استاد مطالعات امنیت و تجزیه و تحلیل اطلاعات

عمومی

شرح برنامه

در باره

کارشناسی ارشد مطالعات امنیتی و تجزیه و تحلیل اطلاعات یک برنامه بین رشته ای، اما تخصصی است که از طریق نظریه به تمرین می رسد. این تجزیه و تحلیل و به چالش ها و فرصت های امنیتی و اطلاعات جاری و در حال ظهور است.

این برنامه دانشجویان را برای هدایت حرفه ای در زمینه تخصص اطلاعات و حتی بیشتر در چارچوب تجزیه و تحلیل اطلاعات آماده می کند.

استانداردهای برنامه درسی برنامه بر اساس چارچوب صلاحیت امارات سطح 9 و استانداردهای معتبر بین المللی CAA و همچنین انجمن بین المللی آموزش معلوماتی IAFIE، این برنامه توسط وزارت آموزش و پرورش (امارات متحده عربی) تأیید شده است.

دانشجویان آینده نگر با طیف اطلاعات تخصصی در عناصر اطلاعات و تجزیه و تحلیل اطلاعات در سطح منطقه و جهان ارائه می شوند. دانش آموزان علاقمند به پیوستن به یک چارچوب آموزشی هستند که با سیاست امنیتی انعطاف پذیری چشم انداز امارات متحده عربی 2030 همراه است تا استانداردهای آموزشی ملی و بین المللی را تامین کند. برای ارائه ظرفیت سازی دانش و تداوم در جهان امنیت و امور جهانی.

برنامه استاد برای حرفه ای های اوایل و اواسط حرفه ای طراحی شده است. فارغ التحصیلان تحصیلکرده با رشته های کارشناسی یا سایر مقاطع بالاتر در زمینه های زیر، اما نه تنها به: روابط بین الملل، علوم سیاسی، مطالعات بین المللی، مطالعات امنیتی و استراتژیک، حقوق، علوم انسانی، مدیریت بحران، جرم شناسی و یا زمینه های مرتبط و یا مرتبط با آن به عنوان ارتباطات و کسب و کار، با تخصص به امنیت، استراتژی و امور بین الملل، از جمله دیگر.

برای در نظر گرفتن درخواست برای برنامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان باید تمام الزامات پذیرش را برآورده کنند. تمام مدارک تحصیلی باید با وزارت تحصیلات عالیه مطابقت داشته باشند و فارغ التحصیلان باید تجربیات دانشگاه های معتبر و معتبر امارات را بازتاب دهند. مدارک بین المللی باید ابتدا قبل از اعطای گواهینامه باشد.

ساختار برنامه

دوره های اصلی

پایان نامه

کارشناسی ارشد مطالعات امنیتی و تجزیه و تحلیل اطلاعات شامل پایان نامه های تحقیق تخصصی است.

این تخصصی است

درمیان دیگران:

  • تجزیه و تحلیل اطلاعات
  • امنیت تجزیه و تحلیل اطلاعاتی
  • عملیات
  • عملیات پیشگیرانه و پیشگیری
  • مدیریت بحران
  • امنیت سایبری
  • استفاده از توسعه پایدار در سطح امنیت و تجزیه و تحلیل اطلاعات
  • چالش های امنیتی آینده

اعتباربخشی

American University In the Emirates توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی American University In the Emirates تأیید شده است caa.ae

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the w ... اطلاعات بیشتر

American University in the Emirates’ (AUE) motto is that “Nothing is Impossible” and through this empowering phrase, it continuously nurtures its students to take on their studies like taking on the working world, through a perfectly constructed pathway to success. اطلاعات محدود