جزئیات برنامه

برنامه دو و نیم ساله هر پاییز، با دوره های سه شنبه و پنجشنبه شب از ساعت 6:30 تا 9:15 بعد از ظهر شروع می شود. سه شنبه ها، کارگاه های هر سبک (داستان، شعر و غیر علمی) بر روی دست نویس های دانشجویی تمرکز می کنند در یک نظرسنجی از نقد حمایتی. در پنجشنبه ها، سمینارهای ادبی بر سنت ها، سبک ها، عناصر صنایع دستی و تحولات و مدل های ادبی تمرکز می کنند.

برنامه مطالعه

تمام دوره ها در برنامه وزارت امور خارجۀ ایالات متحده، با کلاس های سه واحد برای هر 33 واحد در طول یک دوره دو ساله مطالعه گرفته می شود.

از آن جا که متقابل لانه سازی خلاقیت را غنی می کند، دانشجویان آزاد هستند که دوره های خارج از ژانر اصلی خود را برگزار کنند و نمونه هایی از سمینارهای ادبی متقابل ژانر را امتحان کنند. از آنجا که عمق فهم برای نوشتن موفقیت آمیز بسیار مهم است، دانش آموزان نیز سمینارها و کارگاه های آموزشی را به طور انحصاری بر روی یک ژانر - داستان بلند، داستان کوتاه، شعر، یا غیر علمی تمرکز می کنند. کار دانش آموزان به پایان نامه خلاقانه منجر می شود - یک نسخه ی کتاب طولانی است که طراحی و تدوین شده و با مربیگری گسترده ای در دانشکده طراحی شده است. دانش آموزان یک به یک با یک مربی دانشکده کار می کنند که بازخورد گسترده ای در کار خود در یک سری جلسات برنامه ریزی شده ارائه می دهند. پایان نامه ممکن است یک رمان، مجموعه ای از داستان ها، مجموعه شعر، مجموعه ای از آثار خلاقانه و یا ترکیبی هدفمند از این ژانرها باشد.

برنامه زماني

الزامات عبارتند از چهار کارگاه، 5 سمینار انتخابی و دو ترم از کار پایان نامه یک به یک.

فرصت های حرفه ای

ما فرصت های زیادی برای دانش آموزانمان فراهم می کنیم تا با فرهنگ ادبی در شهر سانفرانسیسکو و فراتر از آن ارتباط برقرار کنیم. یک دوره کارآموزی، دانشجویان را با آموزش های حرفه ای در حرفه های مربوط به نوشتن متفاوت می آموزد. فرصت ها عبارتند از کارآموزی در مجلات ادبی مانند Zyzyva و Zoetrope در مجلات مانند مادر جونز و سیم ، در نشریات مانند Light Lights شهر و کتاب های کرونیکل و در سازمان های سواد آموزی مانند 826 Valencia و Streetside Stories. دانش آموزان در سازمان های ادبی و خدماتی از جمله شاعران و نویسندگان، زوتروپ، شاعران کلاسیک در دانشکده ها، جشنواره ادبی Litves، انجمن کنفرانس های نویسندگان و نوشتن برنامه، تحت کنفرانس نوشتن آتشفشان (مکزیک) و سمینارهای ادبی تابستانی در پراگ شرکت می کنند و سنت پترزبورگ. سمینار آموزشی در زمینه نوشتن برای کسانی که علاقه مند به پیگیری این حرفه هستند، با ارائه کمک های آموزشی در دوره های کارشناسی در ادبیات انگلیسی و نوشتن خلاق ارائه می شود.

تماس با ما

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 14 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of San Francisco - College of Arts & Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 3 
تمام وقت
Price
20,100 USD