مورد توجه قرار دهید. شما مهارت های روش شناختی در تحقیقات طراحی را بدست خواهید آورد و دیدگاه مسئولانه ای از اثرات ارتباطات بصری را در طول تعمیق و گسترش توانایی های خود خواهید دید.

برنامه کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده در دو سال آینده تکمیل خواهد شد. شما یک برنامه مطالعه شخصی خواهید داشت که براساس زمینه و منافع شخصی شما ایجاد می شود و از پایان نامه کارشناسی ارشد خود پشتیبانی می کند. ساختار درجه ای شما را قادر می سازد مطالعات جزئی را در مدارس دیگر Aalto University یا در سایر Aalto University های ملی یا بین المللی انجام دهد.

ساختار مطالعات

از 120 اعتبار مورد نیاز برای فارغ التحصیل از MA در برنامه طراحی ویژوال ارتباطی

  • 11 اعتبار از طریق مطالعات اجباری در وزارت رسانه بدست می آید
  • 22 اعتبار از طریق مطالعات اجباری در طراحی ارتباطات بصری
  • 27 اعتبار از طریق مطالعات انتخابی در مسیرهای تمرکز طراحی ویژوال ارتباطی
  • 30 اعتبار از طریق تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد، و
  • 30 اعتبار از طریق مطالعات انتخابی آزادانه (به عنوان مثال مطالعات پروژه، مطالعات جزئی، مطالعات ارزشیابی، کارآموزی و یا برنامه های دیگر در Aalto University )

پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد بخش قابل توجهی از مطالعات شما است و سال دوم مقطع دو ساله عمدتاً به کار پایان نامه اختصاص دارد. شما پایان نامه خود را با کمک و راهنمایی سمینار پایان نامه کارشناسی ارشد ، استاد نظارت و مشاور پایان نامه خود انجام می دهید. این پایان نامه یا می تواند یک پروژه طراحی مبتنی بر تمرین باشد ، یا روش های دیگری برای تحقیق و نظریه استفاده کند ، اما همیشه شامل یک بخش کتبی با مراجعه به ادبیات است. پروژه پایان نامه شما فرصتی خواهد بود که هم مهارت های طراحی و یا دانش علمی خود را در یک حوزه تخصصی تقویت کرده و هم نشان دهید و تمرین خود را در یک دامنه یا چارچوب خاص قرار دهید.

بین المللی شدن

شما در جامعه ی آموزشی بین المللی و متنوع با دانش آموزان و کارکنان از سراسر جهان شرکت خواهید کرد. این برنامه به طور منظم مهمانان بین المللی را دعوت می کند تا به سخنرانی ها یا دوره ها و یا انجام کارگاه های آموزشی بپردازند. به عنوان بخشی از برنامه تحصیلی فردی، شما می توانید یک ترم تحصیلی در خارج از کشور را به عنوان یک دانشجوی ارزشیابی در یکی از دانشگاه های شریک دانشگاهی دانشگاه یا یک دوره کارآموزی در خارج از کشور داشته باشید.

همکاری

مقدار قابل توجهی از اعتبارات را می توان از طریق مطالعات پروژه با همکاران خارجی بدست آورد. برنامه مطالعه با ذینفعان در حوزه های مختلف همکاری می کند. ما روابط با دیگر دانشگاه ها، شرکت ها، بخش عمومی و همچنین سازمان های غیر دولتی را دنبال می کنیم، به دنبال مشارکت و پروژه هایی هستیم که باز و تجربی هستند. به طور طبیعی، این برنامه همکاری نزدیک با زمینه های طراحی گرافیک و ارتباطات بصری را به طور محلی و فراتر از آن حفظ می کند. با هم، این مشارکت ها و فعالیت ها چندین فرصت برای شما فراهم می سازد تا در پروژه های چالش انگیز در مقیاس های مختلف شرکت کنید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... اطلاعات بیشتر

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. اطلاعات محدود
اسپو , هلسینکی , پوری , میکلی + 3 بیشتر کمتر