استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد (لووان)

عمومی

شرح برنامه

استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد (MASE) یک برنامه پیشرفته انگلیسی است که دانش آموز را با درجه تحصیلات ابتدایی فارغالتحصیل می کند تا به مرزهای تحقیق در اقتصاد برسد.

همه چیز در مورد "استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد" چیست؟

استاد مطالعات پیشرفته در اقتصاد، دانش آموزان را در زمینه های خاصی از دانش در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، آنها ابزارهای پیشرفته تئوریک و تجربی را برای تحلیل مشکلات اقتصادی مشخص و آشنا ساختن آنها با شیوه های تحقیقاتی موجود در اقتصاد می دهد.

MASE دارای مجموعه ای از دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته های مختلف در اقتصاد است. هدف این برنامه این است که شما را قادر به یافتن یک موضوع پژوهشی امیدوار کننده و تحریک شما برای توسعه تحقیقات خود در مورد این موضوع. این تحقیق منجر به پایان نامه MASE می شود که برای بسیاری از دانش آموزان در نهایت تبدیل به بخش اول پایان نامه دکترا می شود.

واقعا بین المللی است

دانشکده اقتصاد و بازرگانی ارتباط نزدیکی با مؤسسات عالی تجاری در سراسر جهان داشت، مانند مدرسه کسب و کار کپنهاگ در دانمارک، دانشگاه کاردیف در انگلستان، هانکن در فنلاند، مدرسه بازرگانی SKEMA در فرانسه، دانشگاه ایلینوی در ایالات متحده ، دانشگاه سیدنی و دانشگاه آدلاید در استرالیا، دانشگاه کوئین در کانادا، Tsinghua و دانشگاه فودان در چین، PUC در برزیل، دانشگاه شهر هنگ کنگ و بسیاری از موسسات دیگر در اروپا و خارج از کشور.

مهلت درخواست برای 2018-2019

 • مارس 2018 (برای شهروندان غیر EEA)
 • 1 ژوئن 2018 (برای شهروندان EEA)

KU Leuven از یک سیستم درخواست آنلاین استفاده می کند. شما می توانید فرم درخواست خود را از طریق www.kuleuven.be/application دانلود کنید و آن را ارسال کنید. دانش آموزان با مدرک Flemish می توانند www.kuleuven.be/studentenadministratie را مشورت کنید.

برای اطلاعات بیشتر وب سایت دانشجویان آینده نگر را ببینید.

اطلاعات مفید تر در مورد برنامه برای 2018-2019 اینجا در دسترس است.

هزینه های TUITION

 • شهروندان EEA: € 1،750
 • کشورهای غیر اروپایی: € 1،750

آیا این برنامه مناسب برای من است؟

شما دارای مدرک ابتدایی در رشته اقتصاد یا معیارهای آن، مهارت های کمی مهارت کافی و توانایی های تحلیلی، با منافع در پیشرفت های علمی اخیر، تحولات اجتماعی گسترده و مسائل سیاست و تمایل به کار در موقعیت های تحقیق در کسب و کار، در موسسات ملی و بین المللی و در دانشگاه ها، یا به دنبال دکترا در اقتصاد

شایستگی های خاص

 • دانش كافي از اقتصاد (در مقطع كارشناسي ارشد)؛
 • مقداری کمی (به عنوان مثال ریاضی و آماری) قوی.

شایستگی عمومی:

 • مهارت های تحلیلی؛
 • توانایی های ارتباطی (هر دو شفاهی و نوشته شده).

نگرش های:

 • علاقه مندان به پیشرفت های علمی اخیر؛
 • علاقه مند به تحولات اجتماعی گسترده تر و در سؤال های سیاست
 • اعتقاد به مفید بودن استفاده از تکنیک های علمی پیشرفته برای تحلیل مشکلات بتن؛
 • نگرش انتقادی و توانایی کار در گروه های کوچک.

مسیرهای شغلی

اکثریت بزرگی از فارغ التحصیلان MASE حرفه ای در موقعیت های مدیریتی و / یا تحقیق در کسب و کار، موسسات ملی و بین المللی و دانشگاه ها پیدا می کنند. دانش آموزانی که با تمایز فارغ التحصیل می شوند می توانند برای Ph.D. برنامه در اقتصاد در KU لووان.

اهداف

هدف اصلی این برنامه این است که دانش آموزان را با پیشینه اقتصادی دانش عمیق در زمینه های کاربردی خاص ارائه دهد تا ابزار نظری پیشرفته را برای تجزیه و تحلیل مشکلات اقتصادی و آشنا کردن آنها با شیوه های تحقیق در اقتصاد کنونی ارائه دهد. این روش های تحقیقاتی که در حال حاضر در موسسات تجاری، موسسات سیاسی، دانشگاهی و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرند، از تکنیک های رسمی و کمی استفاده می کنند. برنامه این گرایش کمی را نشان می دهد.

فارغ التحصیلان این برنامه باید داشته باشند:

 • یک نگاه عمیق به پیشرفت های اخیر در نظریه اقتصادی و دانش فعال در مورد تکنیک های تحلیلی که اقتصاددانان برای مطالعه مشکلات اقتصادی استفاده می کنند.
 • دانش فعال و تخصصي از ويژگي هاي مفصل مشکلات اقتصادي در بعضي از حوزه هاي مورد علاقه.
 • توانایی ترجمه سوالات عمومی و خاص به مشکلات عملیاتی و توانایی یافتن راه حل های خلاقانه برای این مشکلات. این شامل فرموله کردن یک تحقیق خاص یا سؤال سیاستی، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوطه، انتخاب روش مناسب برای تجزیه و تحلیل مشکل، گزارش نتایج و فرمول مشاوره سیاست است.

اطلاعات بیشتر در:

آخرین به روز رسانی فوریه 2018

درباره این دانشگاه

Our faculty can boast extensive national and international networks in both research and education. Nationally, we have strong links with the business world through regular workshops with the 'captain ... اطلاعات بیشتر

Our faculty can boast extensive national and international networks in both research and education. Nationally, we have strong links with the business world through regular workshops with the 'captains of industry', both within the faculty - in the form of so-called 'fellows' meetings - and outside the faculty in collaboration with the Vlerick Leuven Gent Management School. Internationally we have student exchange programs with leading foreign universities such as the Wharton School of the University of Pennsylvania, the University of Chicago Business School, and Cornell University in the US, the University of British Columbia, Queen's University, the University of Toronto, and the Université de Montréal in Canada, the IIMs of Calcutta and Bangalore in India, the Chinese University and the City University in Hong Kong, the Singapore Management University, and 65 universities in Europe. اطلاعات محدود
لوون , آنتورپ , بروکسل + 2 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited