استاد مطالعات اروپایی

عمومی

شرح برنامه

تخصص: سیاست منطقه ای اتحادیه اروپا

تخصص: سیاست منطقه ای اتحادیه اروپا

این برنامه توسط گروه مطالعات اروپایی (دانشکده علوم اجتماعی) در University of Wroclaw . برنامه درسی بر مؤسسات، قانون، اقتصاد و سیاست های اتحادیه اروپا، و همچنین بر اطلاعات خاص مربوط به ژئوپلیتیک، مدیریت و جامعه اطلاعاتی اروپا تمرکز دارد. در سمینارها، کارگاه ها و جلسات بحث، دانشجویان مشکلات مربوط به روابط خارجی اتحادیه اروپا، منطقه آزادی، امنیت و عدالت، حکومت اتحادیه اروپا و موارد دیگر را تجزیه و تحلیل می کنند. تاکید ویژه بر جنبه های مختلف سیاست اتحادیه اروپا و مهارت های مربوط به مدیریت منابع و پروژه های اتحادیه اروپا قرار می گیرد.

برنامه کارشناسی ارشد است که یک مدرک کارشناسی ارشد است که مستلزم داشتن نامزد برای برگزاری دوره BA یا MA در هر منطقه است. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی توسط متخصصان در رشته های خود آموزش داده می شود. این دوره دو ساله است که در چهار ترم استوار است و اولین دوره از اواخر سپتامبر تا اواسط فوریه آغاز می شود و دوم از آغاز ماه مارس تا پایان ماه ژوئن است. برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد، فارغ التحصیلان نیاز به تکمیل 120 ECTS امتیاز را تا چهار ترم دارد و باید پایان نامه کارشناسی ارشد را بنویسند.

یاد بگیرید که چگونه اتحادیه اروپا کار می کند! مسیر خود را از طریق یک برنامه بین رشته ای جدید انتخاب کنید! دریافت آموزش حرفه ای برای حرفه ای در دیپلماسی، موسسات بین المللی و یا شرکت ها! تحصیل در انگلستان در دانشکده عالی رتبه بینالمللی عالی رتبه!

اگر مدرک کارشناسی خود را در علوم سیاسی، مطالعات اروپایی، روابط بین الملل، حقوق، اقتصاد، اداره، علوم انسانی، زبان و یا سایر مطالعات مربوطه به پایان برسانید، واجد شرایط برای این مؤسسه هستید.

فارغ التحصیل برنامه مطالعات اروپایی متخصص آماده است تا به عنوان یک عضو حرفه ای در موسسات دولت محلی و ملی و سازمان های فرهنگی و اجتماعی ملی و بین المللی مانند موسسات اتحادیه اروپا و سایر سازمان های بین المللی کار کند. برنامه مطالعات مطالعاتی اروپا فارغ التحصیلان را برای کار در شرکت های دولتی و خصوصی در لهستان و در سراسر کشورهای اروپایی آماده می کند. همچنین برای دانشجویان برنامه ریزی برای توسعه شغلی خود را در مؤسسات کشورهای غیر اتحادیه اروپا با همکاری گسترده ای با اتحادیه اروپا در دسترس خواهد بود.


این پروژه توسط کمیسیون اروپا پشتیبانی می شود و در چارچوب برنامه عملیاتی سرمایه انسانی یارانه می گیرد.


شرایط پذیرش

  • نسخه های تاییدیه دیپلم لیسانس شما،
  • نسخه های تایید شده از سوابق تحصیلی شما،
  • نسخه های گواهی شده از مهارت زبان انگلیسی (سطح B2)،
  • یک عکس گذرنامه دیجیتال
  • یک کپی پاسپورت
  • یک گواهی پزشکی
  • تأیید هزینه ثبت نام پرداخت در حساب دانشگاه

آخرین به روز رسانی آوریل 2019

درباره این دانشگاه

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... اطلاعات بیشتر

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. اطلاعات محدود