استاد مهندسی علوم زیستی: مهندسی زراعت و اكوسيستم (لووان)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهندسی کشاورزی و اکوسیستم در مورد تضمین رفاه و رفاه نسل فعلی و آینده در هر دو جهان شمال و جنوب جهانی است. کشاورزی و اکوسیستم ها طیف وسیعی از کالاها و خدمات ضروری مانند غذا، آب، انرژی و تنوع زیستی را ارائه می دهند. با این حال، زمینه های معاصر رشد جمعیت، شهرنشینی سریع، جهانی سازی اقتصادی، تغییرات آب و هوایی، جنگل زدایی، آلودگی خاک و تخریب، تهدیدات آینده به میزان کافی و کیفیت این کالاها و خدمات را به چالش می کشد.

همه چیز درباره استاد مهندسی کشاورزی و اکوسیستم چیست؟

کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی و اکوسیستم (ACE) دانش عمیق در مورد عملکرد و مدیریت اکوسیستم های طبیعی و تولیدی را فراهم می کند. شما می توانید بر روی تنظیمات معتدل یا (زیر) گرمسیری یا ترکیبی از هر دو تمرکز کنید. شما برنامه هسته ای بین رشته ای را با یک تخصص عمده در یکی از چهار حوزه مختلف تحسین می کنید: تولید زیستی، محیط بی روحی و زیست محیطی، اقتصاد زیستی و اطلاعات بیوگرافی.

برنامه

عمده ترین تولید بر روی اکوسیستم های زراعتی متمرکز است و شامل روندهای تخصصی در تولید محصولات کشاورزی، سیستم های تولید جنگلداری (از طریق یک ترم در شیلی) و هورتولوژی (از طریق یک ترم در آفریقای جنوبی به دست می آید).

محیط زیست اصلی، درک عمیق از عملکرد بیوفیزیکی هر دو طبیعی و اکوسیستم های زیست محیطی را با هدف بهبود مدیریت این تنوع زیستی زیست محیطی، خاک و منابع آب فراهم می کند. عمده شامل آهنگ های تخصصی در سیستم های آب و خاک، سیستم های جنگلی و طبیعت و سیستم های منظر است.

اقتصاد اصلی بر جنبه های اقتصادی و سیاست های کشاورزی و اکوسیستم ها، با دوره های عمیق در زمینه اقتصاد کشاورزی، غذا و منابع طبیعی تمرکز دارد.

اطلاعات مهم عبارتند از: نظارت بر زمین و فن آوری اطلاعات جغرافیایی، با دوره های عمیق که هم جنبه های تکنولوژیکی این منطقه را پوشش می دهد و هم کاربرد آن در زمینه منابع زمینی.

بین المللی

آیا شما به دنبال گسترش افق های خود هستید؟ فرصت های فراوانی برای انجام بخش تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در نهادهای مختلف شریک در خارج از کشور وجود دارد. علاوه بر این، ساکنین اروپایی می توانند تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در یک دانشگاه اروپایی یا شریک دیگری در چارچوب برنامه اراسموس انجام دهند. این دانشکده همچنین از ابتکارات دانشجویانی که مایل به انجام یک کار در یک شرکت یا سازمان در خارج از کشور و همچنین برنامه های تبادل با دانشگاه های همکار هستند، استقبال می کند.

دو بسته تخصصي اختياري نيازمند يک ترم در موسسه شراکت هستند: Packet Production Forestry در دانشگاه Temuco (شيلي) سازماندهي شده است، در حاليکه تخصص در Hortology شما را به دانشگاه Stellenbosch (آفريقاي جنوبي) مي برد.

اطلاعات بیشتر: www.biw.kuleuven.be/english/index

مهلت درخواست برای سالهای 2020-2021

 • 1 مارس 2020 (برای شهروندان غیر EEA)
 • 1 ژوئن 2020 (برای شهروندان EEA)

KU Leuven از یک سیستم درخواست آنلاین استفاده می کند. شما می توانید فرم درخواست خود را از طریق www.kuleuven.be/application دانلود کنید و آن را ارسال کنید. دانش آموزان با مدرک Flemish می توانند www.kuleuven.be/studentenadministratie را مشورت کنید.

