استاد هنرهای تجسمی در سیاست اقتصادی بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد هنر مدرسه الیوت در سیاست اقتصادی اقتصادی بین المللی (MIEP) یک برنامه میان رشته ای است که پایه و اساس محکمی برای درک چالش های جدید در سیستم اقتصادی جهانی فراهم می کند. این برنامه برای تحقق دانش آموزان به دنبال مشاغل چالش برانگیز در بخش خصوصی ، بخش دولتی و سازمان های غیر انتفاعی ، از سخت افزار تحلیلی و تخصص های تخصصی متناسب برخوردار است.

کلاس های عصرانه برنامه های شلوغی از متخصصان کار را در خود جای می دهد و Pathways باز را می Pathways که از طریق آن دانشجویان تمام وقت می توانند کارآموزی را در سازمانهای بین المللی ، شرکتهای مشاوره و آژانسهای دولتی در واشنگتن دی سی کشف کنند. جهان

(نام برنامه " سیاست تجارت و سرمایه گذاری بین المللی " قبل از سال تحصیلی 2019-2020 بود.)

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

دانشجویان MIEP درک اساسی از تجارت بین المللی ، امور مالی بین المللی و اقتصاد توسعه کسب می کنند. دانشجویان همچنین مهارت های سختی در حسابداری ، امور مالی شرکت و تجزیه و تحلیل کمی دارند. دانشجویان یک تخصص تخصصی حرفه ای را دنبال می کنند تا آنها را برای مشاغل متمرکز بر اقتصاد و تجارت بین المللی آماده کند.

این برنامه با یک توالی دو مرحله ای پاپ استون که دانش آموزان در تیم های کوچک در زمینه سیاست معاصر یا مسئله تجارت کار می کنند به اوج خود می رسد. دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی را در GW شامل مدرسه بین المللی الیوت ، وزارت اقتصاد ، دانشکده تجارت و دانشکده سیاست گذاری و مدیریت عمومی ترشتنبرگ گذرانده اند.

شرایط زیر باید برآورده شود: 40 اعتبار ، از جمله 22 اعتبار در دوره های مورد نیاز و 18 اعتبار در یک تخصص حرفه ای خود طراحی شده.

تخصص حرفه ای

دانشجویان تمام وقت در طول سال اول از یک ساختار کوهورت پیروی می کنند که مهارت های تحلیلی و کمی سخت را برای دانشجویان فراهم می کند که برای پیشرفت حرفه ای ضروری است. دانش آموزان در سال دوم خود با مدیر برنامه همکاری می کنند تا یک تخصص حرفه ای را طراحی کنند که برای دستیابی به اهداف فردی دانشگاهی و حرفه ای دانشجویان طراحی شود. برنامه MIEP تخصص های پیشنهادی مانند "توسعه اقتصادی" ، "تجارت بین المللی و دارایی" و "تجارت بین المللی و سرمایه گذاری" را ارائه می دهد ، اما دانشجویان خوشحال هستند که ترکیبی از رشته های مرتبط با حرفه را دنبال کنند.

پيش نياز

نیاز اقتصادی

متقاضیان باید قبل از اقدام به برنامه MIEP یکی از موارد زیر را تکمیل کنند:

  1. میکرو اقتصاد مقدماتی و دوره اقتصاد کلان مقدماتی ، یا
  2. اصول دوره اقتصاد که دارای اقتصاد خرد و کلان است در مطالب گنجانده شده است.

علاوه بر الزامات مقدماتی فوق دروس اقتصاد مقدماتی ، دوره های میکرو و اقتصاد کلان میانی برای آمادگی برای برنامه MIEP بسیار توصیه می شود اما برای پذیرش لازم نیست. دانش آموزان بدون این دوره های متوسط می توانند قبل از ثبت نام که توسط انستیتوی سیاست بین المللی دانشکده الیوت اداره می شود ، یک برنامه آنلاین را در طول تابستان برگزار کنند.

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

مؤسسه وابسته

انستیتوی سیاست های اقتصادی بین المللی (IIEP) به عنوان یک کاتالیزور برای تحقیقات با کیفیت ، چند نظم و انضباطی و غیر حزبی در مورد موضوعات مربوط به سیاست های جهانی سازی اقتصادی عمل می کند.

به کجا خواهید رفت

فارغ التحصیلان ما همچنان به دنبال طیف گسترده ای از مشاغل هیجان انگیز در دیپلماسی و خدمات عمومی ، تجارت ، امنیت ، حل مناقشه ، توسعه و بهداشت عمومی هستند. برای فارغ التحصیلان سال 2016 ، کارفرمایان برتر شامل موارد زیر هستند:

  • راه حل های دولت Capgemini
  • همکاران اقتصاد ، LLC
  • گلدمن ساکس
  • صندوق بین المللی پول
  • شرکت سرمایه گذاری خصوصی در خارج از کشور
  • TD بین المللی
  • کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده

در حالی که شما با ما تحصیل می کنید و حتی یک بار مرخصی می دهید ، ما منابع و پشتیبانی به شما ارائه می دهیم تا بتوانیم شغلی را که همیشه پس از فارغ التحصیلی پس از فارغ التحصیلی می خواستید به شما کمک کنیم. از مشاوره شغلی ، کارگاههای آموزشی ، بازدید از سایت و جلسات اطلاع رسانی ، مرکز رشد شغلی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارای ابزار و نکات متنوعی است تا بتواند شما را به جایی که می خواهید بپیوندید.

مدرسه الیوت توسط اعداد

The George Washington University - Elliott School Of International Affairs","author_url":"","source":""}" />

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... اطلاعات بیشتر

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. اطلاعات محدود