این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

دوره کارشناسی ارشد مدیریت هنر یک دوره 11 ماهه بین رشته ای است که به طور کامل غوطه ور است، که به طور خاص توسط یک فرمول سفر منحصر به فرد ارائه شده است. طرح مطالعه در سه مکان مختلف معتبر، فلورانس، رم و ونیز برگزار می شود تا دانشجویان را در جشن بزرگ هنر معاصر، با تمرکز بر مشاغل آینده، درگیر کنند.

دوره استاد یک شکل مرکزی برای زندگی مؤسسات فرهنگی است که با مدیریت پروژه هنری مشغول به کار است. این حرفه ای قادر به شناسایی محتوای نوآورانه، ساختن یک برنامه جامع رویداد، برنامه ریزی و ایجاد رویدادهای جمع آوری پول و مدیریت منابع است.

فرصت های شغلی - در پایان دوره، دانش آموزان می توانند در موسسات و موسسات فرهنگی و فرهنگی، در مؤسسات فرهنگی ملی و بین المللی و سازمان های فرهنگی سودمند یا غیر انتفاعی کار کنند. آنها همچنین می توانند در زمینه های مربوط به هنر معاصر و با شرکت های سرمایه گذاری در بازار فرهنگی مانند بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های مدیریت رویداد، سازمان های نمایشگاه تجارت، بنیادهای هنری، شرکت های تولید نمایشگاه و یا شرکت هایی که در ارتباطات دنیای فعالیت دارند، کار کنند.

همکاری با موسسات فرهنگی Fondazione Palazzo Strozzi، MIBAC، Federculture و مجموعه Peggy Guggenheim اطمینان حاصل کنید که تجربه منحصر به فرد در زمینه هنر است.

هدف - این مسیر تحصیلی برای فارغ التحصیلان در رشته های علوم انسانی و هنری از سراسر جهان است که می خواهند دانش هنری خود را از طریق یک تور مطالعاتی که به شهرهای مهم ایتالیایی مربوط می شود، باز باشد.

روش شناسی و ساختار - مدرک کارشناسی ارشد مدیریت هنری به دو بخش عملیاتی تقسیم می شود که دارای دوره متمایز مطالعه در ارتباط با شهر که در آن انجام می شود، هر کدام شامل یک معاینه و یک پروژه نهایی می باشد. برخی از سوژه های این دوره از ماژول ها عبور می کنند، در حالی که دیگران برای هر مکان خاص و منحصر به فرد هستند.

فلورانس - طراحی نمایشگاه ها و رویدادها

این ماژول بر توسعه مهارت های خاصی برای مدیریت مراحل مختلف سازمان یک رویداد فرهنگی تمرکز دارد: از طراحی تا شناسایی شرکا و حامیان مالی، مدیریت ارتباطات و ایجاد محتوا. به عنوان یک گروه، با حمایت معلمان و هماهنگ کننده دوره، دانش آموزان یک یا چند رویداد فرهنگی را با مشتریان واقعی برنامه ریزی و ایجاد می کنند.

رومی - هنر جهت: تمرکز بر جشنواره ها

هدف این ماژول، ایجاد یک رویکرد جدید به مدیریت میراث هنری است. ترم کارشناسی ارشد در رم فرهنگ عظیمی را در سطح بین المللی با سر و صدا از زمینه هایی که فرهنگ شهری آن را مشخص می کند ترکیب می کند. با حمایت از فن آوری های جدید، دانش آموزان همگرایی های فرهنگی احتمالی را که علاقه و مشارکت را تحریک می کنند، کشف می کنند.

VENICE - کارگاه 1 هفته

در همکاری با مجموعه پگی گوگنهایم، دانش آموزان در یک کارگاه یک هفته ای در ونیز شرکت خواهند کرد. آنها از نهادهای اصلی بازدید خواهند کرد و با متخصصان پگگی گوگنهایم ملاقات خواهند کرد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Rome »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
فوریه 2020
Duration
11 
تمام وقت
Price
18,900 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

فوریه 2020