شهریه

شهریه شهریار برای 2019-2020 برابر 938.8 یورو برای شهروندان EEA و 6000 یورو برای شهروندان غیر EEA است - به استثنا برای شهروندان از دو ستون اول OECD / DAC کشورهای در حال توسعه که برای آنها شهریه 938.8 یورو است.


لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید: www.kuleuven.be/tuitionfees.

این یک برنامه کارشناسی ارشد است و می تواند به صورت تمام وقت یا بخشی پاره شود.

آیا این برنامه مناسب برای من است؟

این کارشناسی ارشد برای دانش آموزان با انگیزه با زمینه ای جامع در علوم دقیق و علاقه مند به عملکرد و مدیریت پایدار، طراحی و مهندسی اکوسیستم های زراعی و طبیعی طراحی شده است.

ACE برای هر متقاضی که دارای مدرک لیسانس علمی در مهندسی (مهندسی علوم زیست شناسی، مهندسی کشاورزی، مهندسی محیط زیست و یا هر سطح مهندسی معادل) است، و متقاضیان دارای دوره های کارشناسی و یا کارشناسی ارشد دیگر شامل حداقل دو مورد از سه مورد دامنه ها (i) ریاضیات و آمار، (ii) علوم زمین و محیط زیست، و (iii) زیست شناسی و محیط زیست. دانش آموزان ممکن است مورد نیاز برای تقویت دوره های انتخابی برای پر کردن شکاف در زمینه های آموزشی باشند.

مسیرهای شغلی

ماهیت بین رشته ای ACE تضمین می کند که فارغ التحصیلان به دنبال زمینه های حرفه ای مختلف مربوط به سیستم های تولید زیستی و مدیریت اکوسیستم، با تاکید خاص بر تولید گیاهان، اقتصاد منابع طبیعی و سیاست، مدیریت زیست محیطی پایدار، و کاربردهای مشاهدات زمین و زمین شناسی.

فرصت های شغلی فراوان در سازمان های دولتی، ملی و بین المللی، سازمان های غیردولتی و شرکت های خصوصی وجود دارد و می تواند هر دو به لحاظ فنی، تحقیق و یا در سطح سیاست / مدیریت باشد. در نهایت ACE آمادگی عالی برای انجام Ph.D. پژوهش.

در بلژیک، فارغ التحصیلان برنامه ACE حق استفاده از عنوان حرفه ای Bio-Ingenieur (مهندس علوم زیستی) دارند.

