استاد هنرهای لیبرال در مطالعات فلوریدا

عمومی

شرح برنامه

برای هر کسی که زندگی می کند، کار می کند، و یا مطالعات در فلوریدا، بهترین راه برای درک دولت ما و مسائل پیش روی ما است تا آنها را در متن تاریخ و فرهنگ متمایز منطقه ای است.

برنامه مطالعات فلوریدا دانشکده با هم به ارمغان می آورد از تاریخ، اقتصاد، جغرافیا، علوم سیاسی، انسان شناسی، و سایر رشته ها برای ایجاد یک مجتمع، در عمق اکتشاف هویت تغییر دولت ما را به عنوان بخشی از جنوب آمریکا نیز به عنوان یک پل به حوضه کارائیب.

از سیاست های زیست محیطی و مدیریت منابع به چالش های سیاسی و اصلاح قانون مهاجرت، فلوریدا هستند مسائل مشخص است که نیاز به توجه نزدیک است. دانش آموزان از هر رشته می توانید از دوره های مطالعات فلوریدا به عنوان آنها را برای مشاغل اعم از برنامه ریزی شهری به کار اجتماعی آماده، از حفظ تاریخی به کسب و کار بین المللی بهره مند شوند. برای هر کسی که علاقه مند در چگونه دولت ما متناسب به مسائل از اهمیت منطقه ای و جهانی است، این برنامه فرصت ایده آل برای استفاده از ایالت فلوریدا به عنوان یک آموزش و آزمایشگاه تحقیقاتی ارائه شده است.

دانشجویان پذیرفته شده به برنامه را فارغ التحصیل کلاس به سمت دستیابی به یک استاد هنرهای لیبرال در مطالعات فلوریدا. دستیاری فارغ التحصیل محدود در دسترس به هر دو دانش آموزان جدید و ادامه است.

ruil،

شرح برنامه

مسیر مطالعات فلوریدا از استاد علوم انسانی اجازه می دهد تا دانش آموزان به نمونه یک آرایه گسترده ای از کلاس های میان رشته ای. دانش آموزان به کلاس های مستقر در فلوریدا در زمینه های تاریخ، زبان انگلیسی، جغرافیا، علوم سیاسی، روزنامه نگاری و مطالعات رسانه و مردم شناسی است.

دانش آموزان نزدیک با هیات علمی برنامه که دوره های تایید و ارائه مشاوره در پایان نامه ها و نشریات کار خواهد کرد.

برنامه های مورد نیاز

مجموع زمان مورد نیاز: 33 دوره های مورد نیاز در برنامه مطالعات فلوریدا شامل 1.) معرفی به مطالعات فلوریدا و منطقه ای، 2.) در اوایل فلوریدا تاریخچه، 3.) مدرن فلوریدا تاریخچه، 4.) جغرافیا فلوریدا (یا دوره های زیست محیطی است که apporved محتوای فلوریدا)، و 5.) هر مورد تایید ادبیات، نوشتن و یا رسانه ها البته با محتوای فلوریدا.

باقی مانده از برنامه هر دانش آموز از مطالعه خواهد شد با مشاور خود و یا او کار کرده است. هر ترم، برنامه گردش یک لیست از دوره تایید شده است. اگر دانش آموزان دوره های شناسایی آنها مایل به شامل که در این فهرست (از جمله تعداد محدودی از دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های دیگر) نیست، آنها ممکن است تایید از مدیر برنامه به دنبال.

هر دانش آموز باید یک معاینه دهان و دندان جامع و معاینه نوشته شده پوشش سه زمینه و یا غلظت منتقل می کند.

دانش آموزان ممکن است یک گزینه پایان نامه یا غیر پایان نامه را انتخاب نمایید. نامزدها موضوعات با تصویب یک مشاور دانشکده را انتخاب کنید.

wr6j

پذیرش مورد نیاز

نامزدها باید مدرک کارشناسی و حداقل معدل کارشناسی 3.0 است. لطفا یک نمونه نوشتن (مقاله کارشناسی مدت، بررسی کتاب، مقاله و یا) یا شواهدی از کار هنری را ارسال کنید. ما همچنین میخواهیم دو توصیه نامه.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-center ... اطلاعات بیشتر

The College of Arts & Sciences is USF St. Petersburg’s largest college, offering a wide range of academic programs. The College has a legacy of providing programs of excellence in a student-centered atmosphere. World-class research and creative activities are carried out in one of the most beautiful metropolitan campuses in the U.S. Take some time to explore our offerings, where “the world will recognize your degree and your professors will know your name.” اطلاعات محدود