استاد مشاور و تخصص در عمل عمومی

عمومی

شرح برنامه

دوره

حرفه ای

اهداف آموزش

ارائه به دانش آموزان فرانسوی زبان آموزش در سطح بالا برای کاری که در عمل عمومی، گرفته شده در یک مفهوم گسترده.

فرصت

این مدرک کارشناسی ارشد دانش آموزان را برای تخصص و موقعیت های مدیریت ارشد در ادارات دولتی یا منطقه ای، ادارات دولتی و دولتی آماده می کند؛ آژانس های دولتی یا موسسات یا مقامات نظارتی مستقل؛ ساختارهای دولتی، نیمه دولتی یا خصوصی که در تولید برنامه های عمومی و مدیریت خدمات عمومی حضور دارند؛ در شورا برای انتخاب مقامات به عنوان همکاران شخصی در کابینه های سیاسی خود؛ در تخصص، مشاوره استراتژیک، انتقال پروژه و ارتباط نفوذ در شرکت های مشاوره متخصص در حمایت از تصمیمات عمومی.

شرکای علمی و دیپلم

این آموزش در همکاری نزدیک با موسسه مطالعات سیاسی تولوز و همچنین با دانشگاه بلغاری جدید سازماندهی شده است. دیپلم اعطا شده در پایان دوره:

  • مدرک کارشناسی ارشد "مشاوره، تخصص و اقدام عمومی" (CEAP)، دانشگاه تولوز 1 کاپیتول
  • دیپلم از جدید بلغاری نوار (تکه) صوفیه دانشگاه برای دانش آموزانی که برای دیپلم دو انتخاب کردن.

مدت مطالعه و جزئیات

آموزش در مجموع از 290H، 250 ساعت چهره. آموزش می گیرد در تمام وقت از آغاز ماه اکتبر به پایان ماه آوریل، به دنبال کارآموزی از حداقل 3 ماه برای دوره های حرفه ای و تحقیق عملی برای مسیرهای جستجو.

ثبت

داوطلبان در نهایت به آزمون ورودی به ESFAM که مایل به انجام شورای کارشناسی ارشد و تخصص در عمل عمومی "(APEC) ابراز کرده اند خواهد شد و سپس به مراحل اخذ پذیرش در رکورد ارسال شود پذیرفته، با توجه به شرایط موسسه مطالعات سیاسی در تولوز.

دانش آموزانی که پس از انتخاب سوابق خود را، به استاد بستری شده خواهد شد دانش آموزان به طور منظم در موسسه مطالعات سیاسی تولوز ثبت نام، در حالی که با بهره گیری از وضعیت دانش آموز بلغاری برای مدت زمان مطالعات خود در صوفیه. کسانی که برای دو درجه انتخاب کردن، همچنین علاوه بر تکه گنجانده شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe ce ... اطلاعات بیشتر

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe centrale et orientale, confrontés après 1990 aux difficiles problèmes de gestion de la transition. La décision de création de l’ESFAM a été prise par le 5ème sommet des Chefs d’État et de gouvernement ayant le Français en partage (Ile Maurice, octobre 1993). اطلاعات محدود