اهداف

 1. دانش وسیع و مهندسی در مورد اجزای زیست زیستی و زیستی کشاورزی و اکوسیستم ها، توابع، خدمات و ارزش های آنها، و ارتباطات آنها در طیف وسیعی از مقیاس های فضایی و زمانی؛
 2. دانش علمی عمیق در حداقل یکی از حوزه های زیر: (1) سیستم های تولید زیستی بر اساس زمین (کشاورزی و جنگلداری)؛ (ii) سیستم های حفاظت و مدیریت محیط طبیعی در رابطه با تولید بیولوژیکی (خاک، آب، آب و هوا، تنوع زیستی)؛ (iii) اقتصاد کشاورزی و محیط زیست، (iv) جمع آوری داده ها و پردازش اطلاعات مرتبط با سه حوزه ذکر شده در بالا؛
 3. قادر به تجزیه و تحلیل، با استفاده از یک رویکرد سیستم، تعاملات بین و درون سیستم های کشاورزی، اکوسیستم ها و محیط اجتماعی-اقتصادی از حداقل یکی از دیدگاه های زیر است: (i) سیستم های تولید؛ (ii) مدیریت زیست محیطی؛ (iii) اقتصاد و (iv) الزامات داده و پردازش اطلاعات. وابسته به چشم انداز برنامه، قادر به درک، فرموله کردن، پارامتر کردن، اعتبارسنجی و اجرای مدل های بیوفیزیکی، زیست محیطی، زیست محیطی، آماری، فضایی و / یا ترکیبی است. توانایی تصمیم گیری بهینه در مورد استفاده از زمین با توجه به تمام محدودیت های زیست محیطی، زراعی، مهندسی و اجتماعی و اقتصادی؛
 4. قادر به ادغام دانش در مورد کشاورزی و اکوسیستم و فن آوری های مهندسی مرتبط در پروژه های هدفمند جغرافیایی و مداخلات در مقیاس محلی به منطقه، و همچنین در تهیه و ارزیابی سیاست در مقیاس های منطقه ای به جهانی است؛
 5. قادر به موقعیت زراعی و اکوسیستم در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و در چارچوب کار و تحقیقات بین المللی است. از چالش های تحقیقاتی، اجتماعی و شرکتی در مورد کشاورزی و اکوسیستم ها و مدیریت آنها مطلع شوید.
 6. قادر به کار در تیم های بین رشته ای و رهبری استارت است. قادر به مقایسه رویکرد خاص دامنه یا رشته با رویکردهای دامنه ها و رشته های دیگر است. از ارزشها و همچنین محدودیتهای رشتهها برای کمک به مدیریت پایدار کشاورزی و اکوسیستم آگاهی داشته باشید.
 7. تدوین و تجزیه و تحلیل مشکلات پیچیده در حوزه تخصص، با تقسیم این موضوعات به زیرمجموعه های قابل مدیریت و طراحی راه حل برای موارد خاص با توجه به امکانات برنامه و تأثیر مفهومی وسیع تر.
 8. به طور مستقل، یک پروژه مهندسی را در سطح یک کارشناس تحقیقاتی آغاز می کند، برنامه ریزی و اجرا می کند. انجام و انتقاد از جستجوی ادبیات با توجه به استانداردهای علمی، با توجه به زمینه مفهومی و پتانسیل کاربرد، تفسیر می شود.
 9. استفاده از بینش بین رشته ای و بین رشته ای برای انتخاب، تطبیق و یا در نهایت روش تحقیق، طراحی و راه حل پیشرفته، و به طور کافی این نتایج و نتایج علمی را به کار گیرند. انتخاب های مبتنی بر مبانی رشته و الزامات برنامه و زمینه کاری را ایجاد می کند.
 10. از یک نگرش تحقیقاتی عمل کنید: خلاقیت، دقت، انعکاس انتقادی، انگیزه انتخاب بر اساس علمی.
 11. توسعه، نوآورانه و کاربردی گرا توسعه سیستم ها، محصولات، خدمات و فرآیندها؛ استخراج با توجه به زمینه کسب و کار. استخراج سوالات تحقیق جدید از مشکلات طراحی.
 12. پیچیدگی سیستم کنترل با استفاده از روش های کمی. برای بررسی انتقادی نتایج، دانش، بینش و تجربه کافی در تحقیقات علمی داشته باشد.
 13. از یک نگرش مهندسی در یک زمینه خاص و انضباطی برخوردار شوید: نگرش نتیجه گرا، توجه به برنامه ریزی و شرایط مرزی فنی، اقتصادی و اجتماعی مانند پایداری، ریسک و ارزیابی امکان سنجی رویکرد یا راه حل پیشنهادی، تمرکز بر نتایج و دستیابی به اهداف راه حل های موثر، تفکر نوآورانه و بین رشته ای.
 14. کار با استفاده از رویکرد مبتنی بر پروژه از یک جنبه عمومی و انضباطی: تهیه اهداف، تمرکز بر اهداف خاص و مسیر توسعه، کارکردن به عنوان عضو یک تیم بین رشته ای و بین رشته ای، ایجاد رهبری، فعالیت در محیط بین المللی یا بین فرهنگی و گزارش به طور موثر
 15. بینش اقتصادی و کسب و کار را برای سهم دادن به یک پردازنده راه حل یک مشکل در زمینه گسترده تر به وجود آورید.
 16. مشخصات و شرایط مرزی را وزن کنید و آنها را به یک سیستم، محصول یا فرآیند با کیفیت بالا تبدیل کنید. استخراج اطلاعات مفید از داده های ناقص، متضاد یا بیش از حد.
 17. در مورد زمینه خود در زبان آموزش و به زبان هایی که برای تخصص گرایی مرتبط هستند، به صورت نوشته شده و به صورت شفاهی صحبت کنید.
 18. ارتباطات و موضوعات را در زبان روان و گرافیکی به همکاران و افراد غیرمستقیم ارائه دهید.
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely ... اطلاعات بیشتر

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely on the strengths of the scientific and innovative research. This is carried out in three departments: the Department of Earth and Environmental Sciences, the Department of Biosystems and the Department of Microbial and Molecular Systems. For educational and research purposes, the Faculty can use various facilities such as the Centre of Fruit Culture, the Experimental Farm for Animal Breeding, and the Greenhouse Facility with as well moderate as (sub)tropical environments. اطلاعات محدود