بررسی اجمالی

معماری RMIT دارای مدرک بین المللی برای طراحی برتر است و راه را در استرالیا و خارج از کشور با تولید فارغ التحصیلان نوآورانه طراحی می کند.

معماری ارشد معماری RMIT با تمرکز قوی بر اکتشاف طراحی منحصر به فرد ایده ها، شما را در درک پیچیده معماری کمک می کند، در حالی که شما را با مجموعه ای متنوع از مهارت های پیشرفته و تجربه های یادگیری به شما ارائه می دهد.

شما همچنان به توسعه مهارت های اصلی طراحی معماری آموخته شده در درجه به سطح پیشرفته. شما درک خود را از معماری و تحقیق مبتنی بر طراحی افزایش می دهید، مهارت های متنوعی را به دست آورید، گستره ای از تجربه های یادگیری را به دست آورید و آگاهی انتقادی از کار خود را به دست آورید.

معماری RMIT و فارغ التحصیلان آن در بالاترین سطوح به دست می آیند و توسط حرفه معماری ملی و بین المللی مورد تایید قرار می گیرند.

در سالانه جوایز معماری معماری ویکتوریا سال 2018 که توسط موسسه معماران استرالیا برگزار می شود، معماری RMIT در 58 جوایز و 16 دسته به طور قابل توجهی به نمایش گذاشته شده و تعدادی از جوایز کلیدی و معتبر را دریافت می کند.

دستاوردهای کلیدی

 • خیابان آکادمی جدید NAS توسط Lyons با استودیوی معماری NMBW، هریسون و سفید، معماران MvS و معماران مددسون بالاترین افتخار این سال را به دست آوردند: مدال معماری AIA ویکتوریا و هنری Bastow جایزه معماری آموزشی.
 • RMIT پروفسور کری Lyon مدیر Lyons و پنجم RMIT استاد در یک ردیف برای رهبری معتبر پروژه های برنده مدال Victorian
 • معماران M @ STUDIO، یک عمل تحقیقاتی تحت هدایت پروفسور RMIT پروفسور ویوین میتسگیانی و دین بوتروید با کارکنان، فارغ التحصیلان و دانش آموزان کنونی، جایزه 2017 AIA ملبورن را برای پیروزی کمیسیون معماری NGV 2016 اهدا کردند.
 • مربی RMIT، بن میدبورن، جایزه معماری تازه سازان ویکتوریا را در سال 2017 به موسسه معماری استرالیا اهدا کرد.
 • فارغ التحصیل Ton Vu یکی از 10 دانشجو در سراسر جهان بود که به عنوان «جوایز فارغ التحصیل جهانی معماری» به عنوان مجله Architectural Review شناخته می شود و تنها نامزد این فهرست از دانشگاه استرالیا یا نیوزیلند است.

استاد معماری گام بعدی در مسیر تبدیل شدن به یک معمار طراحی با اعتبار حرفه ای است.

3 دلیل برای سهم معماری RMIT

 • مطالعه در استودیوهای تمرکز و کاربردی که مدل های صنعت را بهتر مدل می کنند مطالعه کنید
 • از معماران برجسته محلی و بین المللی در کلاس های کوچک و استودیوهای طراحی یاد بگیرید
 • در آزمایشگاه طراحی شهری در ملبورن، سرمایه گذاری در طراحی استرالیا غوطه ور شوید

جزئیات

چگونه یاد بگیریم

همه چیز در مورد یادگیری از طریق استودیوهای طراحی محور است

استودیوی طراحی بسیار برجسته معماری RMIT در یک پردیس شهری واقع شده است، یعنی شما یک آزمایشگاه اکتشاف طراحی و در مرکز نوآوری قرار خواهید گرفت.

استودیوها در سراسر پردیس شهر و در چندین جایزه RMIT Design Hub طراحی شده توسط فارغ التحصیلان RMIT معماری شان Godsell قرار گرفته است. استودیوهای طراحی یکی از دلایل اصلی ایجاد معماری RMIT و فارغ التحصیلان آن است که توسط صنایع بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

استودیو طراحی چیست؟

استودیوهای طراحی یک راه منحصر به فرد برای کاوش بر ایده ها را با چالش کشیدن طراحان آینده فراهم می کنند. استودیوها توسط دانشگاهیان اداره می شوند و رهبران طراحی را از شرکت های معماری و طراحی محلی و بین المللی اداره می کنند.

