استاد معماری

عمومی

شرح برنامه

برنامه مدرک کارشناسی ارشد معماری دانشکده معماری UNLV یک برنامه معتبر NAAB است که به دانشجویان احتمالی دو مسیر تحصیلات تا مقطع کارشناسی ارشد معماری (M. Arch.) را ارائه می دهد. یک دوره دو ساله تحصیل برای دانشجویان دارای مدرک کارشناسی پیش دانشگاهی در معماری و یک دوره تحصیل سه تا چهار ساله برای دانشجویانی که سابقه علمی آنها خارج از معماری است. مطالعات برنامه کارشناسی ارشد معماری بر فرصت هایی که دانشگاه و مناطق جنوبی نوادا برای آگاهی و غنی سازی مطالعه معماری و آماده سازی دانشجویان برای مشاغل معنادار و موفقیت مادام العمر فراهم می کنند ، تأکید دارند. خواه از طریق مطالعه میان رشته ای تحقیقاتی مبتنی بر واحدهای دانشگاهی در سراسر دانشگاه UNLV و یا تحقیق در مورد بررسی ویژگی های منحصر به فرد لاس وگاس ، به دانشجویانی که در این برنامه ثبت نام می کنند یک تجربه آموزشی پاداش می دهند که به همان اندازه منحصر به فرد و پویا است.

M. Arch با تمرکز بر فرصتهای مهم معماری برای خدمت به جامعه ، Arch. برنامه درجه در سه دوره متمایز مطالعه یا تمرکز سازمان یافته است: سیستم های ساختمانی و پایداری ، طراحی مهمان نوازی و سرگرمی و تحقیق و طراحی امکانات آموزشی. هر غلظت از یک برنامه درسی میان رشته ای شامل برنامه های دانشگاهی در سراسر دانشگاه نوادا لاس وگاس و همچنین مشارکت پزشکان و محققان با اهمیت بین المللی تشکیل شده است. قوس M. برنامه درجه به صورت موضوعی برای تأکید بر طراحی جامع ساختمان در طول سال اول مطالعه و تحقیق و طراحی متمرکز بر تمرکز در سال دوم مطالعه ساخته شده است. همزمان با هر دو سال ، دانش آموزان در رشته های انتخابی مربوط به تمرکز ثبت نام می کنند که تلاش های فردی دانش آموزان را در سال آخر برنامه اطلاع می دهند و به آنها وسعت می بخشند.

دانشکده معماری خوش شانس است که طیف وسیعی از آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی را به دانشجویان ارائه می دهد که تجربه تحصیلات تکمیلی را افزایش می دهد. این شامل مرکز طراحی مرکز شهر واقع در مرکز شهر لاس وگاس ، SimLab با تاکید بر حالت های ساخت ، LIME با تأکید بر تحقق مجازی ، آزمایشگاه NEET با تأکید بر منابع تجدیدپذیر و برنامه Design Build است که در سال افتتاحیه خود در مسابقه Decathlon Solar 2013 شرکت کرد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Being a student of fine arts means heightening your physical, intellectual and cultural awareness. UNLV’s fine arts program prepares students for professional careers by helping them hone and perfect ... اطلاعات بیشتر

Being a student of fine arts means heightening your physical, intellectual and cultural awareness. UNLV’s fine arts program prepares students for professional careers by helping them hone and perfect their talents. A wide array of campus venues, including theatres, performance halls, studios and an architectural library, are available to students as they pursue their passions. Our artist-in-residence program brings pre-eminent creators to UNLV. It also brings them into the classroom. اطلاعات محدود