استاد هنرهای روابط بین الملل و دیپلماسی

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل و دیپلماسی در قلب پاریس ، فرانسه ، در دانشکده تحصیلات تکمیلی آمریکا در پاریس (AGS) برگزار می شود و به عنوان یک برنامه وابسته دانشگاه آرکادیا در ایالات متحده معتبر شناخته می شود .

این یک برنامه دو ساله است ، همچنین ممکن است در 18 ماه در یک مسیر شتاب ، یا برای مدت زمان طولانی به صورت پاره وقت ، با دو بار مصرف تکمیل شود:

  • ترم پاییز: آغاز سپتامبر تا نیمه دسامبر
  • ترم بهار: آغاز ژانویه تا پایان ماه مه

زبان آموزش انگلیسی است؛ برای پذیرش در برنامه نیازی به صحبت با فرانسه نیست.

این برنامه از منابع و فرصت های شبکه سازی ارائه شده توسط پاریس ، که مکان ایده آل برای مطالعه امور بین المللی است ، بهره می برد زیرا میزبان بسیاری از سازمان های بین دولتی ، مأموریت های دیپلماتیک ، سازمان های مردم نهاد ، اندیشکده ها و شرکت های بین المللی است.

یکی از ویژگی های مهم کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل و دیپلماسی ، اندازه کلاس های کوچک با نسبت دانشجو / استاد عالی است که امکان توجه و تعامل شخصی با هر دانش آموز را فراهم می آورد.

ویژگی مهم دیگر برنامه ، شخصیت چند فرهنگی آن است. هم دانشکده و هم دانشجویی از سراسر دنیا آمده و دیدگاههای متنوعی را برای موضوعات مورد بحث در کلاس ارائه می دهند.

united nations, un, vienna995645 / پیکسابای

برنامه تحصیلی

این برنامه درسی رشته های اصلی روابط بین المللی مانند علوم سیاسی ، اقتصاد ، دیپلماسی و حقوق بین الملل را در بر می گیرد.

طیف گسترده ای از دوره های انتخابی به شما امکان می دهد زمینه های دیگری از امور بین الملل را کشف کرده و برنامه را متناسب با منافع و اهداف شغلی خود تنظیم کنید. موضوعات شامل حل اختلافات ، مدیریت سازمان های مردم نهاد ، ژئوپلیتیک ، سیاست محیط زیست ، تدوین سیاست خارجی و دیپلماسی و مطالعات منطقه ای (آفریقا ، آسیا ، اروپا ، خاورمیانه) است.

شما می توانید انتخاب کنید که در یک منطقه خاص از مطالعات تخصص داشته باشید و یک گواهی اضافی برای تمرکز در مطالعات آفریقایی ، مطالعات آسیایی ، مطالعات اروپایی یا مطالعات خاورمیانه کسب کنید.

علاوه بر این ، در کنار دوره های روابط بین الملل و دیپلماسی ، شما می توانید دوره های زبان فرانسه را با اتحاد مشهور جهانی Française که شریک AGS است ، طی کنید.

فرصت های درجه دو

ما چندین فرصت مدرک دوگانه را در ترکیب رشته کارشناسی ارشد در روابط بین الملل و دیپلماسی با مدرک در موسسه شریک در یک رشته تکمیلی ارائه می دهیم. گزینه های درجه دو شامل:

  • کارشناسی ارشد معتبر ایالات متحده در خدمات بین المللی (پیگیری مطالعات بین المللی) با دانشگاه آمریکایی (واشنگتن ، دی سی ، ایالات متحده)
  • کارشناسی ارشد معتبر ایالات متحده در صلح و درگیری و حل اختلافات با دانشگاه Arcadia (فیلادلفیا ، ایالات متحده آمریکا)
  • کارشناسی ارشد معتبر اروپایی در دیپلماسی و مذاکرات استراتژیک با دانشگاه دی پاریس-سود (Sceaux ، فرانسه)
  • معتبر اروپایی LL.M. در حقوق فرانسه و فرانسه با دانشکده حقوق دانشگاه Université de Cergy-Pontoise (فرانسه)

شغل

کارشناسی ارشد هنر در روابط بین الملل و دیپلماسی شما را برای طیف گسترده ای از مشاغل بین المللی واجد شرایط می کند. فارغ التحصیلان ما در زمینه های مختلف به عنوان توسعه بین المللی ، دفاع از حقوق بشر ، سیاست گذاری ، ارتباطات جهانی و انسان در سایر زمینه ها فعالیت دارند که در تعامل با کشورها و فرهنگ های مختلف است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our academic programs feature dynamic, hands-on courses of study. In pursuing their chosen areas of expertise students build wide and deep bases of knowledge, explore the globe, make interdisciplinary ... اطلاعات بیشتر

Our academic programs feature dynamic, hands-on courses of study. In pursuing their chosen areas of expertise students build wide and deep bases of knowledge, explore the globe, make interdisciplinary connections, and develop advanced critical thinking, research, and writing skills. اطلاعات محدود