استاد مدیریت

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

استاد مدیریت یک برنامه کارشناسی سالانه بین المللی (به زبان انگلیسی) است که دانش آموزان را برای حرفه ای در محیط های کسب و کار پویا و بین المللی آماده می کند.

این برنامه بر روی مقابله با دانشجویان با مشکالت مشاغل استراتژیک تمرکز می کند تا آنها را با تمام جنبه های مهم یک کسب و کار آشنا کند. این برنامه در لیسانس کارشناسی و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد است که هدف آن گسترش دامنه مدیریت بین المللی خود و همچنین تقویت دانش و توانایی های خود در مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM)، استراتژی بازاریابی بین المللی (IMS) و مدیریت استراتژی و نوآوری (SIM) .

این برنامه نه تنها برای دانشجویان (کسب و کار) اقتصادی بلکه برای فارغ التحصیلان دانشگاه در زمینه های غیر اقتصادی مانند مهندسین، وکلا، روانشناسان و غیره اعمال می شود.

استعدادهای کارشناسی ارشد مدیریت

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت با هدف توسعه مهارتهای ذیل است:

  • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت قادر به شناسایی و تخریب مشکالت پیچیده کسب و کار است که از هر دو سازمان و منشاء استراتژیک حاصل می شود.
  • فارغ التحصیل قادر به ارزیابی، انتخاب و استفاده از روش ها، ابزار و تکنیک های مناسب برای تجزیه و تحلیل مشکلات کسب و کار پیچیده می باشد تا بتواند به طور دستی، توصیه های با کیفیت بالا برای بهبود تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک بهبود یابد.
  • فارغ التحصیل قادر به دفاع از گزینه های مناسب و با کیفیت استراتژی کسب و کار بر اساس دلایل آنها است.
  • فارغ التحصیل قادر به ترجمه تصمیمات استراتژیک به اهداف سطح پایین و شاخص های عملکرد کلیدی است.
  • فارغ التحصیل می تواند در یک زمینه چند ملیتی و بین رشته ای کار کند و این نگرش را که بیانگر عناصر زیر است: انعکاس انتقادی، استدلال سازنده، ارتباط حرفه ای، همکاری کارآمد، مدیریت خودکار موثر، رفتار اخلاقی و پایداری.

تخصص ها

دانش آموزان می توانند بین یک تخصص در:

  • مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM)
  • مدیریت استراتژی و نوآوری (سیم کارت)
  • استراتژی بازاریابی بین المللی (IMS)

شرایط ویژه پذیرش

Hasselt University دانشجویان را به صورت جداگانه بر مبنای مدارک و مدارک تحصیلی قبلی خود ارزیابی خواهد کرد. الزامات عمومی شامل الزامات دیپلم و الزامات زبان است. هیئت امتحان برنامه هر برنامه را به صورت جداگانه با توجه به رکورد تحصیلی متقاضی ارزیابی می کند. بسته به شرایط قبلی، ممکن است شما مجبور به تکمیل یک برنامه آموزشی یا پلان شوید.

الزامات دیپلم

مستقیما پذیرفته شد:

  • دارندگان (حداقل) یک مدرک لیسانس علمی در اقتصاد کاربردی، اقتصاد کسب و کار یا مهندسی تجاری یک دانشگاه اتحادیه اروپا.

مشروط به پذیرش:

  • دارندگان مدرک خارجی که معادل یکی از مدارک فلاندرایی ذکر شده در بالا است و پس از حداقل 180 اعتبار ECTS (یا سه سال تحصیلی تمام وقت) در یک دانشگاه یا موسسه عالی تحصیلی اعطا می شود.

به طور مشروط با یک برنامه پیشنهادی پذیرفته می شود:

متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی غير اقتصادي يا غير مديريت / کسب و کار هستند، بايد يک برنامه پيشنهادي را که به پيشينه خاص خود متوسل مي شوند، قبل از ورود به برنامه کارشناسی، تکميل کنند.

الزامات زبان

مهارت های زبان انگلیسی (هر دو نوشته شده و گفتاری) باید با نمره اخیر در آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی تایید شود (TOEFL مبتنی بر کاغذ: نمره 550 یا بیشتر، مبتنی بر رایانه: امتیاز 213 یا بیشتر، بر اساس اینترنت: نمره 79-80) یا سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (نمره کل IELTS 6.5) و یا هر آزمون مهارت شناخته شده.

چشم انداز شغلی

این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور مطلوب در سازمان ها عمل کنند و به کارهای مدیریتی بخصوص در زمینه بازارهای بین المللی پویا اعطا کنند. شایستگی هایی مانند کار تیمی پروژه، حل مسئله کسب و کار خلاق و گزارشگری مدیریت توسعه خواهد یافت. فارغ التحصیلان در سراسر جهان شرکت های برجسته ای فعالیت می کنند. آنها به پویایی آموزش عالی ما قدردانی می کنند.

فارغ التحصیلان با تخصص استراتژی بازاریابی بین المللی (IMS)، توابع مدیریت بازاریابی را در شرکت های چند ملیتی با تکنولوژی بالا به کار می گیرند. فارغ التحصیلان با تخصص سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS) تبدیل به مشاوران ICT یا مدیران پروژه های ICT می شوند .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... اطلاعات بیشتر

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. اطلاعات محدود
هاسلت , دیپنبیک + 1 بیشتر کمتر