مدل استودیو طراحی بهترین کارهای شرکت های طراحی داخلی و جهانی را تقلید می کند. استودیو ها به شما امکان می دهند طرح های خود را کشف کنید، با همسالان خود، صنعت ارتباط برقرار کنید و با دیگر رشته ها ادغام کنید.

استودیوها اکثریت این برنامه را تشکیل می دهند و در گروه های کوچک تدریس می شوند. شما انتخاب می کنید که استودیوی طراحی شما را از حدود 20 گزینه دنبال کنید، تکمیل یک در هر ترم در طول دوره مطالعات شما.

هر استودیوی طراحی بر روی یک موضوع و پروژه خاص در هر ترم تمرکز می کند. در سال آخر شما، یک پروژه پایان نامه طراحی انتخاب خود را که به عنوان «پروژه بزرگ» خوانده می شود، تکمیل خواهید کرد. این پروژه بر روی نتایج تحقیقاتی که در نتیجه مطالعات معماری شما انجام شده است، توسعه خواهد یافت.

شما می توانید استودیو ها و سمینارها را در برنامه های دیگر مانند معماری منظر، طراحی داخلی و طراحی صنعتی، و همچنین در زمینه های طراحی شهری و طراحی های طراحی دیجیتال انجام دهید. این Pathways را به کارشناسی ارشد طراحی شهری ما تحویل خواهد داد.

همکاران استودیو اخیر:

 • RMYT مدرس دانشیار امی مایر - معماری MUIR
 • RMIT استاد معماری کری لیون - Lyons معماری
 • RMIT دانشیار دانشکده پل مینیفی و دکتر جان وان شایک (استاد) - معماران MvS
 • پروفسور RMIT Adjunct Howard Raggatt و Ian McDougall - ARM Architecture
 • ساندرا منینگر
 • تام Verebes - OCEAN CN استودیو، پکن.

اتصالات صنعت

معماری RMIT از طریق کارکنان آموزشی ما، که بسیاری از آنها به عنوان برنده جایزه معماران در سطح بین المللی شناخته شده است، مشهور است که از ارتباطات قوی و پایدار خود با صنعت از طریق کارکنان آموزشی ما مشهور است. در زمینه استودیو طراحی شما این فرصت را برای کار در پروژه های دنیای واقعی با جوامع محلی و بین المللی و شرکای صنعت خواهید داشت. سخنرانی های عمومی در طول سال برگزار می شود که به رهبری معماران برجسته محلی و بین المللی برگزار می شود.

فرصت های بین المللی

معماری RMIT طیف گسترده ای از توافق نامه های بین المللی مبادله ای را با دانشگاه های ایالات متحده آمریکا، اروپا و آسیا دارد. شما همچنین می توانید از استودیوهای طراحی شده برای سفر به خارج از کشور برای کار با دانشجویان دانشگاه های بین المللی استفاده کنید.

استودیوهای طراحی اخیر شامل همکاری با دانش آموزان در برلین، آلمان و معماری در شانگهای، چین.

تحرک جهانی RMIT از دانش آموزان پشتیبانی می کند تا فعالیت های تبادل و یا تحرک کوتاه مدت را با 165 دانشگاه شریک در سراسر جهان انجام دهند.

حرفه

فارغ التحصیلان ما در معماری، طراحی و ساخت و ساز در بخش خصوصی و دولتی کار می کنند. در فعالیت های کوچک و متوسط، فارغ التحصیلان در فعالیت های گسترده ای از طراحی تا مدیریت پروژه شرکت می کنند. در شرکت های بزرگ معماری، فارغ التحصیلان ممکن است در تعدادی از رشته ها کار کنند و اغلب فرصت های کاری بین المللی را دنبال می کنند.

تشخیص حرفه ای و اعتباربخشی

تکمیل این دوره کارشناسی 2 ساله، پس از 3 سال کارشناسی طراحی برنامه معماری، مطابق با شرایط دانشگاهی برای ثبت نام به عنوان معمار تحت هیئت ثبت نام معماران ویکتوریا و برای عضویت در موسسه معماری استرالیا استرالیا. تجربه حرفه ای برای ثبت نام لازم است.

پذیرش

شما باید یک مدرک لیسانس خاص معماری استرالیا (یا معادل آن در خارج از کشور) را تکمیل کنید.

شما براساس نمرات و برگه های خود به صورت رقابتی انتخاب خواهید شد.

شرایط ورود

پیش نیازها: هیچ کدام

وظایف انتخاب

اگر با موفقيت در ليسانس معماري معماري از دانشگاه RMIT با مدرک کارشناسی ارشد 2.5 از 4.0 و بالاتر کسب کرده ايد، از ورود به استاد معماري تضمين مي شود. شما نیازی به ارائه کار انتخابی ندارید.

