دانشگاه موناش

ساختار و محتوا

استاد مشاور در دانشکده آموزش و پرورش یک دوره آموزشی مبتنی بر مهارت است که برای کسانی که علاقه مند به مشاوره هستند مناسب است. این استادان دانشگاهی با تجربه گسترده ای به عنوان مشاوران حرفه ای / روانشناسان آموزش می دهند. این را می توان در 12 ماه، 18 ماه یا 24 ماه به عنوان یک مطالعه نیمه وقت با توجه به سطح ورود به پایان رسید.

استاد مشاور دارای تخصص حرفه ای است و تجربه مشاوره قانونی را ارائه می دهد. این مناسب برای افرادی از حرفه های مختلف مانند منابع انسانی، بهداشت، رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش است.

جزء جدایی ناپذیر از دوره 300 ساعت استقرار حرفه ای است که شامل ساعت های تماس و بدون تماس می شود. ساعتهای بدون تماس شامل هر گونه وظایف مربوط به مشاوره مرتبط با مرکز قرار دادن است که شامل مشتریان مشاوره نیستند. نمونه هایی شامل وظایف اداری، مشاهده گروه ها یا فعالیت ها، نوشتن یادداشت مورد، تحقیق در یک مورد خاص یا شرکت در جلسات است. ساعت تماس شامل مشاوره مشتری یا بحث در مورد مدیران مورد، معلمان، کارگران اجتماعی و / یا اعضای خانواده است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان در زمینه های مختلف از جمله مشاوره شغلی، آموزش و پرورش، خدمات کودک و خانواده، خدمات محافظت از کودکان، روانشناسی کودک، سیاست های بهداشتی، مشاوره، مشاوره خانواده، مدیریت خدمات بهداشتی و مشاوره توانبخشی کار می کنند.

ساختار دوره

این دوره شامل هشت واحد 12 درس و یک واحد تجربه حرفه ای 0 امتیاز است. دانش آموزان باید تکمیل شوند:

 • مقدمه ای بر مسائل بهداشت روانی
 • مشاوره کودکان و نوجوانان
 • مهارت های مشاوره برای افراد، زوج ها و گروه ها
 • درمان رفتار شناختی
 • اخلاق برای مشاوران
 • اطلاعرسانی از طریق تحقیق
 • نظارت بر مشاوره حرفه ای حرفه ای

کارآموزی مشاوره حرفه ای تحت نظارت یک رشته (تمرین) است که طیف وسیعی از مهارت های حرفه ای را توسعه می دهد و دانش آموزان را با مسائل اخلاق حرفه ای و تمرین در مشاوره آشنا می کند. دانش آموزان ملزم به تکمیل 300 ساعت شغل می باشند که از آن 100 ساعت ساعت "تماس" (مشاوره چهره به چهره) و 200 ساعت بدون تماس (نظیر مشاهده) می باشد. دانشجویان نیز مجبور به شرکت در جلسات بحث و گفتگو هفتگی آنلاین در طول مدت قرار دادن هستند.

شرایط ورود

مدت زمان: 18 ماه نیمه وقت (6 واحد، 72 امتیاز برای تکمیل)

 • یک مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط.
 • مدرک کارشناسی در هر رشته و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • متقاضیان با مدارک حرفه ای دیگر و تجربه کاری در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهند شد.

مدت زمان: 12 ماه نیمه وقت (4 واحد، 48 امتیاز برای تکمیل)

 • مدرک کارشناسی در رشته مرتبط و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • چهار ساله مدرک کارشناسی (افتخارات) و یا گواهی فارغ التحصیل و / یا دیپلم فارغ التحصیل در هر رشته و حداقل دو سال تجربه حرفه ای مربوطه.
 • متقاضیان با مدارک حرفه ای دیگر و تجربه کاری در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهند شد.

متقاضیانی که از پذیرش کارشناسی ارباب رعایت نمی شوند ممکن است به گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات داده شوند. پس از تکمیل گواهی تحصیلات تکمیلی تحصیلات با میانگین اعتبار، دانش آموزان به طور مستقیم به استاد 4 واحد واگذار خواهند شد.

روش تحویل

هر دوره یک دوره 3 ماهه است که دوره ی یک دوره را پوشش می دهد. هر واحد شامل 20 ساعت تماس می باشد و در هفته 4 یا 5 هفته دوره، از پنجشنبه تا یکشنبه بعد از ساعت اداری در شب و / یا تعطیلات آخر هفته / تعطیل عمومی انجام می شود. مداخله در زمینه تجربه حرفه ای و سیاست حمایت.

روش های ارزیابی

درسهای 100٪

فارغ التحصیلی و درجه

دانشآموزانی که با موفقیت در تکمیل و تحویل مدولهای تعیین شده در ساختار دوره، مدرک مشاوره از دانشگاه موناش دریافت خواهند کرد.

جوایز تحصیلی همانند آنهایی است که به فارغ التحصیلان دانشگاه اعطا می شوند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kaplan Singapore »

آخرین به روز رسانی January 12, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
12 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا