استاد مدیریت پروژه

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

پروژه ها در حال حاضر در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند، رسمی کردن روش هایی است که شرکت ها برای بهبود کارایی در بازارهای رقابتی ضروری است و معمولا شامل ریسک و عدم اطمینان هستند. میراث تاریخی مدیریت پروژه در سراسر جهان مشهود است. همه چیزهایی که ساخته شد و با اهرام مصر از طریق کلیساهای قرون وسطی به آسمان خراش ها و دیگر نمونه های برجسته زیرساخت های معاصر ساخته شد، پروژه ای بود.

صرف نظر از سطح کنونی دانش یا تجربه مدیریت پروژه، شما می توانید اعتماد به نفس بیشتری برای برنامه ریزی پروژه های پیچیده، رهبری و الهام بخشیدن به تیم خود، مدیریت ذینفعان دشوار و مقابله با خطرات ناخوشایند یا غیرمنتظره داشته باشید. شما همچنین فرصتی برای توسعه مهارت های عملی مربوط به طراحی، برنامه ریزی، و اجرای پروژه ها، علاوه بر حل منازعات و ادغام پروژه چند منظوره موثر خواهید داشت.

MSc در مدیریت پروژه برای هر دو فارغ التحصیل و کسانی که به دنبال تغییر شغل خود هستند، توسعه یافته است. بنابراین برنامه به دانشجویانی که دارای پس زمینه مرتبط با کسب و کار هستند محدود نمی شود.

نکات برجسته

  • شما انتظار می رود که در یک پروژه در داخل جامعه محلی شرکت کنید تا مهارت های کار گروهی و رزومه کاری خود را افزایش دهید.
  • مدرسه کسب و کار میزبان مجموعه ای از سخنرانان بازدید کننده در هر سال، به علاوه تعدادی از متخصصان با تجربه ارائه ایده های مدرن مدیریت پروژه است.

چگونه مطالعه میکنید

برنامه درسی جامع و فکری چالش برانگیز با بهترین روش حرفه ای مطلع می شود و برای برآوردن انتظارات سازمان های جهانی معاصر طراحی شده است. برنامه درسی طیف وسیعی از دانش مدیریت پروژه و برنامه را از روش های موثر شروع، برنامه ریزی، و اجرای تا پایان خاتمه می دهد. هدف کلی این است که به طور مطلوب تعلیق مهارت های سخت و نرم را متعادل سازید.

این تعادل در ساختار برنامه منعکس شده است که از رهبری تیم و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری به روش های برنامه ریزی، اجرای، نظارت و کنترل پروژه ها در شرایط عدم اطمینان و خطرات منعکس می شود.

این برنامه شامل هفت هسته اصلی و یک گزینه است و با پایان نامه پایان می یابد. این پایان نامه برای تشویق نوآوری و Pathways های متفاوتی برای محصول ارزیابی نهایی طراحی شده است. در این راستا، پایان نامه یک پروژه گسترده است که می تواند طیف وسیعی از کار مستقل را در بر گیرد.

ماژول هسته

  • تحلیل تصمیم گیری برای مدیران
  • تحویل پروژه ها، برنامه ها و نمونه کارها
  • اقتصاد و حسابداری
  • مدیریت ریسک پروژه و قرارداد
  • برنامه ریزی و مدیریت پروژه
  • روش های تحقیق و طراحی
  • تیم ها و رهبری

ماژول های اختیاری تا زمانی که حداقل تعداد دانش آموزان ملاقات شده اجرا شود. ترتیبات زمان بندی ممکن است دسترسی به ماژول ها را برای بعضی از دانش آموزان محدود کند. همانطور که گزینه ها منعکس کننده منافع تحقیقاتی کارکنان هستند، ممکن است در طول زمان به دلیل در دسترس بودن کارمندان تغییر کند.

چگونه ارزیابی می شود

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه طراحی شده است که به شما کمک می کند تا یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت های مدیریت پروژه سخت و نرم را ایجاد کنید، و بر نقش محوری ارتباط و مذاکره - نه تنها به منظور رشد حرفه ای به عنوان یک مدیر بلکه شخصا به عنوان یک رهبر و تأثیرگذار.

روش های مختلف ارزیابی در این دوره، از جمله گزارش ها، آزمون ها، سخنرانی های شفاهی، اوراق بهادار و پروژه های عملی استفاده می شود. این ارزیابی ها برای توسعه مهارت هایی است که برای حرفه شما مفید خواهد بود.

تمرکز بر روی یادگیری عملی و همچنین کاربرد عملی فوری مهارت و تکنیک آموخته شده است که به دانش آموزان کمک می کند تا به طور انتقادی راه حل های مختلفی را برای یک مشکل زندگی واقعی ارزیابی کرده و تصمیمات مدیریتی قوی بگیرند.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

مدرک تحصیلی یا معادل آن

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

University of Lincoln دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا / انگلستان) را ارائه می دهد که شرایط لازم برای ورود به دوره دوره کارشناسی ارشد را نمی پذیرند و گزینه ای برای تکمیل برنامه آمادگی تحصیلات تکمیلی در مرکز مطالعات بین المللی دانشگاه می باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... اطلاعات بیشتر

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. اطلاعات محدود