دنیای معاصر با پیچیدگی و تغییر سریع مشخص شده است، که بر حرفه معماران داخلی و طراحان فضایی تأثیر می گذارد. برنامه کارشناسی ارشد در معماری داخلی بر اساس اصل است که مجموعه ای از مهارت های طراحی، در معنای باریک اصطلاح، برای معماران داخلی موفق نبوده است که در حرفه خود موفق باشند. آنها همچنین نیاز به درک زمینه گسترده تر دارند و می توانند راه حل های خود را برای موقعیت های مختلف تنظیم کنند.

برنامه درسی ما به دو بخش اصلی تقسیم می شود:

بخش اول (به اصطلاح "سلام فن آوری") با تعامل بین فضاها و افراد در ارتباط است و راه هایی که فناوری های بالا و مواد هوشمند به آن تعامل کمک می کند. بخش دوم (به اصطلاح "تکنولوژی پایین") مبتنی بر این مفهوم است که اگر ما در مورد محیط اطرافمان، زمینه های وسیع تر (مانند آب و هوا، طبیعت، اقتصاد و فرهنگ)، و ارتباطات آنها، تخیل غنی و مواد اولیه همه ما نیاز به ایجاد فضاهای تازه و با کیفیت داریم.

در طول سال اول تحصیل، دانش آموزان به طور مساوی در هر دو بخش شرکت می کنند. سال تحصیلی دوم به پروژه کارشناسی ارشد اختصاص دارد. برای این، دانش آموزان یکی از دو بخش را انتخاب خواهند کرد - هر کدام که بهتر از موضوع پروژه خود حمایت کنند.

هدف کلی برنامه درسی کارشناسی ارشد، آماده سازی یک فرد خلاق مستقل است که قادر به ایجاد محیط های سه بعدی شخصی، ترکیب معماری، طراحی، هنر و فن آوری را به یک کل منسجم و منجر به اجرای پروژه های طراحی فضایی خود می شود.

برنامه درسی مهارت های لازم را برای تجزیه و تحلیل انتقادی، توسعه و آزمایش با جنبه های مختلف ایجاد محیط فضایی فراهم می کند و به ایجاد یک رویکرد شخصی و خلاق کمک می کند. این تمرکز بر ارائه دانش عمیق نظری و مهارت های عملی لازم برای کار حرفه ای واجد شرایط است، با هدف آماده سازی دانش آموزان برای ایجاد پروژه های طراحی فضایی مستقل است.

در حال توسعه این مهارت ها، دانش آموزان از زمینه منحصر به فرد استونی بهره مند خواهند شد: اوضاع خشن شمالي آن؛ گسترده و ماهیت ناپایدار؛ موقعیت آن در مرز بین شرق و غرب؛ اندازه کوچک آن

"من قطعا MA برنامه معماری داخلی را توصیه می کنم. بزرگترین نقاط قوت این برنامه کارشناسی ارشد اهمیت تحقیق و مفهوم در فرایند طراحی است. ما آموزش می دهیم که از داخل، طراحی و کار در یک زمینه گسترده تر آموزگاران نه تنها معماران داخلی، بلکه شهروندان، جامعه شناسان، فیلسوفان و بسیاری از زمینه های دیگر نیز هستند و البته سفرهای استونی و خارج از کشور به گسترش ذهن خود ادامه داده است . "

- آندریا تامم، معماری داخلی معماری '17

دوره پذیرش: 1 مارس - 3 مه 2019

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Estonian Academy of Arts »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,900 EUR
1900 یورو در سال (برای شهروندان اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، لیختن اشتاین، ترکیه، گرجستان، اوکراین، بلاروس، مولدووا، روسیه و سوئیس) و 2900 یورو در سال (برای شهروندان کشورهای دیگر غیر اتحادیه اروپا)
Deadline
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Admissions start: 1st of March. Deadline: 3rd of May
End Date