استاد معماری

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه حرفه ای انعطاف پذیری را برای تطبیق یادگیری خود در چارچوبی که نیازهای موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) و هیئت ثبت نام معماران (ARB) را برآورده می کند، ارائه می دهد.

این دوره بازتاب های انتقادی را در مورد اهداف شخصی، دستاوردها و فلسفه طراحی در چارچوب بحث های نظری ساختاری و تحقیقات فردی تشویق می کند. تاکید بر ایجاد مهارت های حرفه ای از طریق مطالعه فردی، کار گروهی و فعالیت های استودیویی وجود دارد.

دانش آموزان ممکن است از آزمایشگاه ها و کارگاه ها برای استفاده از تکنیک های مدل سازی سنتی و همچنین فن آوری های ساخت دیجیتال استفاده کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، می توانید برای پیشرفت به دیپلم کارشناسی ارشد در حرفه و مدیریت در معماری (ARB / RIBA قسمت 3) به عنوان Pathway برای تبدیل شدن به یک معمار ثبت نام کنید.

اعتبار نامه ها

این استاد معماری با تمام معیارهای اعتبارسنجی که توسط موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) برای اعتبار سنجی و اداره ثبت اختراعات معماری (ARB) برای نسخه در قسمت 2 برگزار شده است، مطابقت دارد. این همه مقررات دستورالعمل اتحادیه اروپا ( EC2005 / 36) و توسط انجمن معماران کشورهای مشترک المنافع تایید شده است.

چگونه مطالعه میکنید

این برنامه با استفاده از طیف وسیعی از روش های تدریس، که می تواند شامل یادگیری مبتنی بر پروژه، سمینارها و کار گروهی باشد.

مرحله اول

  • پروژه طراحی مقدماتی
  • پروژه طراحی A: شهرها
  • پروژه طراحی B: ساختمان
  • تحقیق: روش ها و پروژه

در سطح اول، تحقیق و طراحی موازی مواجه می شود، و شما می توانید موضوعات پژوهشی و طراحی خود را از طیف وسیعی از استودیو ها با برنامه های متنوع و متمایز و متخصصین انتخاب کنید.

سطح دوم

  • نظریه انتقادی
  • طراحی جامع: مفهوم
  • طراحی جامع: خلاصه و متن
  • طرح جامع: پروژه
  • ارزیابی فنی
  • تمرین حرفه ای

سطح دوم با جنبه های تمرین حرفه ای و تولید یک طرح نهایی جامع طراحی، تلفیق جنبه های فن آوری، پایداری، تحقیق و آگاهی فرهنگی در فرآیند طراحی.

زمان تماس

دانش آموزان در این برنامه باید 16 ساعت در هفته از زمان تماس انتظار داشته باشند.

چگونه ارزیابی می شود

ارزیابی رسمی در طول دوره پیوسته است. این شامل تعامل موقت تعریف شده همراه با پایان ارزیابی ماژول و بازخورد است. ارزیابی مقدماتی در پایان سال صورت می گیرد.

مرحله اول

در این مرحله، روش تحقیق: روش ها و پروژه، از طریق ارسال نامه های نوشته شده ارزیابی می شود. ماژول های طراحی معمولا با استفاده از یک نمایشگاه کار و یک ارائه کلامی یا ارائه نمونه کارها طراحی می شود.

سطح دوم

در این مرحله، ماژول های نظریه انتقادی و تمرین حرفه ای معمولا از طریق ارسال نامه های کتبی ارزیابی می شوند و ماژول های جامع طراحی و ارزیابی فنی معمولا از طریق نمایشگاه کار پروژه و ارائه کلامی مورد بررسی قرار می گیرند.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

درجه دوم اول یا دوم بالاترین درجه را در یک موضوع مرتبط می پذیرد و ترجیح می دهد در عمل عمل کند.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. اطلاعات محدود