اگر مدرک لیسانس معماری را از دانشگاه RMIT با مدرک GPA کمتر از 2.5 از 4.0 یا دیگر مدرک لیسانس معماری خاص از موسسه مختلف دریافت کرده اید، از 10 نوامبر درخواست کارکنان آنلاین خود را به همراه داشته باشید:

 • یک بیانیه شخصی که انگیزه برای درخواست برنامه (حداکثر A4 ورق)
 • یک CV (CV) شامل اطلاعات شخصی، دستاوردهای علمی و تجربه حرفه ای (هر تجربه کاری که در حال حاضر انجام می دهید)
 • یک رشته تحصیلی از نتایج دانشگاهی از مطالعات قبلی یا جاری
 • یک برگه کار خود را - نگاه کنید به زیر

لطفا توجه داشته باشید: پس از ارسال درخواست خود، لینک برای ارسال کار انتخاب در داشبورد متقاضی ظاهر می شود.

اگر شما در لیست کوتاه هستید، شما برای شرکت در یک مصاحبه در ماه دسامبر دعوت خواهید شد.

الزامات برگزیده

 • فرمت: A3 یا A4 اندازه سند PDF
 • حداکثر طول: 30 صفحه
 • حداکثر اندازه فایل: 10 مگابایت

برگه شما باید نمونه هایی از پروژه های خلاقانه / طراحی شخصی و مفاهیم / ایده های شما باشد که منجر به قطعه طراحی نهایی می شود. شما ممکن است هر گونه مثال خلاق شامل، اما نه محدود به:

 • تصاویر
 • نقشه ها
 • طرح ها
 • نقاشی
 • مدل ها
 • عکس ها
 • کار کامپیوتر

پروژه های خلاقانه / طراحی شخصی و همچنین مفاهیم / ایده هایی که منجر به قطعه طراحی نهایی می شوند.

Pathways

گزینه های Pathway

لیسانس معماری طراحی Pathway را در این برنامه فراهم می کند و همچنین به برنامه های حرفه ای در معماری با توافق ساختاری مشابه می تواند تبدیل شود.

میانگین نمره متوسط ​​(GPA) 2.5 یا بالاتر یک مکان را در این برنامه تضمین می کند، گرچه دانشجویانی که دارای GPA کمتر از 2.5 هستند، هنوز می توانند اعمال شوند.

برای کار به عنوان یک معمار ثبت شده

تکمیل این مدرک فوق لیسانس دو ساله با الزامات دانشگاهی برای ثبت نام به عنوان یک معمار در استرالیا مطابقت دارد. تجربه حرفه ای اضافی و تکمیل امتحان ثبت نام از طریق اداره ثبت نام امور خارجه معمار مورد نیاز برای ثبت نام است.

هزینه ها

خلاصه هزینه

ورود برای این برنامه عمدتا از طریق مکانهای پشتیبانی شده از کشورهای مشترک المنافع (CSPs) است.

کمک مالی دولت برای دانشجویان واجد شرایط بدون توجه به نوع محل ثبت نام شما در دسترس است

هزینه های پیش بینی شده 2019

 • مکان های پشتیبانی شده از Commonwealth (CSP) از AU $ 6،566 تا AU $ 10،958 *
 • هزینه های کامل: AU $ 36،480 *

* میزان نقل قول ها هزینه های پیش بینی شده در سال است و بر اساس یک سال استاندارد تحصیلی تمام وقت (96 امتیاز اعتبار) است. هزینه مناسب برای بیشتر یا کمتر از بار تحصیل تمام وقت اعمال می شود.

هزینه های اضافی

 • هزینه خدمات دانشجویی و امکانات (SSAF): حداکثر 303 دلار AU برای 2019.
 • سایر موارد مربوط به برنامه شما، از جمله سفرهای زمینی، کتاب های درسی و تجهیزات.

هزینه ها بر اساس سالانه تنظیم می شود و این هزینه ها فقط باید به عنوان یک راهنما استفاده شوند.

بورس تحصیلی

RMIT هر ساله بیش از 2000 بورس تحصیلی را به منظور شناختن پیشرفت تحصیلی و کمک به دانش آموزان از زمینه های مختلف، جایزه می دهد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology »

آخرین به روز رسانی نوامبر 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
36,480 AUD
هزینه های کامل: AU $ 36،480 / مکان های پشتیبانی شده از Commonwealth (CSP) از AU $ 6،566 به AU $ 10،958