استاد هنرهای دوگانه در حل اختلاف و امنیت مدیترانه

عمومی

شرح برنامه

این برنامه دو گانه ترکیبی از دانشکده های دو موسسه آموزشی مشهور است: موسسه جورج مازون برای تجزیه و تحلیل و حل منازعات ، قدیمی ترین و بزرگترین برنامه مطالعات مناقشات فارغ التحصیل در ایالات متحده و آکادمی مدیترانه ای University of Malta در مطالعات دیپلماتیک ، که در طول بیست سال گذشته، دیپلماسی پیشرفته و پلهای بین اروپا، شمال آفریقا و خاورمیانه را ارائه داده است.

ICAR و MEDAC مسئولیت های آموزشی را در این برنامه به اشتراک خواهند گذاشت. دانش آموزانی که با موفقیت این برنامه تحصیلات تکمیلی مشترک را کسب می کنند، دو مدرک کارشناسی ارشد: تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری MSc در دانشگاه جورج میسون و یک قطعنامه مصلحت بین المللی و امنیت مدیترانه از University of Malta . هدف این برنامه، ارائه دانش آموزان به مجموعه ای از ابزارهای نظری و عملی است که آنها را قادر می سازد تا:

  1. انجام مطالعات منظم و مداوم از طبیعت، ریشه ها و انواع درگیری ها
  2. تجزیه و تحلیل روابط بین المللی و سناریوهای امنیتی دریای مدیترانه و خصوصا طبیعت، انواع و منشاء درگیری ها در منطقه،
  3. توسعه فرایندها و شرایط لازم برای حل مناقشات سازنده،
  4. تئوری ها، مهارت ها، فرآیندها و تکنیک ها را به مطالعات موردی تجربی که روی مدیترانه تمرکز می کنند، اعمال کنید.

شرایط پذیرش و پیشرفت

دوره باید برای متقاضیان دارای مدرک درجه اول به دست آمده با افتخارات درجه دوم یا طبقه بندی بهتر یا یک طبقه بندی معادل باشد. شرایط پذیرش برای دوره هایی که در اکتبر 2018 آغاز می شود، قابل اجرا هستند.

تجزیه و تحلیل و حل اختلافات MSc

هدف اصلی این برنامه، ارائه دانش آموزان به مجموعه ای از ابزار های نظری و عملی است که آنها را قادر می سازد تا به طور موثر با درگیری در سطح میکرو و کلان برخورد. همچنین تأکید خاصی بر محیط مدیترانه ای به عنوان منطقه ای که این مهارت ها به ویژه مفید است قرار می دهد.

دانش آموزانی که با موفقیت این برنامه تحصیلات تکمیلی مشترک را کسب می کنند، دو مدرک کارشناسی ارشد:

تجزیه و تحلیل و تفکیک MS Conflict از دانشگاه جورج میسون و یک قطعنامه مصلحت مدیترانه و امنیت مدیترانه از University of Malta .

تحویل دوره با هر سال تحصیلی جدید در اواخر سپتامبر آغاز می شود. مدت دوره در طی دوازده ماه تا سپتامبر سال گذشته ادامه دارد. این است که به سه ترم تقسیم شده است، با دو ترم اول برای جزء تدریس درس اختصاص داده شده است در حالی که ترم سوم نهایی اختصاص داده شده به پژوهش مستقل دانشجویی است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... اطلاعات بیشتر

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. اطلاعات محدود