استاد مدیریت ورزشی

عمومی

شرح برنامه

در باره

همانطور که توسعه ادامه می یابد، صنعت ورزش فرصت های بسیاری در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، تسهیلات و مدیریت رویداد، بازاریابی و تبلیغ، تحقیقات زمینه ای و غیره فراهم می کند. اعضای هیات علمی مدیریت ورزش، روابط با بسیاری از فارغ التحصیلان موفق را که تجربه های حرفه ای را برای دانش آموزان ما در قالب های مختلف (کارشناسی ارشد، مشارکت کارآموزی / داوطلبانه، سخنرانان کلاس / سخنرانان کنفرانس و غیره) ایجاد کرده اند، ادامه می دهند.

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی طراحی شده است تا شما را برای نقش رهبری در صنعت ورزش آماده سازد. شما می توانید بین یک رشته پایان نامه و یک رشته غیر انتزاعی را انتخاب کنید. در پایان پایان نامه، دانش آموزان بیشتر در مورد فرایند تحقیق و بیشتر در مورد یک موضوع خاص در مورد صنعت ورزش تمرکز می کنند. کسانی که به دنبال توسعه مهارت های خاص در یک موضوع خاص و / یا کسانی که با هدف آینده در دنبال مطالعات دکترا هستند تشویق می شود برای درخواست پایان نامه. افراد باید روند تأیید را که در دستیار کارشناسی ارشد گروه ذکر شده اند، تکمیل کنند تا واجد شرایط برای پایان نامه باشد.

در رشته غیر انتزاعی، شما فرصتی برای تکمیل تمرین های اضافی با توجه به منافع خاص خود خواهید داشت و همچنین تجربه عملی را کامل خواهید کرد. تجربیات عملی، یا کارآموزی، فرصتی را برای اعمال دانش خود در محیط های زندگی واقعی و تجربه کار در صنعت ورزش به شما ارائه می دهد.

علاوه بر پایان نامه ها و پایان نامه ها، ما یک برنامه مشترک را در اختیار داریم که مدرک مدیریت ورزش و حقوق را دارد.

شرایط پذیرش

به منظور رعایت حداقل شرایط پذیرش دانشگاه، متقاضی باید داشته باشد:

 • برای درخواست در برنامه کارشناسی ارشد: مدرک کارشناسی با حداقل یک APA 3.0 - مدرک لیسانس به دست آمده از موسسه معتبر ایالات متحده یا درجه قابل مقایسه از موسسه بین المللی با حداقل 3.0 (در مقیاس 4.0) نمره درجه میانگین (GPA) در تمام دوره های آموزشی مورد استفاده در حالی که ثبت نام شده به عنوان یک دانش آموز فوق لیسانس کارشناسی کار به سمت یک مدرک لیسانس.
 • برای درخواست در برنامه دکترا: یک مدرک کارشناسی ارشد با حداقل GPA 3.0 - یک مدرک کارشناسی ارشد از موسسه معتبر ایالات متحده یا درجه قابل مقایسه از موسسه بین المللی با حداقل 3.0 (در مقیاس 4.0) نمره درجه میانگین (GPA) در تمام دوره های آموزشی مورد استفاده در حالی که ثبت نام شده به عنوان یک دانش آموز فوق لیسانس کارشناسی کار به سمت یک مدرک لیسانس.
 • آزمون TOEFL - آزمون زبان مهارت برای دانشجویان بین المللی. FSU نمرات TOEFL (حداقل 80) و آیلتس (حداقل 6.5) را می پذیرد.
 • رونوشت - متقاضیان باید یک رونوشت رسمی (در یک پاکت مهر و موم شده) از هر کالج و / یا دانشگاه به دفتر پذیرش ارسال کنند:

Florida State University
دفتر پذیرش
282 قهرمان راه
PO Box 3062400
تالاهاسی، FL 32306-2400
ایالات متحده آمریکا

برای دیدار از شرایط پذیرش مدرک مدیریت ورزشی، متقاضی باید داشته باشد:

 • امتحان معتبر رکورد تحصیلات تکمیلی (GRE). متقاضیان موفق به برنامه کارشناسی ارشد باید در نمره 42 در بخش کلامی امتحان یا بالاتر از درصد ذهنی 36 در بخش کمی و 4 و یا بالاتر در بخش تحلیلی نوشتار نمره دهند. متقاضیان موفق به برنامه دکترا باید در قسمت بالاتری از امتحان 50 یا بالاتر از صدک 50 در بخش کمی و 4 در بخش تحلیلی نوشتار یا بالاتر از درصد صد در صد باشند.

 • بیانیه ای برای هدف توضیح استدلال فرد برای پیگیری یک مدرک تحصیلی به طور کلی و علاقه به برنامه مدیریت ورزشی FSU به طور خاص. انتظار می رود که متقاضیان برنامه دکترا نیز شامل اطلاعاتی درباره منافع تحقیقاتی آینده خود و متناسب بودن آینده در برنامه باشند.

 • حداقل 3 (3) نامه توصیه از افرادی که قادر به صحبت با توانایی متقاضی برای تکمیل کار فارغ التحصیل هستند. متقاضیان تشویق می شوند تا حداقل دو نامه از استادان داشته باشند.

 • رزومه فعلی یا بیانیه ای که مستندات مربوط به تحصیل، اشتغال، داوطلب و سایر فعالیت های قابل توجه متقاضی است.

مهلت درخواست

 • پذیرش پاییز - 17 ژوئن
 • پذیرش بهار - 18 اکتبر
 • تابستان پذیرش - 11 فوریه

فرصت های شغلی

صنعت ورزش فرصت های زیادی برای فارغ التحصیلان لیسانس و کارشناسی ارشد است که علاقمند به ورزش حرفه ای، ورزش های کالج یا دبیرستان، ورزش های سبک آماتور، برنامه های ورزشی جامعه، ورزش در بخش شرکت ها و ورزش برای توسعه هستند. به عنوان صنعت ورزشی همچنان رشد می کند، فرصت های شغلی جدید در زمینه های کسب و کار، تفریحی، تسهیلات و مدیریت رویداد در دسترس قرار می گیرد. متخصصان ورزش خود را در یک صنعت منحصر به فرد و با ارزش قرار می دهند که با بسیاری از صنایع دیگر عبور می کند.

مدرک دکتری مدیریت ورزشی به منظور آماده سازی افراد برای اشتغال در دانشگاه ها، صنعت ورزش و یا موقعیت های مختلف رهبری در تنظیمات مختلف طراحی شده است. موقعیت های رهبری ممکن است شامل کسب و کار خصوصی، ورزش حرفه ای و کالج، و یا مدیریت در آموزش عالی باشد. ورزش به عنوان یک موضوع مطالعه بسیار بیشتر از درک بازی بازی های مردم است. مدیریت ورزش به عنوان یک رشته تحصیلی شامل تحویل ورزش، محل ورزش در جامعه و ارتباط افراد با ورزش و ورزشکاران است. دانش آموزان آموزش و منابع را برای انجام مطالعات نظری و کاربردی ارائه می دهند و فرصت دارند تا دوره های مختلف در زمینه های مختلف را برگزار کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing ... اطلاعات بیشتر

One of the nation's elite research universities, Florida State University preserves, expands, and disseminates knowledge in the sciences, technology, arts, humanities, and professions, while embracing a philosophy of learning strongly rooted in the traditions of the liberal arts and critical thinking. اطلاعات محدود