استاد هنر در روابط بین الملل

عمومی

شرح برنامه

ترکیب بورس و مهارت برای خدمت به مشاغل جهانی

کارشناسی ارشد هنرهای رزمی بین المللی (MAIR) مدرسه ماکسول ارائه دهنده یک برنامه آموزشی 40 ساله و 16 ماهه انعطاف پذیر است. برنامه MAIR ما در میان برنامه های عالی حرفه ای در زمینه امور بین الملل در سطح جهان قرار گرفته است، برنامه MAIR ما متشکل از دوره های تخصصی بین رشته ای با تجربیات واقعی در جهان است.

ما دانش آموزان را با پایه های جامد در مدیریت بین المللی، طراحی تحقیق و تجزیه و تحلیل همراه با درک عمیق و بین رشته ای از پیچیدگی های امور بین المللی ارائه می دهیم.

دانش و مهارت هایی که از طریق دوره های آموزشی و تجربه های واقعی به دست آمده، دانش آموزان خود را برای موفقیت در حرفه های معنی دار می سازد که باعث ایجاد منافع عمومی در تمامی بخش ها می شود - سازمان های دولتی، سازمان های غیر انتفاعی، سازمان های غیر دولتی و شرکت های خصوصی.

مهارت و برنامه درسی مبتنی بر تجربه

انعطاف پذیری ذاتی برنامه MAIR به دانشجویان این امکان را می دهد تا برنامه های درسی را برای یک تجربه آموزشی که به بهترین شکل از اهداف شغلی شما پشتیبانی می کند ، تهیه کنند. دانشجویان برای تجربه کارآموزی خود ، دو ترم درسی را در دانشگاه و یک یا دو ترم خارج از دانشگاه به اتمام می رسانند.

این دوره آموزشی شامل پنج دوره اصلی ، یک دوره امضایی است که با مسیر شغلی شما مطابقت دارد و دوره Capstone که دانشجویان را برای تجربه کارآموزی آماده می کند.

آهنگ های شغلی

دانشجویان یکی از پنج مسیر شغلی را انتخاب می کنند که درک عمیق تری از موارد زیر دارند:

  • توسعه و کمک های انسان دوستانه
  • حکومتداری، دیپلماسی و سازمان های بین المللی
  • اقتصاد سیاسی بین المللی: امور مالی ، تجارت و مهاجرت
  • صلح، امنیت و مناقشه
  • تمرکز منطقه ای

تجربه کارآموزی

دانش آموزان تجربه کار حرفه ای قابل توجهی را از طریق کارآموزی کامل در تابستان یا پاییز پایانی پایانی کسب می کنند. ماکسول برنامه های کارآموزی جهانی در بیش از 20 کشور جهان، و همچنین گزینه های موجود در واشنگتن دی سی، از طریق ماکسول برنامه واشنگتن در مرکز استراتژیک

مهارت زبانی

صلاحیت در زبان دوم پایه و اساس یک حرفه موفق بین المللی است. مهارت در زبان دوم نیاز به فارغ التحصیلی است (توصیه می شود قبل از ثبت نام، اما ممکن است از طریق برنامه های جهانی ما افزایش یافته است).

کارشناس ارشد و آموزش با کیفیت

اعضای دانشکده روابط بین المللی مشهور ما متخصصان در زمینه های خود هستند و تحقیقات پیشگیرانه را انجام می دهند که نه نهاد تحقیق بین رشته ای و نه موسسات حمایت شده توسط ماکسول پشتیبانی می کند که به شکل گیری بحث های سیاسی در سطوح محلی، ملی و بین المللی کمک می کند. تقریبا تمام استادان ماکسول، داوطلبان ریاضی تمام وقت هستند که به طور مرتب در محوطه دانشگاه و به راحتی قابل دسترسی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مربیان برجسته و محققان، به صفحه دانشکده PAIA مراجعه کنید.

موفقیت حرفه ای پس از فارغ التحصیلی

اکثر دانشجویان ما قبل از فارغ التحصیلی اشتغال را تضمین می کنند. نود و شش درصد از اشتغال تضمین شده فارغ التحصیلان ما در مدت 6 ماه از فارغ التحصیلی در دولت فدرال ، ایالتی و محلی ایالات متحده (24٪). بخش خصوصی (37٪)؛ غیر انتفاعی داخلی (17٪)؛ دولت بین المللی و سازمان های مردم نهاد (21٪)؛ یا وارد دکتری شوید برنامه فارغ التحصیلان ما با مشاغل موفق توسعه بین المللی و روابط ، توسعه اجتماع و اقتصادی و امنیت و هوشمند سازی در بخش های خود رهبر می شوند و در هر دو بخش دولتی و خصوصی فعالیت می کنند. به عنوان یک دانشجوی Maxwell ، شما در هنگام جستجوی کار از حمایت از همین فارغ التحصیلان ، و همچنین مرکز شغلی پالمر بهره مند می شوید.

این همه درجه‌ای است که شما نیاز دارید

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر که متناسب با اهداف شغلی شما هستند

استاد اجرایی ما در IR برنامه ای انعطاف پذیر را برای متخصصان حرفه ای در اواسط کار فراهم می کند که به دنبال پیشرفت یا تغییر شغل خود هستند دانشجویان این گزینه را دارند که EMIR خود را از طریق برنامه ما در Siracuse یا در DC بدست آورند.

ما همچنین طیف وسیعی از برنامه های دوگانه ای مانند MPA / MAIR، MPA / Economics، MPA / JD را ارائه می دهیم که به دانش آموزان امکان می دهد تجربه آموزشی خود را برای رسیدن به اهداف آینده خود سفارشی کنند.

برنامه نخبگان آتلانتیس ما شامل تحصیلات تکمیلی در دو دانشگاه، دانشکده ماکسول در ایالات متحده و مدرسه دولتی حکمیت در برلین آلمان است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... اطلاعات بیشتر

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. اطلاعات محدود