استاد مدیریت

عمومی

شرح برنامه

اعتباربخشی

برنامه Master in Management توسط AMBA ، ACBSP و IACBE معتبر است. Maastricht School of Management نظر مؤسسه توسط ATHEA معتبر است.

آیا شما یک فارغ التحصیل بلندپرواز یا جوان حرفه ای هستید که قصد دارید یک حرفه موفق را در مدیریت عالی بدست آورید؟

MM ما اولین قدم لازم را برای پیشرفت سریع حرفه خود در سطوح بالاتر با فراهم آوردن یک پایه محکم در عمل و تئوری مدیریت در یک دنیای سریع در حال تغییر برای شما فراهم می کند. در این دوره به شما فرصتی برای درک این امر می پردازید که چگونه سازمان خود را به سمت کارایی بالا در یک زمینه متنوع و چند فرهنگی بین المللی بین المللی هدایت کنید. شما از دانشکده های با تجربه ، شرکت های بین المللی و شرکت کنندگان دیگر با سوابق مختلف فرهنگی ، تجاری و تحصیلی یاد خواهید گرفت.

MSM Master in Management در نهایت شما را به چالش می کشد تا رویکرد منحصر به فرد خود را در زمینه مدیریت به الهام برساند.

چرا باید MSM Master in Management را دنبال کنید؟

تئوری را به دنیای واقعی تجارت متصل کنید

در طی مراحل مختلف برنامه ، شما یاد می گیرید که چگونه روش خود را برای حل مشکلات سازمانی و تبدیل فرصتها به موفقیت تجاری توسعه دهید.

همراه با یک تیم از دانش آموزان دیگر، شما را در دو پروژه شرکت گروه ، حل یک مشکل واقعی از یک شرکت در منطقه کار می کنند. با تیم خود شما با تیم های دیگر متشکل از دانش آموزان همکاری می کنید که در یک مورد کار می کنند تا بهترین راه حل را برای شرکت فراهم آورند.

در سطح دوره فردی، شما تکالیف گروهی و فردی را انجام می دهید که در آن شما به طور فعال دانش و مهارت های تازه به دست آمده خود را نشان خواهید داد.

شما برنامه کارشناسی ارشد خود را با یک تکالیف یکپارچه در قالب یک پروژه مشاوره کسب و کار و یا یک کارآزمایی با گزارش مشاوره نهایی می کنید. در زمینه مشاوره مشاغل و یا در دوره کارآموزی با یک سازمان خاص روبرو می شوید و یک راه حل تجاری خلاق و عملی را از طریق کاربرد حرفه ای مهارت های مدیریتی تازه توسعه یافته خود ارائه می دهید. اگر تصمیم دارید پروژه تحقیقاتی کاربردی را انجام دهید ، یک چالش کلی را که سازمانها در یک صنعت ، بخش یا کشور خاص با آن روبرو هستید ، به طور انتقادی مطالعه خواهید کرد و برای رسیدن به این چالش ، رویکرد جدیدی را پیشنهاد و دفاع می کنید.

مدرک مدرک مدیریت با هدف سالن ترامپلاین در جهان کسب و کار، با شبیه سازی این به طوری که بسیاری از راه های ممکن است، در حالی که در عین حال، هنوز هم شما را فراهم آموزش جامد، جالب و منحصر به فرد.

خود را در یک مدیر مؤثر و مسئول توسعه دهید

برنامه MM ما با محوریت مردم است: سازمان ها توسط مردم برای مردم ایجاد می شوند و وجود دارند. از طریق پرتفوی توسعه شخصی ، مهارت های شخصی و بین فردی را که به عنوان یک مدیر به آن نیاز دارید ، توسعه می دهید. علاوه بر این ، درک عمیق تری از چگونگی سازمان هایی که با مسئولیت پذیری اداره می شوند ، از معیارهای اخلاقی پیروی می کنند و پیروی می کنند ، به دست خواهید آورد. در این راستا ، شما مطالعه خواهید کرد که چه عواملی مؤثر است و چه چیزی در تجارت پایدار و توسعه پایدار نیست. ما در اصول آموزش مدیریت مسئولیت پذیر (PRME) مشترک می شویم. بنابراین مسئولیت اجتماعی ، اخلاق تجاری و مسائل مربوط به پایداری مضامین متداول در طول برنامه است.

بیاموزید و از طریق تنوع به شبکه بپردازید

شما مهارت های مدیریتی خود را در یک کلاس واقعاً بین المللی و چند فرهنگی با شرکت کنندگان دیگر از سراسر جهان توسعه خواهید داد. آنها نه تنها نمایانگر پیشینه های مختلف فرهنگی هستند ، بلکه از بخش های مختلف تجاری ، سوابق تحصیلی و شبکه های شخصی مختلف نیز به دست می آیند. در چارچوب جهانی ، شبکه های شخصی و مهارتهای رهبری چند فرهنگی شما عناصر اساسی برای موفقیت شغلی هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... اطلاعات بیشتر

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها